Футболно лято - Бразилия 2014

  • 36 200
  • 527
# 60
Доволно. Хареса ми играта на Мексико. Ако може малко по-късно и Холандия да бие, вечерта ще е перфектна за мен. Да ме прощават феновете на Испания.  Simple Smile
Виж целия пост
# 61
Ето го и любимият ми испанец
Скрит текст:
  Heart Eyes
Даже татуировка исках да си правя, добре че баща ми ме спря  hahaha

Айде , наточила съм се 3:1  Mr. Green
Виж целия пост
# 62
Доволна съм, че Мексико биха, определено бяха по-добри. Отменените голове бяха възмутителни, явно съдиите ще са "звездите" на това световно. Rolling Eyes

Сега се надявам холандците да си го върнат на испанците за финала преди 4г.
Виж целия пост
# 63
ИСПАНИЯЯЯЯЯ
Виж целия пост
# 64
И аз съм доволна от играта на мексиканците, заслужено биха.
Макар че и испанците много ги харесвам, сега стискам палци на Холандия!!!
Виж целия пост
# 65
newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 66
Уф, испанците с тия бели екипи направо не мога да ги възприема  Rolling Eyes все едно не са те  Thinking
Виж целия пост
# 67
Vamos España!
Виж целия пост
# 68
Виж целия пост
# 69
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 70
Много са пестеливи откъм повторения операторите.
На мен ми се видя, че няма умисъл в действието на холандеца при дузпата.
Виж целия пост
# 71
 newsm20 newsm20 newsm20
Виж целия пост
# 72
Съдийските грешки продължават ... определено нямаше дузпа за Испания (подкрепям ги, но тук нямаха право) Crossing Arms
Виж целия пост
# 73
Изключителен пас и прекрасен гол. Ей на такива бомби е способен Робин ван Перси.  Heart Eyes (Тук съм и леко пристрастна, де, тъй като съм фенка на Манчестър Юнайтед.)
Виж целия пост
# 74
Изключителен пас и прекрасен гол. Ей на такива бомби е способен Робин ван Перси.  Heart Eyes (Тук съм и леко пристрастна, де, тъй като съм фенка на Манчестър Юнайтед.)
Аз не съм фенка на Юнайтед, хич даже, но голът наистина е страхотен. Peace

На повторението, което показаха в студиото, се видя доста ясно, че дузпата е много спорна, ако изобщо я имаше. Съдиите се разписаха и в този мач.

Айде сега и червен картон им спестиха на испанците. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия