Чакаме АВГУСТ размечтани, че тогава ще сме горди мами!

  • 24 863
  • 741
# 300
Момичета да се похваля поръчах си комплекче за изписване от един магазин в Продавалник http://olx.bg/komplekt-za-izpisvane-na-novorodeno---za-momche---066-i50495797. Много е сладко на живо и цената е уау. По магазините цените ме разбиха. Баткото избра да е синьо и днес дойде и цял ден му се радва, какво е купил на бебето много е сладък.

Иначе пак се ядосвам с нашата детска градина и с това, че родителите си водят болните деца. Една майка си пуснала детето на антибиотик можете ли да си представите.
Виж целия пост
# 301
Tasty0703 и аз много го харесах, с пеленка е нали . Аз смятах по нататък да си поръчам жълто и зелено . А за цените по някои магазини да не говорим  #Crazy В OLX гледах комплектче - струваше 10-11 лв. В магазин го видях - 18  #2gunfire
Виж целия пост
# 302
Tasty  и на мен много ми хареса комплектчето.Материята каква е ?От по-плътните ли е? Видях ,че има и в розово, мисля и аз да си поръчам едно.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 303
Доста сте изписали ,но не мога да влизам заради гостите...А дано още ден два и да си ходят..
vesi0120 и Елито  И при мене така ... Все се учудват ,че има 2 месеца и ме питат да не са 2  Joy
Бебока раздава шутове или играе направо бокс  Laughing Много ми е странно тия шутове са и от 2те страни едновременно,даже си мислех 2 ли са... И си викам единия  път мома ,другия момък тъкмо  Mr. Green но до сега се щяха да го видят  Twisted Evil
А това не знание за пола малко ме отчайва...Как може ,отидох на скоро пак на частно и ми казаха ,че не се виждало заради пъпната връв...на ФМ пак така ...предните пъти пак ...ту момче,ту момиче,а ми се искаше да купя още дрешки,но взех в бяло,жълто и шарено  за начало от 0 до 3,само едно женско боди с презрамки 0 и едно мъжко с количка 0,но в комплекта са 0 всички..а той е бял Simple Smile
Neillia И при нас така..аз съм зодия рак,а майка ми е лъв....
Виж целия пост
# 304
Tasty  и на мен много ми хареса комплектчето.Материята каква е ?От по-плътните ли е? Видях ,че има и в розово, мисля и аз да си поръчам едно.. Heart Eyes
100% памук, има и пеленка тънка от 10 части е. Тънко е, не е плътно, ама нали Август ще е топло евентуално хахахаха, че като гледам времето навън.Много е сладко. Това ни е първата основна покупка за бебо. Баткото прелива от щастие.
Виж целия пост
# 305
Tasty  и на мен много ми хареса комплектчето.Материята каква е ?От по-плътните ли е? Видях ,че има и в розово, мисля и аз да си поръчам едно.. Heart Eyes
100% памук, има и пеленка тънка от 10 части е. Тънко е, не е плътно, ама нали Август ще е топло евентуално хахахаха, че като гледам времето навън.Много е сладко. Това ни е първата основна покупка за бебо. Баткото прелива от щастие.
В София са по 11лв междудругото
Виж целия пост
# 306
Момичета да се похваля поръчах си комплекче за изписване от един магазин в Продавалник http://olx.bg/komplekt-za-izpisvane-na-novorodeno---za-momche---066-i50495797. Много е сладко на живо и цената е уау. По магазините цените ме разбиха. Баткото избра да е синьо и днес дойде и цял ден му се радва, какво е купил на бебето много е сладък.

И аз си поръчах същото, но не съм очарована от качеството.. особено за пелената  Cry
Виж целия пост
# 307
Веси, били споделила къде си ги видяла в София? В кой магазин? Аз не че мога да ставам от леглото, но може да изпратя ММ, евентуално.. Thinking
Виж целия пост
# 308
Момичета да се похваля поръчах си комплекче за изписване от един магазин в Продавалник http://olx.bg/komplekt-za-izpisvane-na-novorodeno---za-momche---066-i50495797. Много е сладко на живо и цената е уау. По магазините цените ме разбиха. Баткото избра да е синьо и днес дойде и цял ден му се радва, какво е купил на бебето много е сладък.

И аз си поръчах същото, но не съм очарована от качеството.. особено за пелената  Cry

Защо? Би ли обяснила. А на дрешките кацчеството как е?
Aз мисля и хавлийка и други дрешки от там да взема, но все още много се чудя
Виж целия пост
# 309
Веси, били споделила къде си ги видяла в София? В кой магазин? Аз не че мога да ставам от леглото, но може да изпратя ММ, евентуално.. Thinking
Да, Васи кажи защото на мен ми се стори много ниска цената и затова поръчах. Ами пелената е нормален памук. Аз нарочно не поръчах луксозен комплект защото ми се струва безсмислено. С баткото бях взела много скъп, но като комплект беше облечен само веднъж в него, а после бързо му омаля.
Виж целия пост
# 310
Аз си сглобих дрешки за изписването от HM. По едно бяло боди(17 лв за 2 бр, р-р 0), по едни панталонки(17 лв за 2 бр, р-р 0), шапка(4-5 лв за 2 бр). Панталонките и шапките са в комплект по 2 и едното е бяло, а другото на сини чертички. Ще ги облека шахматно- този с белите панталонки получава раирана шапка, другият ще е с раирани панталонки и бяла шапка. Ще им взема и по едни чорапки, но не съм открила още подходящи. Пеленки си купих един комплект от 3 памучни светло и тъмносиво на Minene и са от много мекичка и приятна материя. Ще сложа в колата още две по-големи и дебели пелени за всеки случай. И това ни е изписването. Като ние няма да имаме "класическо" изписване с роднини и т.н. Мъжът и дъщеря ми ще дойдат да ни вземат и ще се приберем. Предупредила съм всички, че първите 2 дни искам спокойствие и след това кой когато иска да идва, след предварителна уговорка разбира се. Имам нужда да се адаптирам и да се ориентирам в обстановката преди някой да ми висне на главата.
Виж целия пост
# 311
....... Като ние няма да имаме "класическо" изписване с роднини и т.н. Мъжът и дъщеря ми ще дойдат да ни вземат и ще се приберем. Предупредила съм всички, че първите 2 дни искам спокойствие и след това кой когато иска да идва, след предварителна уговорка разбира се. Имам нужда да се адаптирам и да се ориентирам в обстановката преди някой да ми висне на главата.

Благородно ти завиждам! При нас кой знае каква какафония ще  Rolling Eyes роднините на ММ са доста "съобразителни" ще се довлекат веднага..........
Виж целия пост
# 312
И ние сме като  fiona. Нашите роднини са пръснати по целия свят и на изписването може да дойдат до болницата само тези, които са около Варна, а те са свекъра ми и на ММ братовчед му. В родилното на т.нар. изписване и после кой откъдето е. Искам да си се приберем с бебето, да сме си тримата и да се ориентираме един с друг. Който ще идва(и то особено да спи в нас) ще чака детето да порасне, а не да ми се тръсне в нас на 5тия ден, УЖ да помагат, въпреки че то няма какво. Какъв им е и толкова зора да са покрай новородено не знам. То даже не е инресно-само спи и яде, а не мен последното нещо, което ще ми се прави е да гледам някой друг. Ние много от рано казахме, че 'помощници' не искаме, така че никой да не си прави илюзията да се самопокани  Laughing
В НМ наистина има много сладки комплектчета. Аз от там накупих к-ти с къси панталонки, че да не сме само с г-зони, а и така стават различни комбинации. Направи ми впечатление, че и за големи момченца има интересни неща, а не е като навсякъде еднотипно.
Виж целия пост
# 313
хахха това за изписването и на мен ми е много чудно как ще стане..Като гледам моите снимки от тогава цялата рода  Shocked мин.десет човека..Незнам какво и е било на горката ми майчица..Не ми се иска сега такова нещо, незнам всъщност.Каква е идеята да дойдат всички и да се снимамме пре  родилния дом и после.. newsm78 Една камара народ вкъщи при новородено нееееееееее...


Tasty
Скрит текст:
Аз ще го поръчам.Няма какво да му се чудя за тази цена и както казваш ти -това ще му е обличането, важното е да има нещо да си го занесем у дома.. Wink
Виж целия пост
# 314
Pelteshka, аз този филм съм го гледала  Grinning Но с моята фамилия. Ние сме като от филма Моята голяма гръцка сватба. На изписването на дъщеря ми бяха най-тесен кръг от моя страна- 10тина човека. Майката на мъжа ми беше в чужбина тогава и беше само брат му. Всички чакаха у дома. Снимахме се, получихме подаръци и т.н. След час-два си тръгнаха, но определено си беше натоварване. Сега който иска да идва в болницата, там не спирам никой и без това ще съм сама в стая и ще имам нужда от компания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия