Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за стволовите клетки и свързаните с тях процедури?
Какви са разликите между Магнерич и Диаспорал по отношение на дозировката на магнезия?
Какви са алтернативите на Магнерич и какви са препоръките на лекарите за приема на магнезий?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за стволовите клетки и свързаните с тях процедури?
Форумът разкрива различни мнения относно стволовите клетки. Някои участници са развълнувани от възможността за лечение на различни заболявания, като алергии и церебрална парализа, докато други изразяват загриженост относно високите разходи за процедурите и се чувстват обезпокоени от финансовите аспекти. Освен това има и участници, които споделят опита си с използването на стволови клетки за лечение на своите деца. Като цяло форумът представя разнообразна гама от гледни точки и лични преживявания по темата.
-
Какви са разликите между Магнерич и Диаспорал по отношение на дозировката на магнезия?
-
Какви са алтернативите на Магнерич и какви са препоръките на лекарите за приема на магнезий?
-
Какви са препоръките за прием на магнезий при проблеми с крампи?
-
Каква е вредата от магнезия и защо е важен по време на бременност?
. За първата страничка - на 23 години съм , от Ямбол , първа бременност .Термина ми е на 19.10
да се запиша и аз в новата тема
Нямам търпение вече да си видя и да си гушна момченцето
започнах да си правя списъци. За сега нищо не сме купували и искам да знам какво е вашето мнение за това?! Рано е още всичко да се взема, но мисля юли, август да започваме с големите покупки
На абсолютно същото мнение съм! Разбира се, че трябва да се дава вода на детето, как ще се държи жадно?!?! Идеята е да не се дава вода преди ядене, че ще му се напълни коремчето. Но след това като иска да пие - ще пие, ако не е жадно - няма да пие. Тези лекарки, които го казват, искам да изкарат на истинско пълномаслено мляко (тъй като то е леко сладко) 1 година, без да пият вода! Да ги видя тогава. 
