За тези, които четат любовни романи №10

  • 73 540
  • 737
# 705
е, те цитатите ти са с приблизителна точност 98% Mr. Green в интерес на истината тоя така наречен град, мен силно ми биеше на на наш'то село .. само дето те седяха в къщите си под формата на дамски клубове, пък бабите тука просто сядат на пейката и клюкарят уж тихо, но всъщност на доста висок глас, щото повечето от тях недочуват Mr. Green

 hahaha Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 706
На мен нещо не ми се понрави историята и затова я пропуснах "Сладки мечти".Явно съм се оказала права, а много харесвам С.Е.Филипс.Все пак като излезе онлайн може и да се пробвам.

то вече я има, така че ако не те е страх - пробвай Mr. Green
Виж целия пост
# 707
Прочетох "Сладки мечти", имам я и като е-книга. Не е чак толкова скучна или лоша, явно е въпрос на нагласа. Или поне при мен е така. Просто е имало случаи, когато дадена книга може да ми се стори мудна или безинтересна, а след време я чета с удоволствие.
Сега ми се ще да прочета "Есенен парфюм" на Клейпас, но пуснаха книгата в продажба след като ни свърши ваканцията. Интересното е, че в България почнаха да издават от втора книга в серията и май са предвидени само 4 книги да пуснат. А в руските сайтове дават, че цялата поредица е от 6 книги.
Виж целия пост
# 708
И на мен ми хареса "Сладки мечти", е не е от книгите, които бих прочела пак. Но определено става за разтоварване, а и  повече ми хареса от Дъблин стрийт.
Виж целия пост
# 709
Прочетох "Сладки мечти", имам я и като е-книга. Не е чак толкова скучна или лоша, явно е въпрос на нагласа. Или поне при мен е така. Просто е имало случаи, когато дадена книга може да ми се стори мудна или безинтересна, а след време я чета с удоволствие.
Сега ми се ще да прочета "Есенен парфюм" на Клейпас, но пуснаха книгата в продажба след като ни свърши ваканцията. Интересното е, че в България почнаха да издават от втора книга в серията и май са предвидени само 4 книги да пуснат. А в руските сайтове дават, че цялата поредица е от 6 книги.


Не е ли "Тайните на една лятна нощ" първа книга от поредицата? Аз поне като я прочетох останах с такова впечатление...  newsm78 Смятам да си купя Есенен парфюм,не ми се чака някой да я пусне в ел.вариант! Wink
Виж целия пост
# 710
Ами според руснаците, ето това е поредицата:
http://lady.webnice.ru/literature/?act=series&v=214

Ако някой я е чел в оригинал, нека да каже дали са прави. Аз, колкото и да искам, няма как да купя и прочета книгата сега.
Виж целия пост
# 711
Аз това, което знам е, че преди "Тайните на една лятна нощ" има книга за Алина Марсдън,но тя се води като нулева за поредицата (каквото и да значи това ).А Алина мисля е сестра на Уестклив и Офелия.Петата книга пък е за брата на сестрите Бауман.
Кажете като видите "Есенен парфюм" по книжарниците, защото аз вече 2 пъти питам в една на Хермес и консултантът сигурно ме мисли за доста отчаяна  Crazy  Mr. Green
Виж целия пост
# 712
Ами според руснаците, ето това е поредицата:
http://lady.webnice.ru/literature/?act=series&v=214

Ако някой я е чел в оригинал, нека да каже дали са прави. Аз, колкото и да искам, няма как да купя и прочета книгата сега.

Aми значи нищо чудно и да не са издали първата книга у нас!  newsm78 Отдавна четох "Тайните на една лятна нощ", но доколкото си спомням Анабел беше първа от приятелките, която се омъжи за Саймън и нямам представа за кого би могла да е първата книга... Thinking
Виж целия пост
# 713
Ами според руснаците, ето това е поредицата:
http://lady.webnice.ru/literature/?act=series&v=214

Ако някой я е чел в оригинал, нека да каже дали са прави. Аз, колкото и да искам, няма как да купя и прочета книгата сега.

Основните книги от поредицата са 5. Има и една - Again the Magic, която се води прикуел (като номерация 0.5.) - тя е за Алин, сестрата на Уестклиф (главния от Есенен парфюм). Единствената й връзка с поредицата е, че се появява Уестклиф. Ако не я прочетете, няма да изпуснете абсолютно нищо, защото по никакъв начин не е свързана с развитието на действието от "Тайните на една лятна нощ" до края.
Виж целия пост
# 714
Аз се обърках нещо с тези заглавия включващи "Красив". Нещо не мога да им хвана спатиите. За някакви различни поредици ли става въпрос? Красив негодник, Красив играч, Красиво бедствие... newsm78
Виж целия пост
# 715
Книгите са:
Кристина Лорен :  1. Красив негодник;  2. Красив непознат;   2. Красив играч
(това е издадено от Егмонт; на английски има и някакви половинки)

Джейми Макгуайър:   1. Красиво бедствие;   2. Ходещо бедствие   3. Красива сватба (предстои да бъде издадена)
Виж целия пост
# 716
Аз се обърках нещо с тези заглавия включващи "Красив". Нещо не мога да им хвана спатиите. За някакви различни поредици ли става въпрос? Красив негодник, Красив играч, Красиво бедствие... newsm78
Едната поредица се състои от книгите - " Красив негодник"  , " Красив непознат" , " Красив играч" - разказва се за трима приятели и техните гаджета ( като в първите две книги и момичетата са най- добри приятелки)
Втората поредица е " Красиво бедствие " и " Ходещи бедствие" , от съвсем различна авторка и разказва една и съща история от гледната точка на момичето и момчето
Виж целия пост
# 717
Благодаря за пояснението. Остава да ги открия и окомплектовам. Laughing
Виж целия пост
# 718
Прочетох "Сладки мечти", имам я и като е-книга. Не е чак толкова скучна или лоша, явно е въпрос на нагласа. Или поне при мен е така. Просто е имало случаи, когато дадена книга може да ми се стори мудна или безинтересна, а след време я чета с удоволствие.
Сега ми се ще да прочета "Есенен парфюм" на Клейпас, но пуснаха книгата в продажба след като ни свърши ваканцията. Интересното е, че в България почнаха да издават от втора книга в серията и май са предвидени само 4 книги да пуснат. А в руските сайтове дават, че цялата поредица е от 6 книги.



Не е ли "Тайните на една лятна нощ" първа книга от поредицата? Аз поне като я прочетох останах с такова впечатление...  newsm78 Смятам да си купя Есенен парфюм,не ми се чака някой да я пусне в ел.вариант! Wink
Днес я получих с куриер и започвам да я чета....първата книга от поредицата ми хареса....
Виж целия пост
# 719
Благодаря за пояснението. Остава да ги открия и окомплектовам. Laughing

И двете поредици ги има в мейлбукс, че и в торенти съм ги виждала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия