Русия 1

  • 1 155 744
  • 23 566
# 8 580
Kakва е тази мания на деца с мислено ниво на 8-10 годишни да пишат в тази тема тук?  newsm78
Виж целия пост
# 8 581
Eau  и Lu lu са профили на един наш много добър познайник - plameniak или още по-добре известният Асен Генов - предводителят на "Протестна мрежа".

Двама мои приятели са от хората които ескортират "Нощните вълци" на територията на България. Ето и някои клипчета направени от тях:


Виж целия пост
# 8 582
Ехе,верно ли?А майка му какви глупости е писала,че в моторите им имало скрити картечници ,за това били такива големи Joy
Виж целия пост
# 8 583
Ехе,верно ли?А майка му какви глупости е писала,че в моторите им имало скрити картечници ,за това били такива големи Joy
Joy  hahaha  smile3532

 Sick всякакви могат да си изложат публично глупостта и простащината в днешно време.  smile3507 И най лошото е, че много заблудени ги четата, че им и вярват.  Sick
Виж целия пост
# 8 584



крокожабъл, от години Русия призовава да обединят усилията срещу тероризма и се жалеше, че Запада не обръща внимание за сигналите им и отказва екстрадиране. Високомерно го отминаваха, дори и сега не съм убедена, че нещо ще се промени - атентата беше в Истанбул, предполагам все още си мислят, че са защитени. Поне сега турците ще подгонят пребиваващите на тяхна територия, защото до сега и те години наред си правеха оглушки и се мислеха за много хитри като ги улесняването да шетат между Европа и Сирия.

Да, и смятам, че тук Запада много сбърка. Усилията трябваше да са обединени. Пресен пример е с чеченеца, който направи атентатите в Истанбул. Дали му политическо убежище в Австрия, че руснаците го преследвали. АМа те го преследват, защото си има причина, все пак и те много пострадаха от атентатите на чеченците. Специално за тероризма трябва да са обединени. Да не говорим, че руснаците навремето и за Афганистан ги предупреждаваха, че нищо няма да направят. Само пари ще дадат без резултат. И така стана, руснаците поне с Афганистан имат опит.
Виж целия пост
# 8 585
да, наистина, имат ''опит'' в Афганистан - свалят светски настроения крал и оттам нататък хаосът в страната започва, та до ден днешен ...
Виж целия пост
# 8 586
Ехе,верно ли?А майка му какви глупости е писала,че в моторите им имало скрити картечници ,за това били такива големи Joy
Joy  hahaha  smile3532

 Sick всякакви могат да си изложат публично глупостта и простащината в днешно време.  smile3507 И най лошото е, че много заблудени ги четата, че им и вярват.  Sick
Абе то не е за смях,на такива хора не е хубаво да се смеем.Аз не повярвах,но приятел ми прати поста и,ми жената такива глупости е писала,ако моята майка така се излагаше ,щях да се срамувам много,то са картечници ,базуки въобще си личи ,че възрастната госпожа не е на себе си.
Виж целия пост
# 8 587
да, наистина, имат ''опит'' в Афганистан - свалят светски настроения крал и оттам нататък хаосът в страната започва, та до ден днешен ...

Именно. И предупреждаваха американците да не правят същото, защото нищо няма да постигнат. Защото хаоса, който те създадоха не се изчерпа само да границите на страната, а запали целият свят.
Виж целия пост
# 8 588
Западът иска да свали диктатора Асад, руснаците- не искат,
 Западът и Русия са два различни свята и винаги искат различни неща- например, едните са доволни от  Брексит, а другите- не ...
Виж целия пост
# 8 589
  А кой точно е доволен от свалянето на Садам, например.
Виж целия пост
# 8 590
освен в тази тема някой друг жали ли за Саддам ?
Виж целия пост
# 8 591
Eau  и Lu lu са профили на един наш много добър познайник - plameniak или още по-добре известният Асен Генов - предводителят на "Протестна мрежа".


Нещо си се объркал, товарищ.

Виж целия пост
# 8 592
Бейби,ето цитата на поста на мамата  Mr. Green на  Асен Генчев
 Twisted Evilпрофила й във Фейсбук:
преди 7 часа ·
«Големи са им моторите, защото имат и походна картечница и сгъваем колесник с вериги за превръщане в танк..Не им давайте вода!»
Лила Кара
5 часа ·
А сега кажете,да се смеем ли,какво да правим?
Виж целия пост
# 8 593
Eau  и Lu lu са профили на един наш много добър познайник - plameniak или още по-добре известният Асен Генов - предводителят на "Протестна мрежа".


Нещо си се объркал, товарищ.


Почерка ви е един и същ. В други теми ви няма никакви освен в тези който засягат Русия.
Бейби,ето цитата на поста на мамата  Mr. Green на  Асен Генчев
 Twisted Evilпрофила й във Фейсбук:
преди 7 часа ·
«Големи са им моторите, защото имат и походна картечница и сгъваем колесник с вериги за превръщане в танк..Не им давайте вода!»
Лила Кара
5 часа ·
А сега кажете,да се смеем ли,какво да правим?
Тая е взимала от хапчетата на сина си - от ония хапчета които дилърът му продава.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8 594
нищо общо нямам с Пламен, който живее в Щатите, има много хубав изказ и пише на много по-високо ниво от мен, жалко, че изчезна ....
ти наистина ли си мислиш, че всички примират за Русия и руското е кой знае какъв авторитет !?!?
 на хората не им се занимава просто, иначе отдавна всички са ги разкрили какво представляват ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия