# 180
Ами като гледам някои мнения в темата, съмнявам се, че ще стане. Защото тези хора не дават индикация, че изпитват чувство на почит; какво остава да се сетят да гасят лампи, телевизори, да палят свещи. Това ниво все още е недостижимо, затова - сирената.
Виж целия пост