два дни вече Дени е на градина ,давам инфлуцид ,записахме го на английски,нищо ,че не говори български
Имаме около 2 седмици да решим със съпружето, ако не - ще опрем до жребий.
Аз пък си имам вариант за имена и за момче, и за момиче. Момчето вече го използвахме, остава да оползотворим и женското име (които всъщност са две и не мога да реша кое от двете - не че трябва сега точно де...
).
В нашата градина има само плуване и английски. От миналата година останах доволна от часовете по плуване и видях резултата тази година на морето.
Та, затова продължаваме. А за английския младежът прояви интерес, а и също го видях как "попива" от децата, които ходеха миналата година. Та, така.


), вчера ходихме да му направят изследванията. Платихме си ги, личната лекарка нямала направления, миналия месец я глобили с 500 лв, защото давала направления над лимита...
Много ми помага и ме разтоварва.
,въпреки че майка ми и така не беше доволна,искаше да го кръстя Славен
) 


Запознавам се едва сега с шуслеровите соли и т.н. 
За пръв път разбра какво е двор. Да ви кажа честно, оглеждам се за оферти за продажба на селска къща около града...




, от там на РД на бащата на мъжа ми и се прибрахме към 11, та докато сложим децата, баня, ала-бала и си легна то стана 100 часа. Така, че ако ви звуча странно, пропуснала съм някой или нещо важно и интересно, да знаете, че не е само щото бързам.






Пожелавам на всички повече здраве и щастливи моменти! Ще опитам да пиша по-често, липсва ми компанията ви
А Мишето изглежда мого прилежна и лъчезарна ученичка. Страхотно детенце е тя - винаги е усмихната 
Ама ще си замълча засега
Хайде, чакаме го малкото ти пухче вече, и на мен ми е любопитно как ще го кръстите
И да ти призная, още е загадка за мен твоето име 


. Обаче заекването си остана.
Препоръчани теми