За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 548
  • 737
# 660
http://www.imdb.com/title/tt0328589/

Filmat mi haresa  Peace
Виж целия пост
# 661
Блей и Куин са мъже? И двамата? #Crazy има роман за двама мъже вампири! Не мога да повярвам Laughing
Книгата за Бъч многооооо ми хареса, обаче тази Мариса .....понякога искам да и изплющя два шамара  #2gunfire
Почвам книгата за Вишъс Heart Eyes
Виж целия пост
# 662
Блей и Куин са мъже? И двамата? #Crazy има роман за двама мъже вампири! Не мога да повярвам Laughing
повярвай Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 663
Блей и Куин са мъже? И двамата? #Crazy има роман за двама мъже вампири! Не мога да повярвам Laughing
повярвай Mr. Green Mr. Green
Бре, чудеса ставали....направо нямам търпение да стигна до тях....това ще е много различно от всичко ,което съм чела, а аз съм чела смущаващо голям брой любовни романи  #Crazy, сега чета......ах, Вишъс,как ми харесва това име ..... Heart Eyes
Виж целия пост
# 664
Блей и Куин са мъже? И двамата? #Crazy има роман за двама мъже вампири! Не мога да повярвам Laughing
повярвай Mr. Green Mr. Green
Чакайте малко, имате предвид, че са гей двойка вампири ?  Shocked  Поредицата не съм я чела, защото вампирите нещо не са ми по вкуса, но изглежда е интригуваща .

Както споменах сега чета първата от Увехналите цветя, харесва ми.Типично в стила на Клейпас, нищо УАУ, но с толкова забавни и мили герои, че няма как да си безразличен.Аз лично обичам поредиците и цялото това намесване на бъдещи и минали участници, дори се споменава хотел Рътлидж, чийто собственик пък бе от поредицата Хатауей.Има го и моментът, че главните са отритнати, което е освежаващо, знаете, обикновено са най-най и всички припадат по вида им.
Втората книга също ми се струва интересна, прегледах я на руски, мисля че скоро ще я пуснат, ако вече не са го направили.
Виж целия пост
# 665
Валия точно това искам да кажа.. Като цяло в поредицата има засегнати много теми, които по принцип са табу и са така поднесени, че да не предизвикват предразсъдъците на читателя .. Или поне моите Peace
Виж целия пост
# 666
Валия точно това искам да кажа.. Като цяло в поредицата има засегнати много теми, които по принцип са табу и са така поднесени, че да не предизвикват предразсъдъците на читателя .. Или поне моите Peace
Наистина е много различна поредицата от всичко,което съм чела....изненадах се ,че Блей и Куин са мъже , мислех си , че Куин е момиче...ще ми е интересно да разбера как ще се развият техните отношения. По принцип нямам предрасъдъци но не харесвам вулгарното и пошло описание на отношения, чувства, секс и т.н. досега не съм срещала такова нещо в книгите,които съм чела така че се надявам и в следващите книги да продължи така....след книгата за Вишъс обаче мисля да си " почина " малко от поредицата.....като че ли ми се чете някой съвременен роман, нещо от Сандра Браун ......много вампири ми се събраха - Нощните ловци, сега Братството Simple Smile
Виж целия пост
# 667
Днес купих Есенен парфюм, ще пиша скоро мнение Simple Smile
Виж целия пост
# 668
Нощес довърших "Изкуплението на Гейбриъл" от трилогията на Силвейн Рейнард, заслужваще си безсънната нощ.
Прочетох отзивите за "Братството на черния кинжал" и се заемам с него.
Виж целия пост
# 669
След книгата за Ривендж, спрях да купувам "Братството..". Глупава и хаотична книга, с незапомняща героиня и герой, който изглеждаше като второстепенен такъв. Пълно разочарование.
После с Джон Матю, която ми попадна отнякъде, очаквах да си оправя вкуса, но не би. Уорд просто не успява следва собствената си сюжетна линия и здраво се оплита в безумици - нито Джон Матю беше такъв, какъвто го описва в предните книги, нито Хекс имаше много общо с образа си до този момент. Да не кажа, че сякаш беше съвсем ралзичен човек.
От там насетне даже не знам какво е излязло на българския пазар.
Виж целия пост
# 670
Аз приключих с Братството още след първата книга.
Виж целия пост
# 671
Здравейте момичета, имам нужда от помощ. Някой да ли може да предложи книга със следната тематика: главната е изключително разумна и си умира от смях , когато вижда как на готиния главен му се лепят всякакви празноглавки. Естествено презира подобен вид любовни отношения и се зарича, че никога няма да се включи във фен клуба му, но не би. Чела съм подобна книга  и много искам отново да я прочета, но не помня нито заглавие, нито автор за съжаление. Ще съм благодарна , ако имате някаква идея за подобна книга. Приятен ден на всички.
Виж целия пост
# 672
Здравейте момичета, имам нужда от помощ. Някой да ли може да предложи книга със следната тематика: главната е изключително разумна и си умира от смях , когато вижда как на готиния главен му се лепят всякакви празноглавки. Естествено презира подобен вид любовни отношения и се зарича, че никога няма да се включи във фен клуба му, но не би. Чела съм подобна книга  и много искам отново да я прочета, но не помня нито заглавие, нито автор за съжаление. Ще съм благодарна , ако имате някаква идея за подобна книга. Приятен ден на всички.

Сърце на жена , Красив играч , Дъблин стриит , Най - сексапилния мъж , 7 дни 7 нощи .... в тези намирам нещо сходно с описанието ти
Виж целия пост
# 673
Здравейте момичета, имам нужда от помощ. Някой да ли може да предложи книга със следната тематика: главната е изключително разумна и си умира от смях , когато вижда как на готиния главен му се лепят всякакви празноглавки. Естествено презира подобен вид любовни отношения и се зарича, че никога няма да се включи във фен клуба му, но не би. Чела съм подобна книга  и много искам отново да я прочета, но не помня нито заглавие, нито автор за съжаление. Ще съм благодарна , ако имате някаква идея за подобна книга. Приятен ден на всички.

Сърце на жена , Красив играч , Дъблин стриит , Най - сексапилния мъж , 7 дни 7 нощи .... в тези намирам нещо сходно с описанието ти


Мартина Божурина, благодаря за предложенията ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 674
Outlander първи епизод вече го има в Замунда. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия