Футболно лято - Бразилия 2014

  • 36 202
  • 527
# 90
Много, много съм доволна. Еспаня е на колене, а нейната тики-така е разбита на пух и прах.  Crazy
Даже ако може една 6 да им плеснат.

Ама ше си умра от кеф, ше си умра!  Mr. Green

Фаворити - Португалия и Холандия, Бразилия са ми резерва само защото снощи не ми оправдаха очакванията.

ЕЕееееееееееееееее можеше и 6 да станат головете, тюх!
Виж целия пост
# 91
Много мразя да се изказват хора в темата, които си нямат и грам понятие от футбол.

Испанците са моят отбор, но Холандия днес заслужават победата на 100 %

Не бързайте да си правите сметки без кръчмар, обаче.Много е рано
Виж целия пост
# 92
ЕЕееееееееееееееее можеше и 6 да станат головете, тюх!
Още не е късно Party
Виж целия пост
# 93
касиас е на разтрел ! мега доволна от мача, лалетата ги разсипаха Grinning

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10376297 … 48849615742_n.jpg
Виж целия пост
# 94

С такава защита пред него, пак добре, че само 5 му вкараха.
Аз бих го обвинила само за 4-ия и то донякъде.
Виж целия пост
# 95
Голям треньор е Ван Гаал, доказа го за пореден път! Юнайтед ще се върнат в играта тази година.
Виж целия пост
# 96
Испанците днес нямаха защита. Тотална нула.
Трябва да отдадем заслуженото на холандците - извънземен Робен, направо ги разнебити.
Виж целия пост
# 97

Вай... Холандците как надуха шушоните на Испанците  ooooh! Никакъв помен от приза за Шампионската лига...
Виж целия пост
# 98
Много съм доволна от мача  Heart Eyes

Ван Перси  Heart Eyes - страхотен гол !
Виж целия пост
# 99
Не мога да повярвам какъв футбол гледах снощи....
Испанците,защо така?

Холандците бяха надрусани,бе,не се спряха,като машини....отмъстиха си за предния финал на световното...
Видяхме страхотни атаки,положения и разбира се,реализации...
Въпреки,че съм за Испания,снощната победа беше заслужена,няма спор...Ван Перси и Робен-страхотни...
Виж целия пост
# 100
Отмъстили, ама Испания все още е световния шампион  Joy

Гледа ми се Англия- Италия, но хич не ми се седи по нощите, пфу  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 101
Какво стана с мача Чили- Австралия? Устисках само до 1 полувреме  smile3507

Голямо търчане направиха Чилийците по стадиона  Grinning
Виж целия пост
# 102
Чилийците са били,ама с колко ще те излъжа  Wink

Донси,така е,дано дел Боске като велик психолог успее да ги вдигне,да им вдъхне кураж,че иначе не знам..

А кога е Англия и Португалия?
Виж целия пост
# 103
Ето подробности за мача на Чили

Който не е гледал страхотните голове на холандците да знае, че много е пропуснал. В Youtube вече ги има, днес цяла сутрин ги гледам  Party
Виж целия пост
# 104
Да сега видях Чили- Австралия 3:1  Grinning

Диди,  Англия- Италия днес в 1 след полунощ. Португалия не е в тяхната гупа  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия