С усмивка грее ОКТОМВРИйското лице, топлото лято вече дойде!

  • 54 902
  • 552
# 255
Привет момичета влизам да ви почерпя виртуално за РД на малкия ми сладур  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201706008292170&se … ype=1&theater
Това е тортата за детската градина                                        
Виж целия пост
# 256
Честит рожденик, Тани, да расте здрав, засмян и обичан. Hug Тортата е прекрасна!

Мише, радвам се , че е добре Жаки.  Hug
Скрит текст:
Какво е ''кросфит'' ?  Embarassed
Виж целия пост
# 257
tani, жив и здрав да ви е рожденика, много радост да ви носи!  newsm59  party023
Виж целия пост
# 258
tani, да ви е жив и здрав! Нека е гордост за всички ви! Много радост, усмивки и безгрижни игри!

Тортата е прекраснааа! Браво! Получила се е много много добре! Peace

Скрит текст:
Какво е ''кросфит'' ?  Embarassed

http://www.bb-team.org/articles/3808_kakvo-predstavlyava-krosfit
Давам линк, защото с две думи ще ми е трудно да обясня. Обаче вече съм се запалила много.  Crazy Crazy Mr. Green

Виж целия пост
# 259
tani, страхотна торта! На рожденника много късмет и сполука в живота, да е здрав и да расте умно момче!
мишанче, и тежести ли вдигаш?! Simple Smile 2кг за 5 тренировки звучат повече добре, и това без диета ли? Радвам се, че малката е по-добре.
Арим, аз също правя отвара от пресен джинджифил на малчото, но много разреден и с повечко мед да не му горчи. Слагам и някакъв чай домашен ако имам и го приема добре. Лично за мен - дъвча го - 2-3 тънки кръгчета.
барбалетке, и на мен 4 дни ми се струват много за тази възраст. Кой ще се занимава толкова дълго с тях. Като знам моя с каква скорост се самообслужва... до пълнолетието си май няма да ходи никъде Joy
Виж целия пост
# 260
Честити рождени дни на Мая Диданкова и Смехи   party023 newsm59 Gift
Да са здравички и добри сладурчета, да имат щастливо детство!

Ако искате, споделяйте какви подаръци получават децата ви, ще ми е много интересно и полезно!
Виж целия пост
# 261
Добро утрооо!
Честити рождени дни на Мая Диданкова и Смехи   party023 newsm59 Gift
Присъединявам се към поздрава!!! Да растат чаровни и умни млади дами с усмивки на лице! Весел празник!

Ехаа, колко пораснаха децата! Вече празнуваме 4 години. Heart Eyes

мишанче, и тежести ли вдигаш?! Simple Smile 2кг за 5 тренировки звучат повече добре, и това без диета ли?...
 
Да, без диета.  Peace Тренировката е комплексна, вдигат се и тежести, но не си го представяй както в зала. Ползват се т.нар.''пудовки''/
Скрит текст:
/ и гири, засега. По-скоро се работи със собствено тегло.
Ето една примерна тренировка:
Скрит текст:


Я, сега да задам и аз един въпрос, покрай наближаващите РД дни...В детската вече имаме забрана, както се ''похвалих'', но сега се чудя какво да сложа в картонените парчета?  newsm78 Нищо сладко и пакетирано не е позволено. Naughty Иска ми се да им остане по нещо на децата, освен свирките, шапките и балоните...Хрумна ми да им сложа от тези фигурки за оцветяване..или..някакви стикери.. Thinking, приемам идеи и за мини играчки..Искам да се зарадвам децата.., така че помагайте с идеи?? Flutter

Виж целия пост
# 262
Привет момичета,

Да са живи и здрави снахичката и Майчето!!! Все такива сладурки да растат и да радват всички!   bigdance2 nbirthday

Мишанка, може да сложиш от онези топчета, дето много подскачат (сещаш ли се). Или пък колички за момчетата и ластиче/фиби/гривни (други дрънкулки) за момичетата. Това ми хрумва. Simple Smile  Peace

А тренировките изглеждат добре. Много наподобяват Fat Burn, на което аз ходя. Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 263
Честито, Смехи и Мая, растете обичани, здрави и щастливи!  Hug

Нашият Борко милия плаче, не щял вече да учи.  Crazy Cry Много му идва явно, в предишната градинка нищо не е правил, а тук са по-малко деца, едната госпожа е по-строга и много държи той да напредва. Каза ми даже, че ако се налага ще му купи един комплект тетрадки за вкъщи, за да напредва и да не губи материал. Това много ме радва, защото показва индивидуален подход. От друга страна явно контрастът с предишната в неговата главичка е голям и се стресира, трудно му е. Макар че за нас икономически е трудно да не съм на работа, търся си на половин ден, за него явно е добре това взимане на обед.

Скрит текст:
И нещо да споделя. От фейсбук. Аз не чета за астрология, защото осъзнавам, че това е една много сложна наука и повърхностните хороскопи за деня не са истински. Но днес попаднах на нещо много интересно. Днес има пълно лунно затъмнение. И се изразявало като енергия в живота , че разни стари проблеми, връзки, конфликти излизат на преден план, за да се разрешат окончателно и категорично. И което не е нужно, да си отиде и да започне новото. Толкова е вярно това за нас, в семейството напоследък. затова го споделям, може и при вас да е така.  Hug
Виж целия пост
# 264
Добро утро  Hug
Честити рождени дни на Мартинка Марвинкова и на Иван на Евето   party023  Gift  ura
Дано техните майки надникнат днес тук и да си видят поздравите...

Ние с Ева днес ще се забавляваме на "веселото" - увеселителния център пред TheMall.
Утре сме на РД в клубче "Морско конче", а кой ще чисти къщата и цялата домакинска работа - хич не знам  hahaha
Виж целия пост
# 265
Добро утрооо!

ЧРД НА ПОРАСНАЛИЯТ СТОЯН / на НЕ СЪМ/! СЪРДЕЧНИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА НЕЗАБРАВИМИ ЗАНИМАНИЯ И ВЕСЕЛИ УСМИВКИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!


Arim,"Морско конче" и на нас ни е познато  hahaha Били сме на Рд там, Много е приятно.

Ние вчера уважихме авиошоуто. Беше невероятнооо! Голяма емоция си беше!  Mr. Green
 
Ето и някои снимки от там:
http://oktomvri2010.snimka.bg/baby/mishana13.543200.34178796

Хубава неделя ви желая, ...ние днес ще се подготвяме за първият яслен ден утре  Crazy
Виж целия пост
# 266
Хей, добро утро  Hug
Честит рожден ден на Стоян   ura  party023 newsm59 Да е много мноооого щастлив, желая му здраве и много игри с Мая и Георги!

Мише, Нестор сигурно е бил много щастлив на тези самолети  smile3521

Ние с Ева вчера цял ден бяхме на "веселото" пред The Mall, после в квартала малко по задачки, да изберем тоалета за РД и се прибрахме като утрепани. След малко пак на РД, а хич не ми се излиза.
Искам един ден само за мен, да съм сама у нас и да правя каквото си искам. Знам че ще е домакинска работа, но пък не е задължително...  hahaha
Виж целия пост
# 267
 Здравейте, ей ни и нас!  Hug

 Първо - честито на всички празнували и празнуващи, много щастие и здраве на всички - и големи и мънички!  newsm59 newsm67  party023

После - благодаря за пожеланията, момичета, много мило ми стана, че сте се сетили.  Hug Аз съм блейка и не само, че забравям, но и не ми остава време да пиша, но се старая да преглеждам и всички да знаете, че дори да не съм писала специално - съм пожелала всичко най-хубаво на всеки!  Hug

 Иначе за РД - стана много приятно, събрахме роднините, а за утре в детската сме поръчали едни мини мъфинчета да се почерпят децата и учителките. Бих дала домашни, но за съжаление е забранено, та ще минат с поръчани.
 Освен това за РД се оказахме с 2 торти  Grinning. Едната направих аз, другата направил баща ми - и двете са много хубави.
 Ето малко снимки, направила съм албума публичен за известно време за да се вижда от всички - https://www.facebook.com/rada.stefanova/media_set?set=a.10203882 … 691891&type=3

 Единственото неприятно нещо беше, че вчера станах със схванат врат и гръб и си беше цяло мъчение всичкото приготовление, включително и сглобяването и украсата на тортата. Днес бях маалко по-добре, но пак много ме болеше, а нали всичко сами си правихме и ми се разката фамилията, като робокоп бях.  hahaha Важното е, че усещам, че ми минава лека-полека.

Еми, това е от нас, даже на Мая намерих време да направя прическа.  Mr. Green
Виж целия пост
# 268
Честит празник на Стоян! Честит празник и на всички деца, на които съм пропуснала деня.  Hug HugБъдете здрави и обичани!

Ох, искам да споделя неща, ама са все не много приятни, затова няма да пиша.   bouquet
Днес прочетох във фейса един призив, вместо една лоша новина, да споделя 2 хубави.  Peace Явно много силно впечатление ми направи, пиша и трия.  hahaha
Виж целия пост
# 269
 Облаче, имам компромисен вариант - сподели неприятните неща и после 2 пъти по толкова добри новини.  Grinning Те хубавите неща е важно да се споделят, но и лошите не трябва да таим в себе си.   Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия