За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 548
  • 737
# 75

Темата за търсене на ел. книги е тази - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=776306.480
Виж целия пост
# 76
Прочетох "Идеалната половинка", много ми хареса!
Харесвам как пише Сюзън Елизабет Филипс, сравненията, които прави ме карам да виждам по - ясно нещата и сякаш съм там и участвам в живота на героите. Laughing
Виж целия пост
# 77
под сериозен натиск от страна на литературната ми дружка, подхванах да чета Книгата на Хаде .. дотук съм на около 45та страница и вече съм в сериозен стрес, как аджеба ще прочета и останалите 480 страници .. няма такава мъка боже .. диалозите са писани като за бавноразвиващи, пък да не говорим за педантичните описания на всяка една подробност и най-вече какъв бранд носи, щото видиш ли мноого е важно да знаем, че чантата е с марка Тоус, а не ментак от Илиенци ..
Виж целия пост
# 78
..............че чантата е с марка Тоус, а не ментак от Илиенци ..
Joy
Замисълът в тази книга е много интересен ,
но според мен авторката сега "намира"стилът си на писане...
или се е насочила към тийн-четящите  newsm78
Аз я прочетох и като цяло ме грабна историята Peace
Определено ще ми е интересно да прочета следващите две-НО от издателството към момента са прекъснали поредицата ........

Виж целия пост
# 79
историята наистина има потенциал, особено за четящите, които имат предпочитания към фентъзи жанра, обаче стила на писане еее .. леле-мале Shocked
Виж целия пост
# 80
Здравейте,напоследък съм на вълна романтични книги.Да си кажа честно,запалих се първо от 50 нюанса,а сега списъка вече е доста дълъг.
Преди няколко дни прочетох "Аз преди теб"-много хубава история,но не очаквах края!

Днес дочетох С.Е.К.Р.Е.Т и искам да попитам дали има продължение,защото не ми се струва,че това е края?
Виж целия пост
# 81
Дами,искам да прочета Чикаго старс,но от майлбокс не ми ги пускат.
Знам ,че не тук мястото ,но ако някой ги има може ли да ми ги прати?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 82
Видяхте ли какво излиза на 27.06. http://www.tiarabooks.com/book.php?bookID=HR0009&authorID=1   Grinning
Виж целия пост
# 83
 Wink
Виж целия пост
# 84
историята наистина има потенциал, особено за четящите, които имат предпочитания към фентъзи жанра, обаче стила на писане еее .. леле-мале Shocked


 Peace хахахха,абсолютно
Аз на места имах чувството,че е писана книгата от 2 човека - единия е измислил сюжета - такива специфични подробности за богове,фентъзи раси и т.н. и после като започне някой смотан диалог и едни обяснения като в 3та група на детската градина....като цяло ми беше интересно да следя не толкова любовната история,колкото сюжетната линия на битката с лошите  Mr. Green  Имам големи очаквания за друга заформяща се двойка в книгата,но ми попариха надеждите засега,че няма да издават  Rolling Eyes

Цитат
педантичните описания на всяка една подробност и най-вече какъв бранд носи, щото видиш ли мноого е важно да знаем, че чантата е с марка Тоус, а не ментак от Илиенци ..

това и мен страшно ме дразни и е предпоставка за книга еднодневка - точно след 5г всичко описано най-вероятно ще е демоде  Mr. Green Допада ми когато в книгите има описания на "марков часовник" или "скъп изискан ресторант" но такова забиване в детайлите на облекло и материални придобивки обикновено върви с много слабо описание на природа/интериор/мимики и аз го намирам за беден речник на автора ...
Виж целия пост
# 85
Аз имах такова усещане, когато четях "Гордост и предразсъдъци" на Джейн Остин. Все едно двама души са писали или преводачите са били поне двама. Някои глави четях леко и гладко, а на други едва-едва проследявах сюжетната нишка.
Знам, че е класика и бла-бла-бла... (да ме извинят почитателките на авторката), но това е книга, която почвах поне три пъти и я зарязвах още на първата страница. Но този път, заради моя приятелка, с която сключихме един вид облог, си седнах на д... и я прочетох. Изтърпях я. Ако преди това не бях чела съвременната вариация по нея, пак щеше да си отлежи за чакане на по-добри времена Joy
Виж целия пост
# 86
аууу това на Джулията много интересно звучи .. силен женски персонаж /при това през 1810г.!/, трагичен мъжки /трагичен не като ужасен, да уточня Mr. Green / или по друг начин казано - съвсем в кръга на моите интереси .. мале мале .. ММ ще ме изхвърли от нас, като се прибера пак с нова книга Flutter Mr. Green

Моргана  202uu
Яна наистина и на мен ГиП ми дойдоха малко ташкън, ама пък другите книги на авторката все бързо ми вървяха
Виж целия пост
# 87
Момичета, някоя от вас има ли представа кога излиза следващата книга на Лайза Клейпас? Доста време се забави вече Confused А ми е интересно коя ще оженят сега. Simple Smile
Виж целия пост
# 88
На първи септември излиза на английски Lightning bay на Lisa Kleypas.

Тази седмица (утре, всъщност) излиза поредната книга от Малори-поредицата.

Недейте с лошо за Гордост и предразсъдъци - книгата си е супер до последната буква, там по-интересен от развръзката е именно стила и начина, по който разказва и представя обществото (и практически затова е класика, а не заради тотално клиширания сюжет).
Виж целия пост
# 89
Момичета, някоя от вас има ли представа кога излиза следващата книга на Лайза Клейпас? Доста време се забави вече Confused А ми е интересно коя ще оженят сега. Simple Smile

Ако питаш за "увехналите цветя", наред е Лилиан, не съм чула издателството да са коментирали въпроса, но можеш да им пишеш с въпросите, които те интересуват, господина който отговаря винаги е доста изчерпателен Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия