Магията на изтока - тема 32

  • 34 383
  • 729
# 120
2в1  Cry ,а дори и само за снимка,не остана за мен-едните "ангажирани",другите "заети" и то какво остана Rolling Eyes чичковци Rolling Eyes
Виж целия пост
# 121
 Laughing Sause baus! като каза "чичковци", та всъщност ще се снимам и с Ahn Sung-Ki- няма да пропусна такава кор. кино-легенда.
Как скроооомно ги наредих цели трима  Crazy Peace.
Виж целия пост
# 122
И аз скромно,но предпочитанята ми са за снимка с тези-направо като за  класната им  ще мина Joy
Но, чичковци-не, па макар и легенди Wink
Скрит текст:

Да отбележа,че блондитата ми се струваха странни,но напоследък ги приемам сладки.Явно меня вкусовите си възприятия Flutter
Виж целия пост
# 123
Сосче, що така бе Thinking. "Батко" никак не е лош екземпляр за снимки Wink.



И заедно с още един подходящ екземпляр Mr. Green




Мразя да се снимам, така че фотосесиите без мен Laughing.
Виж целия пост
# 124
О,екземплярите са прекрасни Two Hearts ,ама нали са ангажирани за позиране вече Joy
Един "блондин" Laughing
Скрит текст:

Докато се чудя как и с кой ще позирам ooooh! изгледах Двуглавото куче Не си спомням от кога не съм гледала филм с елементи на фентъзи,но този определено ми хареса.Мистика,кримка ,митология,малко любоФ,накъде без нея Wink,лек и приятен за гледане.Поражда,поне при мен положителни емоции и размисли.Hideaki Takizawa и Ryo Nishikido,записани в тефтерчето с Убавците.
Виж целия пост
# 125
Набелязала съм за гледане Marriage without love най-сетне да видя Джин в роля( Dream high2 не съм го гледала), Trot lovers, High school king.
Тази нощ сънувах, че отивам в тренировъчната зала на айдълите( не знам на кои) и си викам сега ще си запиша няколко песни на Зверчетата на диск да си ги слушам като ходя някъде, обаче то една студена вечер, абсолютна тъмница навън, стените целите в едни огромни прозорци, само едната в огледала,навън само  храсти се виждат и чакъл, абе абсолютно безлюдно място и мен ме хвана един голям страх и точно тогава взе, че влезе rossonera в залата и аз тъй се зарадвах, че не съм сама в тоя пущинак  Laughing и тъй де, после си приказвахме за този и онзи и заминахме нанякъде.
Виж целия пост
# 126
сосче,не се притеснявай Hug Нали имаш 1 % от Дам Дук,може да се снимаш с него.
Виж целия пост
# 127
Шоши, аз Вещицата го зарязах още след 6 еп. , хич нямам намерение да го доглеждам. Ами ти вземи погледни Big man Wink

PP преди малко коментара на Tuon имаше нещо за Такеши, пък и Шоши имаше пост Thinking
Виж целия пост
# 128
Нем,не съм писала за Такешко Flutter
гост,да не си в паралелен форум? Hug
Виж целия пост
# 129
Сигурно Tuon е искала и от Такеши малко да ми отпусне ,но се е разколебала.
Ми то цял процент Дам Дук отпуска Laughing Hug

Редактирам се- ooooh!
Виж целия пост
# 130
сосче,нали знаеш за кокошката и просото hahaha
Виж целия пост
# 131
Нем,не съм писала за Такешко Flutter
гост,да не си в паралелен форум? Hug
Сигурно съм отворила друга страница, защото имаше снимки на Такеши, а Шоши пишеше да яхвам метлата и аз затуй писах, че съм го зарязала Вещицата, нищо Grinning
Виж целия пост
# 132
Дори да е публикувано-отново за  затвърждаване,пък и за сънуване Embarassed Rolling Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 133
Nam Goong Min
Скрит текст:



Виж целия пост
# 134
Я да се влюча и аз, освен с триото ГГ бих се фотнала и с  Lee Si Young.Не знам дали е 100% натурална,но ми е много симпатична
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия