Чакаме АВГУСТ размечтани, че тогава ще сме горди мами!

  • 24 863
  • 741
# 555
Да са живи и здрави Борис и Никола, добре дошли на белия свят! Пожелавам ви бързо да наддавате и скоро да се гушкате с мама у дома!  Hug
Виж целия пост
# 556
Dandelionwine честити ти момченца, да са ти живи и здрави и много да ви радват!  Hug

Виж целия пост
# 557
Dandelionwine, честита двойна радост! Да са живи, здрави и усмихнати юнаците и пиши как върви гледането им!

Имената са наистина страхотни!

Аз пък много се чудя за този магнезий, от самото начало в тази тема повечето пиете. Аз не съм пила, но един ден имах болки и си самоназначих 2 хапчета + но шпа . После казах на доктора (болката беше минала и не бях пила повече), той одобри, че съм била на топъл басейн за облекчаване, но като си тръгвах каза- "И никакъв магнезий!".

Та се зачудих защо на всички го изписват като безвреден, а на мен ми каза така  Thinking Но го слушам, нямам контракции или друга причина да го пия...Може би защото доки иска да родя нормално, а съм чувала, че магнезият може да отслаби контракциите и да забави раждането, затова не се пие към края на бременността. Но пак ми е странно за различните лекарски гледни точки...

Виж целия пост
# 558
Dandelionwine, каква хубава новина! Браво на момчетата, да пораснат големи и силни!!!Като се възстановиш и имаш време, пиши ни как мина раждането!
  bouquet
Виж целия пост
# 559
Dandelionwine честито Simple Smile Да са живи и здрави и да ви радват много Simple Smile Страхотни имена сте избрали. Дано се възстановиш бързо, а бебчетата да наддадат и да си се прибирате.

Когато имаш време и желание напиши подробности, как започна раждането, къде роди и как протече всичко Simple Smile Нали си първата Simple Smile

Моя бебо, като прочетох, че си родила и се разшава Simple Smile Викам му ти кротувай .....няма за къде да бързаш Simple Smile
Ох доста е шантаво, че започнахме вече Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Dandelionwine, честити ти рожби! HugПожелавам ви  скорошно изписване и много да са здрави двамата юнаци!
Виж целия пост
# 561
Dandelionwine честити бебчета, да са живи и здрави и много да те радват   bouquet  И ти бързо да се възстановяваш и скоро да се гушкате  Hug Много се развълнувах като прочетох и осъзнах колко бързо минава времето и този момент наближава все повече за всички нас!

Моят мъж отказа категорично да присъства на раждането и даже беше учуден, че го питам изобщо Grinning

Shaktigirl, лекарката таза ми го мери само веднъж с тазомер при регистрирането, но аз доколкото знам с този подобен на пергел инструмент се мерят външни размери, може и да се бъркам де... А това 18, което днес ми каза са вътрешни размери, които уж с вагинален преглед се установявали. Вагинален преглед ми прави пак тогава само веднъж, като ми взима секрет и ми прави цитонамазка, освен тогава да го е мерила без да разбера и без тя да каже нищо по въпроса. Но пък той от тогава може да се е разширил, все пак това беше съвсем в началото...
Виж целия пост
# 562
Dandelionwine Честито мила, бързо възстановяване на теб , а на бебчетата бързо качване на грамчета , да си ги гушкате по-скоро в къщи.
 
Виж целия пост
# 563
Dandelionwine, честити момченца! Да пораснат големи, силни и здрави! Бързо възстановяване  Hug
Виж целия пост
# 564
Честити бебенцаааа  Heart Eyes Heart Eyes stork-boy stork-boy
Винаги съм се радвала на близанци, зодия Близнаци   ura Да са ти здрави и силни мъжете, носят прекрасни български имена. Бързо възстановяване и много щастие на цялото семейство   bouquet
Виж целия пост
# 565
Днеска бях при АГ за обстоен преглед  Shocked от къде ли да започна  Party
Много съм щастлива бебето е 1600 гр с главата надолу ,родовият канал затворен,шийката не е скъсена ,нямам гъбички  ooooh! кръвното е нормално вече,за тоновете 145..абе все хубави работи и бебето е напред с 1 седмица термина излезе за 16,08 ... иначе си пише на картона 23,08  Heart Eyes Hug
За пола тоя път казаха момиче  Joy ама пак не е сигурно беше  си гушнало каката  hahaha хич не иска да се покаже , думите бяха "прилича ми на момиче"  #2gunfire
За прахта и пердетата ,оставила съм всичко на мм и съм му направила списък с нещата които ще прави ,доката съм в болницата преди да ме изпишат  smile3506 smile3506
Dandelionwine всичко хубаво ти желая,дано са добре мъниците  Hug
Виж целия пост
# 566
Оле, първи бебчета! Dandelionwine, да са ти живи и здрави, бързо да трупат грамчета!  bouquet
Martin Vali, направо се чудя как може още да не виждат пола. Simple Smile
Виж целия пост
# 567
Честито, Dandelionwine! Да са ти живи и здрави момченцата! Бързо да се адаптират, да наддават и да са кротки и лакоми бебоци! Да пишеш в темата всичко - наддаване, кърмене, къпане, спане вкъщи, всичко! Това ще ти е отчетната на родените бебета за сега!

Хора, аз не мога още да възприема, че е вече юни месец?!?!?! Всеки път си викам - още е май!

За магнезия да кажа, че с първата си бременност го пих от 6-7 месец май, нещо такова и го пих точно докато ми издадоха 45-дневния болничен, когато докторката ми каза: спираш го, от тук нататък и да родиш, съм спокойна. И, да ви кажа, ни една подготвителна контракция до ехехехехееее 6 дни след термина! Егати казуса!!!! Направиха ми начално разкритие нарочно (според мен!) в деня на термина, но освен, че тапата ми падна след ден, друго не се получи. Дори при включването на системата за предизвикване на раждането, си стоеше високо главата на бебето...

Имам съмнения, че се е обърнала момата последните дни, защото предния път, когаот пак бях казала, че усещам едни неприятни ритници към пикочния мехур и други вътрешни органи там, ми казаха, че каракат й са там, ама седалищно ли беше...
Виж целия пост
# 568
Dandelionwine, честити ти рижбички, да са ви живи и здрави, да растат бързо и да радват мама и татко! Simple Smile И на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 569
Добре дошли на бял свят на първите бебченца в темичката ни Никола и Борис, да са живи и здравички, да пораснат бързо и мама да си ги гушка в къщи  Heart Eyes Dandelionwine Честити да са ти рожбите, много да Ви радват и да растат безгрижно  Heart Eyes На теб бързо възстановяване и скорошно прибиране в къщи с малките душички   bouquet  bouquet  bouquet
Наистина времето лети много бързо и ето, че започваме да пълним темата с хубави новини  Praynig Praynig Praynig Дано всички да изкараме до термин или възможно най-дълго и на всички ни едни здрави бебоци  Hug Hug Hug

Хубав ден от мен Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия