За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 548
  • 737
# 615
А пък аз току-що попаднах на информация, че правят сериал по Outlander (Друговремец) на Diana Gabaldon Hug Много рядко следя сериали, но този специално ще го изгледам с удоволствие - книгата беше прекрасна (макар и доста тежка), а в обясненията казват, че са се стремили да го правят реалистично, което звучи добре.

Ще го гледаш още следващия месец Peace
Виж целия пост
# 616
По коя ТВ ще го пуснат?
Виж целия пост
# 617
Outlander не ме грабна...да й дам ли втори шанс? не ме кефи една поредица да се занимава с една и съща двойка...
Виж целия пост
# 618
По коя ТВ ще го пуснат?

По торентите.

Бих прочела Outlander, но не бих си я купила.
Виж целия пост
# 619
Някой сеща ли се коя може да е тази книга-Той е осъден да го убият,но отвлича главната и се спасява.Мисля че беше пират newsm78.Отвежда главната на острова дето живее ,но по-късно докато него го няма баща й я прибира и опожарява острова.Главния се връща и пак я отвлича като си мисли че тя е виновна и иска отмъщение
Виж целия пост
# 620
Някой сеща ли се коя може да е тази книга-Той е осъден да го убият,но отвлича главната и се спасява.Мисля че беше пират newsm78.Отвежда главната на острова дето живее ,но по-късно докато него го няма баща й я прибира и опожарява острова.Главния се връща и пак я отвлича като си мисли че тя е виновна и иска отмъщение
Мисля, че подобен сюжет има в книгите на Ирис-Любовницата на корсаря от Хедър Греъм
.... ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 621
Някой сеща ли се коя може да е тази книга-Той е осъден да го убият,но отвлича главната и се спасява.Мисля че беше пират newsm78.Отвежда главната на острова дето живее ,но по-късно докато него го няма баща й я прибира и опожарява острова.Главния се връща и пак я отвлича като си мисли че тя е виновна и иска отмъщение
Мисля, че подобен сюжет има в книгите на Ирис-Любовницата на корсаря от Хедър Греъм
.... ooooh! newsm78
Не е тя Sad.Мисля че имаше "дявола" в заглавието ,но не съм много сигурна.А и може вече да се омотах от толкова много  книги които прегледах,но май главния го наричаха Диабло
Виж целия пост
# 622
bubeto10, на първо четене се сещам за тази http://chitanka.info/book/3132-tantsuvashtijat-djavol
Виж целия пост
# 623
Някой сеща ли се коя може да е тази книга-Той е осъден да го убият,но отвлича главната и се спасява.Мисля че беше пират newsm78.Отвежда главната на острова дето живее ,но по-късно докато него го няма баща й я прибира и опожарява острова.Главния се връща и пак я отвлича като си мисли че тя е виновна и иска отмъщение
Мисля, че подобен сюжет има в книгите на Ирис-Любовницата на корсаря от Хедър Греъм
.... ooooh! newsm78
Не е тя Sad.Мисля че имаше "дявола" в заглавието ,но не съм много сигурна.А и може вече да се омотах от толкова много  книги които прегледах,но май главния го наричаха Диабло
http://chitanka.info/text/15547-tantsuvashtijat-djavol
Виж целия пост
# 624
Outlander не ме грабна...да й дам ли втори шанс? не ме кефи една поредица да се занимава с една и съща двойка...

Аз съм чела само първата и нямам никакво желание да чета останалите (много противоречиви мнения има и не искам да си развалям впечатлението). Иначе доколкото съм хвърляла все пак поглед над анотациите, май след първите 2-3 не се занимават само с една и съща двойка - минава се на децата им и т.н.

Настроението на книгата е по-странно и е малко по-тегава за четене (като повечето добри исторически романи - и за разлика от хисторикълс-захарчетата) - трябва да си уцелиш момент просто. На мен много ми хареса Peace

Пък сериалът ще го видя как са го направили и ще си преценя - аз много рядко гледам филми, а сериали още по-рядко, но за избрани неща се прежалвам (примерно Downton Abbey и Call the Midwife не са ми омръзнали и си ги следя - от Game of Thrones изгледах само първия, макар че съм чела всичките книги. Туйто - други сериали не съм гледала от години... от епохата на д-р Хаус Simple Smile И всичко е гледано само на компютъра, де, телевизия не гледам изобщо).
Виж целия пост
# 625
Благодаря на Янтра и Валия -тя е  Hug
Виж целия пост
# 626
Мислех че съм единствената, която е изтраяла само първи сезон на Game of thrones  Laughing
Виж целия пост
# 627
Откровено казано, не е само сериалът - първата книга принципно си е най-интересна Mr. Green Нататък Дж.Мартин така се омота, че наистина не му остава нищо, освен да трепе герои за възмута на феновете hahaha
Виж целия пост
# 628
Мислех че съм единствената, която е изтраяла само първи сезон на Game of thrones  Laughing
Всичките ги изгледах аз и съм супер възмутена!!! Не ми харесаха изобщо ,а към книгите съм пристрастена:) нищо че не са любовни романи....
Аз " изгълтах" почти на един дъх ,първите две книги от " Братството на черния книжал" ....всъщност от втората имам още 50 страници, но тази вечер ще и видя сметката и започвам третата за любимеца ми Зейдист.....само не си обеснявам защо все такива типове ме привличат, следващия който ми е интересен е Вишъс.... newsm78 нещо аз ли не съм наред? #2gunfire
Виж целия пост
# 629
Хи хи хи
Съвсем си си наред.И на мен те най-ми харесаха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия