Смути

  • 181 113
  • 770
# 630
Аз напоследък правя смути от праскови, банан и половин лимон с кората.
Много свежо и приятно.
Последното зеленчуково: 1/2 малка глава цвекло, 1 морков, 1/2 дълга краставица, 1/2 лимон с кората, 1/2 връзка магданоз.
Виж целия пост
# 631
Вчера си направих смокини,праскова и малко диня.Стана вкусно,само на цвят не го докарах.
Виж целия пост
# 632
Аз днес най-накрая направих смути с червено цвекло. Още снощи го нарязах и сложих в малко портокалов сок. Не бях сигурна дали да използвам този сок днес или да го изхвърля ако е поел от земната миризма на цвеклото, та накрая го сложих и него в блендера. Сложих също един банан и една чаша ябълков сок. Страхотно стана, забравих да снимам.

Благодаря на Фея за идеята и за съвета с накисването на цвеклото!
Виж целия пост
# 633
Радвам се, че съм помогнала, Skeeter. Това смути сигурно е станало страхотно и на цвят.
Виж целия пост
# 634
Аз правя най-различни смутита. Simple Smile Основно слагам спанак, босилек, мента, домат, тиквичка, краставица, магданоз, копър, скилидка чесън, морков. Според настроението ги комбинирам най-различно. Много добре се получава краставица с мед и босилек. Правя и плодови смутита най-различни. Любима ми е комбинацията също на краставица, банан и мед- е няма такъв вкус!  Crazy
Виж целия пост
# 635
Банан + диня+ джинджифил и нектарини - страхотно  Heart Eyes От изв. време не правя смутита, защото нямахме блендер - Делиманото се оказа безподобен боклук, върнахме го и сега имаме Филипс 600 W, разби чудесно и морков  bowuu Снощи го пробвахме с морков, магданоз, нектарина, плодов сок, банан, семена слънчоглед и тикв. семе, чиа.
Виж целия пост
# 636
Колко дни е трайно ядковото мляко /кашу, бадем, какаови ядки, малко мед-предварително киснати/? От три дни е в хладилника
 Peace
Виж целия пост
# 637
Колко дни е трайно ядковото мляко /кашу, бадем, какаови ядки, малко мед-предварително киснати/? От три дни е в хладилника
Горе-долу толкова: 3-4 дни. Купешкото, разбира се, е с по-дълъг прериод на трайност.
Виж целия пост
# 638
От днес краставица, боровинки, бели праскови, жълто киви. Много свежо.  Peace

Ядковото мляко и според мен не издържа повече от 3-4 дни. Бадемовото ми се разваля по-бързо от това от кашу. Кашуто сякаш при мен е най-издържливо.
Виж целия пост
# 639
Колко дни е трайно ядковото мляко /кашу, бадем, какаови ядки, малко мед-предварително киснати/? От три дни е в хладилника
Горе-долу толкова: 3-4 дни. Купешкото, разбира се, е с по-дълъг прериод на трайност.
На 3тия ден беше заминало, но е от киснати ядки.  Peace
Виж целия пост
# 640
Запалих се. Започвам и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 641
Запалих се. Започвам и аз Simple Smile
Започвай!

Като начало бих ти препоръчала да ползваш рецепти, особено за зелените смутита. После можеш да експериментираш на воля.
Виж целия пост
# 642
Кое е най- важното при зелените смутита?Досега си правех само плодови , но искам да правя и зеленилки.
Виж целия пост
# 643
Най-важното е да преобладават зеленолистните зеленчуци. Към тях можеш да добавяш каквито си искаш плодове.
Виж целия пост
# 644
Най-важното е да преобладават зеленолистните зеленчуци. Към тях можеш да добавяш каквито си искаш плодове.

Зеленчуци и плодове?! Знам, че не трябва да се смесват.

Я кажете вместо да си играя със сокоизтисквачката  - мога ли с блендера да смеля плодовете и после през 1 кат марля да прецедя пулпата?   chef

До колко часа е е добре да се изпие?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия