Слънчо усмихнат вънка пече, ОКТОМВРИйче в коремче расте ли расте - ТЕМА 8

  • 27 239
  • 743
# 615
Моя корем е доста големичък или поне така ми казват околните , пречи ми особено като се навеждам или спя . Кръгъл е като топка и започва малко под бюста , все едно съм глътнала топка, и доста ми опъва , мажа се сутрин и вечер , та се надявам да не ми се появят стрий  Praynig
С какво се мажеш, против стриите  ?

aniii_b и мен почнаха много да ме заглеждат и е доста неприятно, все едно за първи път виждат бременна жена ...  preggo
Виж целия пост
# 616
Аз не знам дали приличам на дебела или бременна тук раждат по много деца и никой не се заглежда по бременни те всъшност не се заглеждат по никой нито по зле облечени нито по инвалиди нито по грозни или хубави но в неделя се прибирам в БГ newsm68 и ще видя какви ще са отзивите Laughing. А за клякането клякам но с краката разкрачени настрани за да не ги опирам в корема иначе ме заболява.
Виж целия пост
# 617
и аз съм вече с по-голямокоремче Grinningно ме заболява като се свивам,даже не мога да седа нормално...не мога да си изрежа ноктите на краката,да си ги изчистя...а за триъгълника,за чистене,направо не ми се говори Embarassedне мога да се видя вече там Mr. Green
Виж целия пост
# 618
и аз съм вече с по-голямокоремче Grinningно ме заболява като се свивам,даже не мога да седа нормално...не мога да си изрежа ноктите на краката,да си ги изчистя...а за триъгълника,за чистене,направо не ми се говори Embarassedне мога да се видя вече там Mr. Green

Така е  newsm10
Иначе - триъгълник - козметик - кола маска  smile3521  Друго спасение май  няма
Виж целия пост
# 619
и аз съм вече с по-голямокоремче Grinningно ме заболява като се свивам,даже не мога да седа нормално...не мога да си изрежа ноктите на краката,да си ги изчистя...а за триъгълника,за чистене,направо не ми се говори Embarassedне мога да се видя вече там Mr. Green

Така е  newsm10
Иначе - триъгълник - козметик - кола маска  smile3521  Друго спасение май  няма

Танче,не мога да издържам кола маската,мисля си,че и бебка я боли Cryчистя се както мога,ще го мисля преди раждането как ще е Rolling Eyes...вас боли ли ви като сте по свити,а и да питам вечер ми се втвърдява корема,без да боли,дали са подготвителни контракции
Виж целия пост
# 620
Моя корем е доста големичък или поне така ми казват околните , пречи ми особено като се навеждам или спя . Кръгъл е като топка и започва малко под бюста , все едно съм глътнала топка, и доста ми опъва , мажа се сутрин и вечер , та се надявам да не ми се появят стрий  Praynig
С какво се мажеш, против стриите  ?

aniii_b и мен почнаха много да ме заглеждат и е доста неприятно, все едно за първи път виждат бременна жена ...  preggo

Сега започнах да се мажа с mustela, а преди това се мазах на чико 9-месеца , ше видим накрая какво ще стане  newsm78
Виж целия пост
# 621
моето коремче е ниско долу и аз много си го харесвам  Heart Eyes а иначе мен не ме притеснява като ме заглеждат...аз също много се радвам като видя бременна жена на улицата, дори неволно се усмихвам Simple Smile
а иначе спасението е педикюр и козметик  Laughing
Виж целия пост
# 622
Аз се мажа с маслото на Икаров, хубави неща чух за него преди да започна да го ползвам, но честно казано мисля че появата на стриите зависи от самата кожа и това дали е еластична, но после ще видим какъв е резултата от толкова мазане  newsm62
Виж целия пост
# 623
 Преди да забременея и аз ползвах на Икаров за стриите, добре ми действаше, е не изчезнаха напълно. Аз си ги имам от доста време, понеже, първо бях пълна, после отслабнах значително, след това пак напълнях....Сега не ползвам нищо такова, едиствено съм си купила бебешко мляко за тяло, понеже ми е суха кожата. Нови стрии нямам, само старите с които вече съм свикнала


mv_2014 аз също съм се радвала на бременни жени по улиците, но чак такова зяпане дори и когато се разминаваме не бих си позволила. Ще свикна  Hug
Виж целия пост
# 624
Ох колко много сте писали  :*

Относно шишетата на TOMMEE TIPPEE, аз съм напълно за. Харесала съм си даже един комплект обикновени и отделно ще си вземем едно анти колики. Така или иначе дай Боже всичко да е наред, ще кърмя и шишетата нямам да ги използвам нон-стоп. А в този комплект са включени и два биберона за над 3 месеца с 2 капки, което е идеално. Гледах ги тук:
http://kosara.bg/komplekt-za-novorodeno

И мене корема ми стои опънат, като се прозявам, особено след като съм се хранила, имам чувството, че ще се пръсне, чак забелязах, че пъпчето ми се е опънало на макс. Пречи ми и на мен за рязането на ноктите, връзване на обувки и за почистване на триъгълника....това е почти невъзможно, но правя каквото мога, просто малко на сляпо, че от кола маската се възпалява кожата ми. Но си има и предимство да е опънато коремчето, днес вече със сигурно забелязахме, как от долу вдясно премина горе вляво, направо беше неописуемо.

За количката сме си харесали Киндеркрафт, остава само да я видим на живо, ако не я харесаме, минаваме на Хаук Малибу 2014, но за първата сме по-навити.  
Виж целия пост
# 625
http://www.zorpasmiky.com.cy/ama3akia.shtm  Oт този магазин си поръчахме креватчетооо 1crib newsm07


 Много хубав сайт. Ама толкова хубави бебешки неща има по магазините, че човек да се чуди какво да взима и какво не. То дрешки, то играчки, то полезни уреди за родители... #Crazy думи нямам. Само парички да има човек  Money

Да така е в този магазин има много хубави неща Simple Smile особено за кръщанета какви роклички и мъжки дрешки със папйонки Simple Smile  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 626
Аз се мажа с масажно олио на ХИП-Мама  и за сега съм доволна, омекотява кожата и мирише приятно. И един съвет от мен: с каквото и да се мажете, накарайте татковците да ви мажат, повярвайте, голямо удоволствие е да гледаш бъдещия татко как се грижи и се радва на растящото коремче   preggo  А относно коремчето, така като го гледам отгоре не изглежда много голямо, но като се погледна в профил в огледалото си е доста голямо и заобленичко  preggo Като споменахте за заглеждането, мен освен че ме заглеждат по улицата (сякаш бременна не са виждали, което леко ме дразни), ами и познати, колежки и не чак толкова близки за мен хора, все посягат да ми пипат корема, което да ви кажа честно не леко, ами адски много ме дразни   #Cussing out Чувствам се като Буда  #Cussing out Правила съм забележка няколко пъти, но ефект нулев. Не искам никой, освен мъжо да ми пипа корема  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Та да ви питам, на вас случвало ли ви се е? И ако да, как се справяте?  newsm78
Виж целия пост
# 627
и аз съм вече с по-голямокоремче Grinningно ме заболява като се свивам,даже не мога да седа нормално...не мога да си изрежа ноктите на краката,да си ги изчистя...а за триъгълника,за чистене,направо не ми се говори Embarassedне мога да се видя вече там Mr. Green

Така е  newsm10
Иначе - триъгълник - козметик - кола маска  smile3521  Друго спасение май  няма

Танче,не мога да издържам кола маската,мисля си,че и бебка я боли Cryчистя се както мога,ще го мисля преди раждането как ще е Rolling Eyes...вас боли ли ви като сте по свити,а и да питам вечер ми се втвърдява корема,без да боли,дали са подготвителни контракции


Аз също не мога да се вида вече там  Joy Joy Joy Joy newsm03
със първата бременост ползвах огледало за да се видя хахахахх ами така ще е и тази кола маска само за краката издържам сега там не много чуствителна съм станала и не става  ooooh! ooooh!
Предишната бременост като тръгнах да раждам даже влязох във банята обръснах се и тръгнах за родилното е щом не са ме бръснали е било добре Wink  newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 628
Леле, колко сте изписали.

За шишетата - по принцип съм чувала, че стъклените са по-добре, но пък са по-тежки. Има момент, в който бебето иска само да си държи шишето - Рая около 2-3-ия месец прояви това желание. Доста им натежават. В това отношение пластмасовите са по-леки. Аз лично Рая съм я отгледала с шишетата на Авент (пластмасови) и силиконови биберони. Стъклени не съм ползвала. Няма да купувам нови, сега ще ползвам тези от нея. Само нови биберони ще си купя. Надявам се с младежа да се кърмим и да ми трябва шише само за водичка.
За помпата - аз я взех след като родих. За марка - моята е медела мини електрик. Доволна съм. Ако се налага отново нея ще ползвам.
За кошарите - и да вземете 120/60 ще можете да ги ползвате докато детето не стане по-високо от 120см. Една позната я ползваше до 6-тата годинка на сина й. Аз лично с Рая я използвах докато навърши 2 год.-след това тя сама поиска да спи на обикновено еденично легло. Сега спи в кошара само когато пътуваме някъде и няма достатъчно легла.
За корема - еми да ви кажа имам чувството, че съм глътнала топка. Как го нося не мога да определя, но определено ми е по-голям от предния път. Всъщност сега корема, който имам, преди го имах в 7-ия месец някъде. Като се наям имам чувството че ще ми се пръсне. А в момента иначе се мажа с мляко за тяло на бюбхен с невен.
Триъгълника оправям както мога. За другата седмица обаче ще си запиша час за кола маска, че на 05.07 ще ходим за няколко дена на море и не върви да съм обезкосмена на части. Дано успея да издържа болката. За краката вече минах на вариант бръснач - не мога да се свивам толкова да ги оправям с епилатора, а докато ги чакам да пораснат за кола маска няма да издържа. И без това в момента съм тука има, тука няма.
Доста дълъг пост стана, ама докато взема отношение по всяка теми и то стана роман Simple Smile
Виж целия пост
# 629
Заглеждат ме по улиците и честно да си кажа ми харесва. Горда съм с това, че съм бременна и съм толкова щастлива, че искам едва ли не целят свят да разбере  Grinning Звуча като умопобъркана  Grinning
Едно обаче мнооооого ме дразни. Живея в София и с всеки изминал ден се убеждавам, че българина не само не е толерантен, а и не знае как да се вози в обществения транспорт. Като вляза в метрото(което ползвам най-често, заради удобството), хората вътре даже извъртат глави от мен, мислят си, че ако не ме забележат, не се брои, че са седнали, а аз бременна. На мен още не ми тежи и не ми е проблем, но вътре в повечето случаи е блъсканица.....не си свалят раниците от гърбовете, а жените застават с дамските си чанти по такъв начин, че постоянното им въртене завършва с удари по корема ми....ето това вече е проблем. Правя им забележка, но уви, даже ме изкарват виновна, че не си стоя вкъщи, а съм излязла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия