Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са най-новите резултати от прегледите?
Какви са мненията за почивките на плажа по време на бременност?
Какви са мненията за избора на имена за бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са най-новите резултати от прегледите?
-
Какви са мненията за почивките на плажа по време на бременност?
Мненията за почивките на плажа по време на бременност са разнообразни. Някои майки споделят, че са ходили на плаж в 9-ти месец, но са седели предимно в сянка и във водата до коленете. Други предпочитат да избягват морето поради риска от заболявания. Въпреки това е важно да вземете предвид индивидуалните нужди и здравословни съображения.
-
Какви са мненията за избора на имена за бебета?
-
Кога е препоръчително да се използват дрехи с размер 56?
-
Каква е процедурата за припознаване на дете, когато родителите не са женени?
. Много ги обичам и двете, вероятно ще имам нужда от помощ, но определено няма да изтърпя нито едната, нито другата за дълъг период от време.
, но пък тя не се задържа много ама тогава сигурно ще си дойде). Никакви хора не искам в дома ни с новородено бебе и затова и съм отрязала родителите и брат ми и приятелката му т.к. трябва да спят у нас и просто ще стане лудница, кой да чисти и да готви и дете да гледа и да се адаптира.
А тя без да пита се натриса и дава акъли....И аз искам в началото само ние да си го гледаме,а майка ми се взела отпуска и тя......не ми се мисли ,ако реши и брат му или други да идват да спат в нас....трябва да им слугуваме,а за бебето кой ще мисли???
Това комплектче, синичкото, с жирафчето, от Продавалника и на мен ми допадна много и е купено отдааавна за новия ми мъж
Според мен си е съвсем ОК памукът, така или иначе ще се облече максимум няколко пъти, така че няма кой знае какво значение безупречното качество, мисля. Аз гледах предимно да е лятно, с тънка пеленка.
Така е десет години чакано бебе, всички по-скоро ще му треперят над главата ..