Футболно лято - Бразилия 2014

  • 36 200
  • 527
# 405
Жалко, че снощи трябваше да се стигне до продълженията, за да гледаме страхотен футбол. Радвам се, че Белгия продължават, въпреки че и САЩ са симпатяги и показаха хубав футбол.

От оформилите се двойки съм за Франция (колкото да не са немците  Grinning), Колумбия, Белгия, Холандия.
Виж целия пост
# 406
На мен ми е интересно, независимо, че моите отбори отпаднаха.

Тина ме изпревари с програмата за 1/4 финала, благодаря.  Hug

И ето  нещо, на което искрено се смях вчера. За немския вратар- коментарите под снимката са уникални.  Joy

ttps://www.facebook.com/SPORTbible/photos/a.338257439653128.1073741828.338233632988842/520664308079106/?type=1&theater

Виж целия пост
# 407
В тези мачове съм за Германия, Колумбия, Белгия и Коста Рика. После според ситуацията  Mr. Green
Абсолютно същото и при мен. Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 408
В тези мачове съм за Германия, Колумбия, Белгия и Коста Рика. После според ситуацията  Mr. Green
Абсолютно същото и при мен. Whistling Whistling Whistling
И аз така  Peace. Но очаквам: Франция, Бразилия/Холандия, Аржентина.
Виж целия пост
# 409
В тези мачове съм за Германия, Колумбия, Белгия и Коста Рика. После според ситуацията  Mr. Green
Абсолютно същото и при мен. Whistling Whistling Whistling
И аз така  Peace. Но очаквам: Франция, Бразилия/Холандия, Аржентина.
При Аржентина - Белгия аз лично се колебая, защото много харесвам и двата отбора, ама... ooooh!
Виж целия пост
# 410

 Но очаквам: Франция, Бразилия/Холандия, Аржентина.

А дано!
Виж целия пост
# 411
И моите фаворити са като на Танчето! И аз също се колебая за Белгия и Аржентина!
Сега малко почивка!
Виж целия пост
# 412
И моите фаворити са като на Танчето! И аз също се колебая за Белгия и Аржентина!
Сега малко почивка!
Не зная дали за мен говореше (Тинчето), ама ми харесва как се препокриват мненията на повечето от нас. hahaha Hug
Виж целия пост
# 413
И моите фаворити са като на Танчето! И аз също се колебая за Белгия и Аржентина!
Сега малко почивка!
Не зная дали за мен говореше (Тинчето), ама ми харесва как се препокриват мненията на повечето от нас. hahaha Hug
Oофффф, сори, прекръстих те! Точно за теб говорех! Laughing Peace
Виж целия пост
# 414
И моите фаворити са като на Танчето! И аз също се колебая за Белгия и Аржентина!
Сега малко почивка!
Не зная дали за мен говореше (Тинчето), ама ми харесва как се препокриват мненията на повечето от нас. hahaha Hug
Oофффф, сори, прекръстих те! Точно за теб говорех! Laughing Peace
Ще ми купуваш риза. Или, по-скоро - футболна тениска. На Германия. Мерси. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 415
Наш'те хора ( германците) трябва май малко да се стегнат, че така не е добре работата! Но всички осминафинали се оказаха доста трудни за фаворитите, но все пак нямаше изненади, като изключим Коста Рика!
Виж целия пост
# 416
bananarama напълно съм съгласна с теб. Трябва да се стегнат, че иначе от утре страната им ще изпадне в траур  Laughing Laughing
След Германия съм за Аржентина, но не ми се вярва Аржентина да спечели световното, което е в Бразилия. То така или иначе, ако не спечелят домакините ще има ревулюция  Confused
Виж целия пост
# 417
Казаха, че през 1950 година Бразилия отново е била домакин и губи на финала от Уругвай - на следващия ден никой обаче не говори за това - нито вестници, нито телевизия, радио, никой не го споменава месеци наред! Laughing
Виж целия пост
# 418
Аз съм за финал между Бразилия и Холандия и
разбира се победа за бразилците .
Там футбола е религия , имало е на дузпите
на последния мач починали хора от инфаркт .
Аа, не мога да съм толкова жестока , напълно
логично е като са си у дома и да спечелят световната
купа .Не е само това причината разбира се -хубав футбол ,
хубави хора са бразилците .
и да добавя , че не мисля , че ги подкрепят съдиите ,
толкова изсмукани дузпи имаше -например срещу Робен
и за Гърция също .
Виж целия пост
# 419
Казаха, че през 1950 година Бразилия отново е била домакин и губи на финала от Уругвай - на следващия ден никой обаче не говори за това - нито вестници, нито телевизия, радио, никой не го споменава месеци наред! Laughing
hahaha  Е кефят ме  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия