Слънчо усмихнат вънка пече, ОКТОМВРИйче в коремче расте ли расте - ТЕМА 8

  • 27 239
  • 743
# 600
Здравейте мами и от мен. И аз се включвам при вас. Термина ми е на 26 октомври и чакам моето момиченце stork-girl  първа бременност.

Относно шишетата, майка ми работи в Chipolino и като коментират с колеги- казват, че на TOMMEE TIPPEE са едни от най-хубавите шишета- от тези които са против колики с тръбичката! Други хубави са на Nuk и на Avent. Аз специално съм се спряла на 1те.
Вчера си харесах и кошарка (направо си се влюбих в нея), но мислим чак другия месец да я вземем.
Че мъжът ми казва че още е много рано за кошара Rolling Eyes
А относно количката съм се спряла на Chipolino Ferrara. Много тежки ми се виждат тези колички нещо  Grinning

Приятен и слънчев ден от нас  sun
Виж целия пост
# 601
Добро утро, мами! Как сте понеделнишки  Hug
Искам да попитам относно шишетата, стъклени ли е по добре да купя?

Добро утро!!!Ох и аз съм се зачудила много за тия шишета Rolling Eyesнякоя мама с детенце да помогне с опит

Скоро ходих на една лекция за новородено , раждане и т.н, , та там обясниха , че било хубаво шишетата да са стъклени ( до 6-тия месец ) , а бибероните от каучук ( въпреки , че по-бързо се съсипвали ). Аз такива ще взема  Simple Smile
Виж целия пост
# 602
мда и аз се ориентирам към стъклените, но като че ли на Авент...ще реша на място в мазагина....а за помпата за кърма, не ми се рискува с електрическа ...по скоро ръчна ще си взема...
Виж целия пост
# 603
И аз имам въпрос, чудя се за помпите за кърма , нямам представа сега или после да я купя .... иначе си мисля за електрическата на Авент , но не знам, някой да помага  newsm12

Няма да згрешиш със помпата на авент електрическатат голяма работа върши Simple Smile на 100% за съм  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 604
Добро утро, мами! Как сте понеделнишки  Hug
Искам да попитам относно шишетата, стъклени ли е по добре да купя?

Добро утро!!!Ох и аз съм се зачудила много за тия шишета Rolling Eyesнякоя мама с детенце да помогне с опит

Скоро ходих на една лекция за новородено , раждане и т.н, , та там обясниха , че било хубаво шишетата да са стъклени ( до 6-тия месец ) , а бибероните от каучук ( въпреки , че по-бързо се съсипвали ). Аз такива ще взема  Simple Smile

TOMMEE TIPPEE Стелизатор и шишета анти колики Simple Smile добри одзиви за тази фирма съм чувала от вече пробвали мой причтелки Simple Smile  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 605
Здравейте, за шишета още не съм гледала, пък и време има все още да събирам мнения. Но за количката и двамата с мъжо сме категорични, че ще бъде на Zippy  1stroller Единодушни бяхме и за кошарата, която ще бъде преносима 1crib За цветовете вече ще мислим по-нататък. От мен слънчев и успешен ден   bouquet
Виж целия пост
# 606
Здравейте Simple Smile Момичета, на какъв размер креватчета / кошарки сте се спрели? Аз съм се насочила към тези, които са за матрак 120/60, но се чудя до каква възраст горе-долу ще можем да я ползваме. Ако някоя от вас е ползвала такъв размер креватче ще се радвам да споделите до кога я ползвахте. Слънчев ден ви пожелавам  Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 607
Ние в началото се бяхме насочили към тези 120/60,но след това като обиколихме още и се разколебахме. Сега ще е 140/70. Като см не е кой знае какво, но сложени една до друга тази 140/70 изглежда доста по- голяма и от тази гледна точка по -практична, за по дълго време. Но при различните модели кошчета или креватчета може да изглежда различно. Аз казвам за нашия модел.  Wink
Виж целия пост
# 608
Деси, добре дошла и лека бременност.
Аз също като теб съм харесала Чиполино Ферара, но нямам никакви отзиви за нея, само съм я виждала в магазина. Ако имаш някаква информация, моля те да я споделиш Simple Smile
Виж целия пост
# 609
Добре дошли на новите мами.. лека бременност на всички  Hug

С две ръце съм за Чиполино Ферара, много ми харесва на снимки, все още не сме я виждали има време ММ така ми казва Simple Smile
Виж целия пост
# 610
http://www.zorpasmiky.com.cy/ama3akia.shtm  Oт този магазин си поръчахме креватчетооо 1crib newsm07
Виж целия пост
# 611
Мами вие как сте с коремите в смисъл големи ли са малки ли ниско долу или по заоблени пречат ли ви вече опъват ли ви, питам защото с първото дете корема ми беше много хубав като по снимките кръгъл и по средата на корема а сега ми е ниско долу и по скоро виси отколкото стърчи все едно съм някой чичка с бирено коремче дето им висят под ризата Grinning е не чак така но подобно.Иначе не ме опъва и не ми пречи но като се наям имам чувството че ще се пръсне и ме опъва отвътре а не се чувствам преяла.И не ми е цял а на нивото на пъпа все още ми е хлътнало и е като два ката сланинки Laughing
Виж целия пост
# 612
Мами вие как сте с коремите в смисъл големи ли са малки ли ниско долу или по заоблени пречат ли ви вече опъват ли ви, питам защото с първото дете корема ми беше много хубав като по снимките кръгъл и по средата на корема а сега ми е ниско долу и по скоро виси отколкото стърчи все едно съм някой чичка с бирено коремче дето им висят под ризата Grinning е не чак така но подобно.Иначе не ме опъва и не ми пречи но като се наям имам чувството че ще се пръсне и ме опъва отвътре а не се чувствам преяла.И не ми е цял а на нивото на пъпа все още ми е хлътнало и е като два ката сланинки Laughing

  Laughing и моя на моменти се заобля, но често е на два ката Simple Smile, е не чак толкова добре отразени, но не е като по снимките от списанията и от филмите - все едно да съм глътнала топка. Аз не му обръщам толкова внимание в това отношение, нали го има... Wink. Пък и по улиците ме заглеждат вече, дори е малко досадно да ме зяпат в корема(аз никога не го правя на други жени), а и онзи ден една баба от която пазарувам зеленчуци ми даде съвети какво да правя и какво не, значи вече имам вид на бременна  Joy
Виж целия пост
# 613
Моя корем е доста големичък или поне така ми казват околните , пречи ми особено като се навеждам или спя . Кръгъл е като топка и започва малко под бюста , все едно съм глътнала топка, и доста ми опъва , мажа се сутрин и вечер , та се надявам да не ми се появят стрий  Praynig
Виж целия пост
# 614
http://www.zorpasmiky.com.cy/ama3akia.shtm  Oт този магазин си поръчахме креватчетооо 1crib newsm07


 Много хубав сайт. Ама толкова хубави бебешки неща има по магазините, че човек да се чуди какво да взима и какво не. То дрешки, то играчки, то полезни уреди за родители... #Crazy думи нямам. Само парички да има човек  Money
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия