Футболно лято - Бразилия 2014

  • 36 198
  • 527
# 435
Имам предчувствието, че финалът ще именно Бразилия - Аржентина. Ще ги добутат до финала тия два отбора и там, естествено, Бразилия ще спечели. И двата отбора са жалка картинка на това първенство, но... какво да се прави.

Абсолютно съм съгласна с мнението на Татко Мецан за циганските номер на бразилците снощи, но нали са домакини никой не смее да им каже копче... Жалко, защото така се разваля впечатлението от иначе страхотното първенство. Определено най-интересното Световно, което съм гледала.
Виж целия пост
# 436
Жалко, и Белгия отпадна, макар че то си се знаеше де...но можеха все пак да изравнят на края, малко шанс не им стигна. Дано Германия да бие Бразилия на полуфинала! А Холандия да бие тази вечер и после да бие Аржентина.
Виж целия пост
# 437
Аз викам Коста Рика да бие и после да го тресне и на бразилците  Mr. Green
Виж целия пост
# 438
Супер ще е, ама не вярвам да стане:)

как на бразилците - аз пак ли не съм в час. Не чета нищо за световното, но полуфиналът на Бразилия няма ли да бъде срещу Германия? От вчерашните мачове.

Или ти имаш предвид на финала Коста Рика да бие Бразилия? да, ама това означава на полуфинала Германия да падне от Бразилия, а аз много се надявам да не стане така.
Виж целия пост
# 439
На финала, на финала  Mr. Green
Виж целия пост
# 440
Аз ще стискам палци за финал Германия - Холандия.
Виж целия пост
# 441
Аз ще стискам палци за финал Германия - Холандия.

+1 

И аз съм за европейски финал. А това са и двата отбора, на които симпатизирам.
Виж целия пост
# 442
Аз ще стискам палци за финал Германия - Холандия.

И аз съм така. И първи да е Холандия  Praynig .
Виж целия пост
# 443
Много ме е яд, че Коста Рика снощи са отпаднали толкова за малко. Crossing Arms
Искам финал Германия - Аржентина.
Виж целия пост
# 444
Много ме е яд, че Коста Рика снощи са отпаднали толкова за малко. Crossing Arms
Искам финал Германия - Аржентина.
И аз мисля така, снощи заспах след първото полувреме и сутринта като видях резултата много се разочаровах! Определено финала ще е Бразилия - Аржентина, макар че и аз съм за европейски финал!
Виж целия пост
# 445
Впечатляващо представяне на Коста Рика като цяло на Световното, но снощи бяха абсолютни късметлии, че изобщо стигнаха до дузпи и ако бяха спечелили, щеше да е адски незаслужено.
За Луис ван Гаал няма какво да коментирам - велик треньор.
Виж целия пост
# 446
#PePiNk@
+1 Peace
Така се надявам да върне славата на любимия на цялото семейство Манчестър Ю.
Виж целия пост
# 447
Точно гледам дузпите от мача в САЩ 94 между България и Мексико.  Mr. Green
Голям кеф, въпреки че симпатизирах на Хорхе Кампос тогава, баща ми щеше да ме изгони  Joy
Виж целия пост
# 448
За Луис ван Гаал няма какво да коментирам - велик треньор.
Питай Стоичков по този въпрос! Joy
Виж целия пост
# 449
Хаха, гледате ли какво става с домакините? Mr. Green
Немците играели грозен футбол, а? Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия