Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се казва филмът, в който три сестри от различни майки се събират в ранчо след смъртта на баща им?
Какви са отзивите за книгата „Горчиво небе“ на Норма Робертс?
Какви са впечатленията от книгата „Зарек“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се казва филмът, в който три сестри от различни майки се събират в ранчо след смъртта на баща им?
-
Какви са отзивите за книгата „Горчиво небе“ на Норма Робертс?
-
Какви са впечатленията от книгата „Зарек“?
-
Какви са отзивите за поредицата "Нощни ловци" на Шерилин Кениън?
-
Какви са очакванията за продължението на поредицата "SECRET"?
( аз обикновено чета края на книгите за да знам какво ме чака,но сега се въздържам)

Те са си паранормални и приличат на Братството, а не на 50 нюанса 
hedra май се възмути дълбоко и искрено
, гледам, че в МБ има качени дори най-новите й книги.
Историята не е нещо ново впечатляващо, от приятели с привилегии прерастват в нещо повече.Определено емоционалните проблеми на Джос правят сюжета по интересен, признавам , колкото и нелепо да звучи, някои моменти ме просълзиха