За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 548
  • 737
# 570
missence  -

Определено е fantasy,но сега съм точно на развръзката и чакам с нетърпение края.Дано да е хубав де. Praynig ( аз обикновено чета края на книгите за да знам какво ме чака,но сега се въздържам)
Виж целия пост
# 571
Aila, добре дошла! Можеш да пробваш Джудит Макнот - има поредици, има и единични книги. Сандра Браун, Нора Робъртс, Джули Гарууд - ще намериш от всичките книги в читанката.
Виж целия пост
# 572
missence  -

Определено е fantasy,но сега съм точно на развръзката и чакам с нетърпение края.Дано да е хубав де. Praynig ( аз обикновено чета края на книгите за да знам какво ме чака,но сега се въздържам)

Мерси, ще ги запиша в списъка. Не съм много по fantasy, но може и да им дойде времето.  Peace
Виж целия пост
# 573
Здравейте, бихте ли ми препоръчали нещо подобно на 50 нюанса на сивото или Кросфайър. Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 574
Моля, тези които искат " Танц с дявола" ,цялата книга, коригирана и форматирана да ми пратят заявка в мейлбукс Simple Smile
А може ли заявка тук?Simple Smile
Редактирам се, успях да пратя там
Виж целия пост
# 575
Здравейте, бихте ли ми препоръчали нещо подобно на 50 нюанса на сивото или Кросфайър. Благодаря   bouquet
Красивият негодник, Красивият непознат, Красивият играч. (това е поредица)
Адът на Гейбриъл, Екстазът на Гейбриъл, Изкуплението на Гейбриъл (това е поредица)
Нощните ловци (вече са 4 книги поредица на бг )
Красиво бедствие, Ходещо бедствие  (това е поредица)
S.I.C.R.E.T , Историята на О.
Виж целия пост
# 576
А, моля-моля, Нощните ловци нямат ни-що общо с Негодниците и прочее Naughty Те са си паранормални и приличат на Братството, а не на 50 нюанса Crossing Arms

Виж целия пост
# 577
А, моля-моля, Нощните ловци нямат ни-що общо с Негодниците и прочее Naughty Те са си паранормални и приличат на Братството, а не на 50 нюанса Crossing Arms


Simple Smile Но пак са хубава поредица и любовна.
Виж целия пост
# 578
А, моля-моля, Нощните ловци нямат ни-що общо с Негодниците и прочее Naughty Те са си паранормални и приличат на Братството, а не на 50 нюанса Crossing Arms



 Joy hedra май се възмути дълбоко и искрено  Simple Smile

Имам въпрос към челите Демоника:
Скоро я започнах; прочетох първите две, но не съм особено впечатлена от тях. Започнах третата, която засега се очертава да ми е доста по-интересна. Авторката май вкарва още една сюжетна линия, извън любовната - война между демони, хора, може би и ангели; още съм в началото и не съм сигурна. Тази линия само в 3-тата книга ли е или продължава и в следващите? Защото като идея ми харесва и ми се иска да продължи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 579
Скрит текст:
Здравейте, бихте ли ми препоръчали нещо подобно на 50 нюанса на сивото или Кросфайър. Благодаря   bouquet
Красивият негодник, Красивият непознат, Красивият играч. (това е поредица)
Адът на Гейбриъл, Екстазът на Гейбриъл,
Изкуплението на Гейбриъл
Скрит текст:
(това е поредица)
Нощните ловци (вече са 4 книги поредица на бг )
Красиво бедствие, Ходещо бедствие  (това е поредица)
S.I.C.R.E.T , Историята на О.
Здравейте,
не мога да я намеря в електронен вариант....
Ще се радвам, ако някой ми помогне.... Embarassed
Виж целия пост
# 580
 Aila - аз бих ти препоръчала Сюзън Елизабет Филипс- има и поредици като "Чикаго старс", има и самостоятелни книги, според мен "лоши" няма, ама разбира се това е мое мнение  Hug, гледам, че в МБ има качени дори най-новите й книги.
Виж целия пост
# 581
Joy hedra май се възмути дълбоко и искрено  Simple Smile

Имам въпрос към челите Демоника:
Скоро я започнах; прочетох първите две, но не съм особено впечатлена от тях. Започнах третата, която засега се очертава да ми е доста по-интересна. Авторката май вкарва още една сюжетна линия, извън любовната - война между демони, хора, може би и ангели; още съм в началото и не съм сигурна. Тази линия само в 3-тата книга ли е или продължава и в следващите? Защото като идея ми харесва и ми се иска да продължи  Rolling Eyes

Псилютно съм възмутена Naughty
Скрит текст:
(за мен тези книги са досадни - хем принципно чета еротика, но тези всичките са ми еднакви и са ми скучни, пък и е дразнещо само това да се търси и разисква в темата...)

Ако имаш предвид непрекъснато надвисващия под една или друга форма край на света в Демониките - нататък във всичките книги има по някаква такава драма, в някои и повечко Laughing
Виж целия пост
# 582
Имах други книги за четене и оставих любовните романи малко настрана, но вече завърших "Дъблин Стрийт " и ми хареса.Истината е, че дълго време я отбягвах, защото мислих, че прилича на Нюансите.Вече ме е страх да си купя книга, че не знам на какво ще попадна, в анотациите все пише за феновете на Нюансите, Кросфайър и т.н.Смешното е, че не съм ги чела , но съм искрено предубедена заради масовата истерия, която предизвикаха  Peace
Та за "Дъблин Стрийт"...ах, този Брейдън  Heart Eyes Историята не е нещо ново впечатляващо, от приятели с привилегии прерастват в нещо повече.Определено емоционалните проблеми на Джос правят сюжета по интересен, признавам , колкото и нелепо да звучи, някои моменти ме просълзиха  Embarassed
Трябва да се отбележи, че е написана в 1л ед.ч и за някои може да е дразнещо, на мен не ми пречеше , даже сега започнах "Непризнати грехове" на Клейпас , в която е пак така.
Виж целия пост
# 583
Здравейте, бихте ли ми препоръчали нещо подобно на 50 нюанса на сивото или Кросфайър. Благодаря   bouquet
Красивият негодник, Красивият непознат, Красивият играч. (това е поредица)
Адът на Гейбриъл, Екстазът на Гейбриъл, Изкуплението на Гейбриъл (това е поредица)
Нощните ловци (вече са 4 книги поредица на бг )
Красиво бедствие, Ходещо бедствие  (това е поредица)
S.I.C.R.E.T , Историята на О.
Красавците вече ги прочетох  Laughing ще пробвам Гейбриъл  Embarassed

hedra, би ли препоръчала нещо, което ти е харесало   bouquet

Сори, че внесох смут в темата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 584
Скрит текст:
Joy hedra май се възмути дълбоко и искрено  Simple Smile

Имам въпрос към челите Демоника:
Скоро я започнах; прочетох първите две, но не съм особено впечатлена от тях. Започнах третата, която засега се очертава да ми е доста по-интересна. Авторката май вкарва още една сюжетна линия, извън любовната - война между демони, хора, може би и ангели; още съм в началото и не съм сигурна. Тази линия само в 3-тата книга ли е или продължава и в следващите? Защото като идея ми харесва и ми се иска да продължи  Rolling Eyes

Псилютно съм възмутена Naughty
Скрит текст:
(за мен тези книги са досадни - хем принципно чета еротика, но тези всичките са ми еднакви и са ми скучни, пък и е дразнещо само това да се търси и разисква в темата...)

Ако имаш предвид непрекъснато надвисващия под една или друга форма край на света в Демониките - нататък във всичките книги има по някаква такава драма, в някои и повечко Laughing
А, мерси, на мен ми звучи добре  Simple Smile



Останалите и на мен ми дойдоха прекалено много. Но аз ги подкарах една след друга, което беше грешка.

Скрит текст:
Всъщност, четох само Нюансите и Кросфайър. Още помня "ластичката" на преводачката на Нюансите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия