За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 548
  • 737
# 600
Прочетох всичките шест преведени на български книги на Чикаго старс и реших да започна Дъблин стрийт, ама нещо хич не ме повлече тази книга Thinking Изнамерих седмата на Чикагото на английски и ще взема да я прочета. Така и така до момента съм на тази спортна вълна, поне да сложа точка.
Виж целия пост
# 601
Който ми препоръча тук The Mistress of Rome - благодаря, книгата беше доста интересна Hug Хареса ми е ще прочета и останалите от поредицата Hug (уточнявам, че е исторически роман и не спада към любовните).

В момента чета The Midwife of Blue Ridge, но хич не съм очарована - принципно обичам и акушерски книги, и романси по времето на заселниците в Дивия запад, ама точно тази не ме впечатлява нито в едната, нито в другата посока. На всичкото отгоре са посочили за спиране на кърмата една билка, която ми стана интересна и рових да видя какво й е действието и се оказа, че в действителност се счита, че е по-скоро стимулираща, пък мен такива неща ме дразнят професионално Laughing

Не знам дали съм единствената, която рови непрестанно из нета да търси неща, прочетени из книгите - как изглежда дадена съвременна хипер-модерна кола, която описват; как е съвременното име на римския град Брундизиум и къде се намира; как се казва на бг дадена билка и за какво се използва; възможно ли е да се спаси скалпа при липсващо парче от кожата и как точно, и прочее Laughing
Виж целия пост
# 602
Не си само ти.Аз даже си подчертавам за проверка по-късно .
Та сега се сетих, бях чела един исторически люб. роман, мисля на Бренда Джойс, в него главният герой беше незаконен син на Мария Стюарт, роден докато е била в плен.Главният даже беше на посещение при нея, много се смях, защото малко преди това бях чела " Мария Стюарт " от Стефан Цвайг  Laughing
Виж целия пост
# 603
и реших да започна Дъблин стрийт, ама нещо хич не ме повлече тази книга Thinking
от 8 дни я чета и имам още 87 страници Whistling Whistling
Виж целия пост
# 604
Който ми препоръча тук The Mistress of Rome - благодаря, книгата беше доста интересна Hug Хареса ми е ще прочета и останалите от поредицата Hug (уточнявам, че е исторически роман и не спада към любовните).

В момента чета The Midwife of Blue Ridge, но хич не съм очарована - принципно обичам и акушерски книги, и романси по времето на заселниците в Дивия запад, ама точно тази не ме впечатлява нито в едната, нито в другата посока. На всичкото отгоре са посочили за спиране на кърмата една билка, която ми стана интересна и рових да видя какво й е действието и се оказа, че в действителност се счита, че е по-скоро стимулираща, пък мен такива неща ме дразнят професионално Laughing

