Футболно лято - Бразилия 2014

  • 36 202
  • 527
# 75
Ууууф хич не ми харесват моите момчета, май ще ходя да им се карам  Mr. Green
Виж целия пост
# 76
Много хубав мач. Отворен, атакуващ футбол.
Виж целия пост
# 77
Сега пък на холандците им пуснаха гювеч при третия гол. Какво им става на тия съдии, спят ли, гледат ли въобще?! Crazy
Ще стане бой накрая както е тръгнало. Mr. Green
Виж целия пост
# 78
Съдиите са под всякаква критика.Испанците ме разочароват...
Виж целия пост
# 79
Олее, малее, ужас ... Confused
Виж целия пост
# 80
Е не е истина просто!  ooooh!
Но пък се успокоявам, че испанците са си испанците- в следващия мач ще играят като богове  Mr. Green
Виж целия пост
# 81
резил, дано Холандия не закръглят головете на 5  Mr. Green
Виж целия пост
# 82
Съдиите са под всякаква критика.
Абсолютно. Трети мач със спорно, да не кажа на моменти безобразно съдийство.
Виж целия пост
# 83
резил, дано Холандия не закръглят головете на 5  Mr. Green
познах  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 84
Ааааах Икер  Confused
Виж целия пост
# 85
Кво им става на тия,бе, направо не мога да повярвам  ooooh!
Та какъв отбор е Холандия,че да ги мачка така  Sick
Лягам си, много мразя моите да падат  Joy
Виж целия пост
# 86
Много, много съм доволна. Еспаня е на колене, а нейната тики-така е разбита на пух и прах.  Crazy
Даже ако може една 6 да им плеснат.
Виж целия пост
# 87
май е време за пенсия  Grinning
Виж целия пост
# 88
Леле, убиха ги направо, не мога да кажа, че не съм доволна.
Касиас прави някакви кошмарни грешки, дано се съвземе за следващите мачове.
А головете на холандците са страхотни, изобщо не очаквах такива чудеса от тях.

Та какъв отбор е Холандия,че да ги мачка така  Sick
Ти пък се изказа. Mr. Green
Виж целия пост
# 89
Направо не вярвам на очите си #Crazy. Испанците са жалка гледка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия