Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за стволовите клетки и свързаните с тях процедури?
Какви са разликите между Магнерич и Диаспорал по отношение на дозировката на магнезия?
Какви са алтернативите на Магнерич и какви са препоръките на лекарите за приема на магнезий?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за стволовите клетки и свързаните с тях процедури?
Форумът разкрива различни мнения относно стволовите клетки. Някои участници са развълнувани от възможността за лечение на различни заболявания, като алергии и церебрална парализа, докато други изразяват загриженост относно високите разходи за процедурите и се чувстват обезпокоени от финансовите аспекти. Освен това има и участници, които споделят опита си с използването на стволови клетки за лечение на своите деца. Като цяло форумът представя разнообразна гама от гледни точки и лични преживявания по темата.
-
Какви са разликите между Магнерич и Диаспорал по отношение на дозировката на магнезия?
-
Какви са алтернативите на Магнерич и какви са препоръките на лекарите за приема на магнезий?
-
Какви са препоръките за прием на магнезий при проблеми с крампи?
-
Каква е вредата от магнезия и защо е важен по време на бременност?
А относно погачата... ами не е кой знае какво и надали е болка за умиране, ако не се направи, както е по-вероятно в моят случай... Утре заминаваме към моят край и ще питам баба и мама въобще минавали ли са по този път... А и в Северна България, не всички обичаи се спазват и следват реда, както в Южна... Но какво пък... Само всичко да е наред с бебока, пък другото е без значение... А колкото до коша за кола, че ще купуваме този комбинирания, ще купуваме, но както слушам мъжат ми ще е едва към 4 - 5 месец. Да, знаем, че не защитен коша за новородено, но първо зимата освен ако не ни се налага... няма да возим детето където и да било... и второ и кака и жената от магазина имаха неблагоразумието да ни кажат, че коша повечето хора го използвали при превоз вместо кошчето... и моят това и чакаше...
и което ме изуми и в нашия край е като деликатес те не са и чували че чушки се сушат и се пълнят за бъдни вечер с ориз.



ще носи дрехите не само на кака, но и тия които е носела майка й и леля й....като няколко роклички например 
. Кошарата и количката ще си ги купим, понеже няма кой да ни даде кошарка, а количката от сестра ми не се побира в асансьора
.Аз и за това съм спокойна, просто той ми помага много. В началото му беше малко трудно на милия, но вече навлезе в материята с моя помощ. 