Не знам дали съм единствената, която рови непрестанно из нета да търси неща, прочетени из книгите - как изглежда дадена съвременна хипер-модерна кола, която описват; как е съвременното име на римския град Брундизиум и къде се намира; как се казва на бг дадена билка и за какво се използва; възможно ли е да се спаси скалпа при липсващо парче от кожата и как точно, и прочее Laughing
Как ме успокои поста ти!!! Не съм сама! Вече си мислих ,че нещо ми хлопа дъската така да се задълбочавам Simple Smile
По темата....започвам 7 книга от Нощните ловци- Seize the night, за Табита и Валериус....нещо след книгата за Зарек ,не могат така да ме грабнат героите, не знам какво ми стана newsm78 какво толкова ми хареса тоя Зарек ooooh!
Виж целия пост
# 605
Зарек и Стикс ми харесаха най-много до момента (към Ашерон съм с резерви заради втората част, където оплеска тотално нещата) Peace Обаче пък сюжетът на Зарек е ужасно познат от другаде (книгата за Зи и Бела от Братството - хронологично е писана 2 г след Зарек, ама тази поредица съм я чела много преди Нощните ловци), и според мен не достига чак такива висоти като Дж.Уорд в емоционалността, така че Стикс засега ми е без сравнение. На мен ми беше приятна и книгата за Рен (тя е от поредицата за кожосменячите) - и тази, която слушам в момента Bad Moon Rising (за Фанг и Ейми) също не е лоша.
Виж целия пост
# 606
Страхотни отзиви чета и за " Братството..." ,ще взема и тях да ги пробвам, поне са повече книги издадени на бг!
Наскоро ги открих тия вампирските любовни романи....все си мислех ,че няма да ми допаднат особено, но ето , че яко се пристрастих Grinning
На мен лично книгата за Ашерон не ми хареса изобщо....даже ми се видя най- слабата от поредицата, поне от тези ,които съм прочела досега...Стикс не мога да се настоя да го чета....изпитвам някакви противоречиви чувства към него....някак си както е представен в първите книги ,не ми е особено симпатичен Simple Smile но всяка история си има две версии ,сигурно и неговия живот е бил изпълнен с множество страдания.
Виж целия пост
# 607
Дами, да сте чували нещо за 2ра книга от новата истор. поредица на Клейпас? Приятелка попаднала на корицата, но нямало обявена дата, та някой ако се е ровил в страницата на Ергон във фейсбук, евентуално....
Виж целия пост
# 608
Ако става въпрос за тази книга:     Лайза Клейпас – Тайните на една лятна нощ  11.96лв, налична в онлайн книжарницата на издателство Хермес.
Виж целия пост
# 609
Страхотни отзиви чета и за " Братството..." ,ще взема и тях да ги пробвам, поне са повече книги издадени на бг!
имаш и моя ултра супер дупер положителен отзив .. е .. както и всяка друга поредица има някои по-слаби книги, но като цяло е мнооого, много интересна и забавна .. в МБ съм пуснала всички книги + гайда, ако искаш намери ме и ти ги пращам Peace
Виж целия пост
# 610
Страхотни отзиви чета и за " Братството..." ,ще взема и тях да ги пробвам, поне са повече книги издадени на бг!
имаш и моя ултра супер дупер положителен отзив .. е .. както и всяка друга поредица има някои по-слаби книги, но като цяло е мнооого, много интересна и забавна .. в МБ съм пуснала всички книги + гайда, ако искаш намери ме и ти ги пращам Peace
Убедихте ме.....снощи до 1 часа не можах да го оставя на мира Рот.....а тази сутрин детето не ме оставя на мира от 7 часа:)
Mecani, благодаря много имам ги книгите, пратих ти заявка само за пътеводителя Simple Smile
Виж целия пост
# 611
Здравейте,
отдавна не съм писала, но сега искам да препоръчам книгата Maybe Someday на Colleen Hoover http://www.goodreads.com/book/show/17788403-maybe-someday. След като прочетох Hopeless, Losing Hope, Slammed (единствено тя не ми хареса) и реших да пробвам с тази и въобще не съжалявам. Отново много трогателна и хубаво написана история. Ето и трейлър към книгата Simple Smile https://www.youtube.com/watch?v=dSKvTlks148
Виж целия пост
# 612
А пък аз току-що попаднах на информация, че правят сериал по Outlander (Друговремец) на Diana Gabaldon Hug Много рядко следя сериали, но този специално ще го изгледам с удоволствие - книгата беше прекрасна (макар и доста тежка), а в обясненията казват, че са се стремили да го правят реалистично, което звучи добре.
Виж целия пост
# 613
Здравейте дами, може би е имало въпрос за тази книга и съжалявам, ако се повтарям, но търся "Влюбен до безумие" от Рейчъл Гибсън. Ако някоя от вас я има може ли да ми я изпрати на lovesick_1994@abv.bg Simple Smile
Виж целия пост
# 614
Здравейте дами, може би е имало въпрос за тази книга и съжалявам, ако се повтарям, но търся "Влюбен до безумие" от Рейчъл Гибсън. Ако някоя от вас я има може ли да ми я изпрати на lovesick_1994@abv.bg Simple Smile

Темата за търсене на ел. книги е тази - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=789899.0;topicrefid=19 Виж и първата страница.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия