Силиконови чорапи

  • 1 490
  • 3
Здравейте!
Напоследък се запалих по силиконови чорапи с дантела. Страхотно секси изглеждат и ми се иска да ги пробвам. Но не съм сигурна какви да си взема. Аз съм много слаба - 45 килограма и рядко се намира нещо, което да ми седи прилепнало, а тези чорапи се страхувам да не се свличат. Притеснява ме, че размерите им са S/M или M/L и т. н., Това с двойните размери винаги ми е било подозрително. Според мен, за да стане на M, трябва да е широко на S или пък за да става на S, трябва да е тясно на M.
Може ли някой, който е носил такива да ми каже колко е обиколката на дантелата горе в сантиметри, че да се ориентирам. И има ли разлика в размерите между различните марки?
Виж целия пост
# 1
На различните марки имат различна големи/по принцип са 4/- гледай таблицата на опаковката
ПП: Намирам за странно юни месец да се запалиш по силиконови чорапи.  Blush Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря!
Аз ги гледам размерите, но един продавач в магазин за бельо (мъж) почна да ми обяснява днес как въпреки, че пишело, повечето жени не си уцелват размерите, защото при различните марки имало разлика в диаметъра на дантелата в горния край... След което, разбира се, ми каза, че на мен ще ми станат само едни - най-скъпите (18 лева!) и аз се побърках! Та зададох въпроса защото не знам това сериозно ли е било или просто целта е била да си купя най-скъпите чорапи...

ПП: Намирам за странно юни месец да се запалиш по силиконови чорапи.  Blush Peace
Защо да е странно, не разбрах?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Пробвах тези на Lady Sofia - уникално удобни, не се свличат и номерата отговарят безпогрешно! С чиста съвест мога да ги препоръчам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия