Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за стволовите клетки и свързаните с тях процедури?
Какви са разликите между Магнерич и Диаспорал по отношение на дозировката на магнезия?
Какви са алтернативите на Магнерич и какви са препоръките на лекарите за приема на магнезий?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за стволовите клетки и свързаните с тях процедури?
Форумът разкрива различни мнения относно стволовите клетки. Някои участници са развълнувани от възможността за лечение на различни заболявания, като алергии и церебрална парализа, докато други изразяват загриженост относно високите разходи за процедурите и се чувстват обезпокоени от финансовите аспекти. Освен това има и участници, които споделят опита си с използването на стволови клетки за лечение на своите деца. Като цяло форумът представя разнообразна гама от гледни точки и лични преживявания по темата.
-
Какви са разликите между Магнерич и Диаспорал по отношение на дозировката на магнезия?
-
Какви са алтернативите на Магнерич и какви са препоръките на лекарите за приема на магнезий?
-
Какви са препоръките за прием на магнезий при проблеми с крампи?
-
Каква е вредата от магнезия и защо е важен по време на бременност?
.
и си имаме снимка м/у крачетата-момиченце си е
Утре съм на доктор, но дотогава ще има да го мисля... 
Така че важното е ние и бебоците да сме добре
последния месец не съм качила нищо. Стоя си с 3 кг отгоре и това е. Доктора ми се кара, а аз си ям повече дори от приятеля ми (което си е трудно постижимо). Само че като му обясних, че майка ми като е била бременна с мен е качила 8 кг и му стана ясно. Каза, че тези неща се предават в повечето случаи в наследство. Бебето си е наред и изобщо не го мисля дали съм качила достатъчно и колко ми е корема. Не се притеснявайте напразно