Магията на изтока - тема 32

  • 34 383
  • 729
# 135
Относно Big Man и Тъпчо
Гледах си епизода снощи и проумях,че Тъпчо е в ролята на корейската кифла.За жение го преглътвам,но мъж и то Kang Ji  ooooh!
Виж целия пост
# 136
Относно Big Man и Тъпчо
Гледах си епизода снощи и проумях,че Тъпчо е в ролята на корейската кифла.За жение го преглътвам,но мъж и то Kang Ji  ooooh!
Нали ти казах, че трябва да издържиш 8 епизода, после става друго, не кой знае какво, но пак си е друго,и аз много му се ядосвах на Тъпчо, но стисках зъби и не се отказах Laughing
Виж целия пост
# 137
  9-та и 10-та на доктора чужденец.

http://doramatv.ru/doctor_stranger

Скрит текст:
Вече се разбра истината за единия доктор,баща му е починал при операция, бащата на Хун е оперирал и срещу него е било делото,сега търси отмъщение,  но каква каша бъркат министър-председателя, секретарят му и северно-корейците все още не разбирам. министър-председателя уж е зле, а само забърква кашите и си играе с хората.
Виж целия пост
# 138
нощен гост, ти може и да се обърка снощи ама те разбрах  Laughing. Big Man  надникнах в 11 и още е рано за мен.  Thinking туй заглавие явно отива към  финално поглеждане и то заради Kang Ji , видяло се е. Да се сърдят на сценариста, манджа с грозде му е продукта.
Tuon, кратко и правилно дефинирано  Laughing. То за това дезертирах. Пускаме обява "търси се свестен агент на Kang Ji ".
Аз редя Silent  Poor 8  и предпоследната двойка епизоди на  afwitch.
Виж целия пост
# 139
Гост,знам,знам HugСтисках зъби,но тази вечер ще гледам 8 еп.
Ако не друго е забавен в глупостта си  hahaha и му ходят такива роли на Тъпчо.

Шош,яде като кифла,нещата му се получават без сам да разбира как (като на кифла),толкова добър,че ГГ се влюбвав негом(докъдето съм стигнала още не го знае).При това тя му избира ризи и го "учи" да кара колело.Тя се разболя,той се грижи на нея.От другата Дани Чо,които ревнува (основателно) и като цяло отрицателен образ.На този фон Kang Ji е твърде корейски образ. Crossing Arms
Трябва да кажа,че Kwon Hae Hyo (м-р Гу) съм го гледала на толкова места,че се зарадвах като го видях.
И главната е участвала в 4-те Бога,беше охранта на Дам Дук когато беше затворник,а майка и е Ба Сол FlutterИ приятелчето на Kang Ji е позната физиономия.
Като каст е добър,само  knit са проблем,както винаги Flutter

Искам такъв аквариум Heart Eyes като в спалнята на Дани Чо
Скрит текст:
Виж целия пост
# 140
Аквариума и на мен ми хареса, много оригинално и нестандартно разположение има.
Виж целия пост
# 141
Като чета коментарите направо ми се отщява да го почвам сериала с Канг Джи  ooooh!
Предлагам да напишем протестна нота до агенцията му и да искаме оставката на агента му  Grinning

Днешния рожденик е много любим  Heart Eyes


Чудя се, до кога ще ги оставят да си развяват байряка, а не ги прибират в казармата Джуджите  newsm78
Виж целия пост
# 142
Моите предпочитания към аквариуми са относно обитателите им.Предпочитам такива:

Замислям се дали на Kang Ji да не му стана агентка ,че да се види в свястна роля Rolling Eyes

Предпочитанията ми към мъже ,които готвят си остават Wink
Скрит текст:
Виж целия пост
# 143
  cook
Шеф да почерпиш Mr. Green

дане и по-лоши съм гледала Mr. Green но ако някой ден се прежалиш да кажа,че се ползва Мишо.Доста влиза в употреба.

Сосче,риби невиждам,само мъж Crazy
За рибоци искам тези сладури,но им трябва над 300 л. аквариум
Скрит текст:
Виж целия пост
# 144
Шеф да почерпиш Mr. Green
..............
Черпя, ама не съм я правила аз. Това упражнение ще го правя в събота newsm47.


...........
Предпочитанията ми към мъже ,които готвят си остават Wink
..........

Сосче, я да те запознаем тогава с един японец, който наред с актьорството си има и собствено готварско предаване. Hayami Mocomichi ти предлага основното и десерта Smile.


di80, Lee Si Young сега я гледам в Golden Cross. Не знам дали има пластики, но мацката е няколкократен национален шампион по бокс за аматьори.


Шоши, без Антъни тази вечер. И тази седмица само един епизод.
Виж целия пост
# 145
Tuon  освен мъже съм сложила  и рибки-акулки Laughing
2в1 о,обичам готвачите.Благодаря за запознанството,предпочитам ги в собствената кухня,отчели се подходящо Wink  food002  cook
Виж целия пост
# 146
Сосче, за по-подробно запознанство с Моко можеш да погледнеш някоя драма с негово участие, ако имаш желание. Например Absolute Boyfriend, Brother Beat или Regatta Peace.
Виж целия пост
# 147
На мен ми е FTIsland-ско  Crazy Вече не помня дали ви пусках това, но ми се прииска да го споделя с вас  Heart Eyes


Лидера се справи доста добре  Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
Аууу 2в1 има повод Grinning

Много любим Heart Eyes

Нали ще има нова версия форума и реших да видя Mr. Green ииии ооо първо виждам това
Скрит текст:
после схванах,че всяка тема си има картинка с която се представя.
Виж целия пост
# 149
Някой да се е съмнявал че ще усетя че има торта?! Честито на рожденика.
Мда, мрън за единия Антъни и този път.

 afwitch 13 и 14 слаба бира, особено 14 е голям пълнеж-минах го на скорост за 8-9 минути, туй е предимството на моторната метла  Mr. Green, направо се е  newsm78 сценариста "какво да пише още". Изпусна инерцията а го чакат още 2 серии.
Border 8  виждам качен, така че следват 2-та японски ми текущи и ще ми мине мърморенето за Антъни, но   Naughty да не  се повтаря  Crossing Arms.
 Thinking ъъъ аз съм на старата версия, ще съм последния минал на новата. Миналата седмица ме стреснаха с една картинка на темата за фигурно пързаляне, така пльосната на  главната страница, реших за миг че съм объркала форума  Blush.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия