Разни съмнителни лелки пари да ти взимат само... Аз и на баенето не вярвах..
Да се оплача пак, в градината всички групи имаха родителска среща, само нашата група се чуди и мае... честно, вече не знам какво да си мисля за учителките.
И пак да се оплача - при нас валя два дни и моя започна да кашля сухо. Личната чу хрип и му изписа кларитин и вентолин (сиропите). За първи път пие вентолин, дали ще е ефективен??
Искам да се изчисти този хрип! Каза, че сигурно е алергична кашлицата - от влагата вероятно. Иначе, да чукна на дърво, малкия е здрав като бик, дори хрема не е имал от миналата година, а тоя хрип , пфу!
А личната като ме видя, приведена вървя, едвам си нося корема; направо вика "сигурно няма да рискуват нормално раждане, за секцио си нали, слаба си, бебето - едро.."
Брех, да го видим колко едро ще се пръкне..

Малката не се спира на едно място и май искам не искам ще се оправя преждевременно.
Даже вече имам подмятания и предложения за 3-то
Не стига това, ами и прогнози има,че щяло да е момче 

Да видим дали ще ни мине номера. Нашите учебни материали са на издателство Изкуства - едни картони за оцветяване, съединяване, лепене, а отзад имат песнички, стихчета и други подобни... 


, а нашите нищичко нямат, нищичко. Каква огромна разлика между отделните градини!
. Искат да ни оставят в болница. Малката е с бронхиолит. На антибиотик е.