Русия 1

  • 1 155 791
  • 23 566
# 8 640
Е, на няколко рокера е лесно да покажеш среден пръст. Ама цял стадион англичани на европейското нещо май не си направиха добре сметката със стотина руснаци.
Виж целия пост
# 8 641
А, как щяло, руския побойник е най-големия  побойник в света, него никой не може да го бие, той владее едва шеста от сушата и мечтае да владее цялата. А пък спорта, както знаем, е война в мирно време,  няма шест-пет.
Виж целия пост
# 8 642
В руската школа няма шест-пет, вярно си е. Балетът е балет, гимнастиката - гимнастика, училището - училище.
истинско съвършенство.
Виж целия пост
# 8 643
В руската школа няма шест-пет, вярно си е. Балетът е балет, гимнастиката - гимнастика, училището - училище.
истинско съвършенство.
Не си личи, обаче нещо.
 Като гледам в моторите ги няма. Купуват си вносни. И дрешките им и те не са от ГУМ-а...
И тази дума-рокер...от AC DC са я тафнали ми се струва..

А, как щяло, руския побойник е най-големия  побойник в света, него никой не може да го бие, той владее едва шеста от сушата и мечтае да владее цялата. А пък спорта, както знаем, е война в мирно време,  няма шест-пет.
И кво? На стадиона не са ги посрещнали с хляб и сол? Ами как да не налетиш на бой а?
Виж целия пост
# 8 644
Да, ама съвременни руски книги не четете и филми не гледате, и вие сте егати русофилите.

Вземете го прочетете тоя Бояшов, готино пише.
Виж целия пост
# 8 645
Не само моторите и дрешките са им вносни, и тостерите, и прахосмукачките, и ютиите...
Виж целия пост
# 8 646
аууууууу, много ви заинтригуваха тези рокери! Но като гледам, сте много назад с материала и пишете свободни съчинения. Няма лошо, щракайте си по клавишите… може пък някой ден да се задържи нещо умно в главите ви от четене с превръзки на очите и слушане с тапи в ушите.  Sunglasses
Виж целия пост
# 8 647
Не само моторите и дрешките са им вносни, и тостерите, и прахосмукачките, и ютиите...
И рублите си обменят за евра. Кофти е в Русия, знам...Много руснаци драпат да избягат, но или не им дават визи или Путин не ги пуска.
Виж целия пост
# 8 648
аууууууу, много ви заинтригуваха тези рокери! Но като гледам, сте много назадс материала и пишете свободни съчинения. Няма лошо, щракайте си по клавишите… може пък някой ден да се задържи нещо умно в главите ви оетене с превръзки на очите и слушане с тапи в ушите.  Sunglasses

То и ти май не се информираш от извора, ами от далечна чужбина се радваш на руската мощ.

Ти поне не си ли го чела Бояшов, пак ще трябва да ходя да търся истински руснаци, а не псевдорусофили.

Виж целия пост
# 8 649
аууууууу, много ви заинтригуваха тези рокери! Но като гледам, сте много назадс материала и пишете свободни съчинения. Няма лошо, щракайте си по клавишите… може пък някой ден да се задържи нещо умно в главите ви оетене с превръзки на очите и слушане с тапи в ушите.  Sunglasses

То и ти май не се информираш от извора, ами от далечна чужбина се радваш на руската мощ.

Ти поне не си ли го чела Бояшов, пак ще трябва да ходя да търся истински руснаци, а не псевдорусофили.


Ще взема да го прочета най-накрая тоя Бояшов щом толкоз време го развяваш. Въпреки че отдавна съм се зарекла нищо да не чета вече...
Виж целия пост
# 8 650
Да, ама съвременни руски книги не четете и филми не гледате, и вие сте егати русофилите.

Вземете го прочетете тоя Бояшов, готино пише.

Не успях да го прочета Белия Тигър, не е мое. "Конунг" обаче съм чела и ми хареса. Те имат много свежи писатели, хубаво е, че ги откриваш.

Виж целия пост
# 8 651
Хубава е и тя, за Рюрик. Но сега говорим как минава руския солдат европа с мотора, тоест танка, затова се сетих за Танкист.


Виж целия пост
# 8 652
руснаци, загинали във война на бг територия няма, хайде да не прекалявате толкова ....
Хайде стига си пускал дезинформации - за твое сведение има загинали. Само подводничарите загинали край бреговете на България са 237. Има и паметник на тях край Созопол който посетиха "Нощните вълци":


И оооо, боже - имало и там някакви си над 20 хиляди загинали руснаци в Руско турската война 1878-79г. Та най-големият им паметник издигнат от признателните българи е този, на Шипка:

Виж целия пост
# 8 653
Хубава е и тя, за Рюрик. Но сега говорим как минава руския солдат европа с мотора, тоест танка, затова се сетих за Танкист.

Ами, и рокерският поход е символичен, наистина. Но не бих казала, че е като символ на войната, малко с обратен знак.
Виж целия пост
# 8 654
Да, ама съвременни руски книги не четете и филми не гледате, и вие сте егати русофилите.

Вземете го прочетете тоя Бояшов, готино пише.
Защо мислиш ,че не четем,ти като не го правиш,не значи ,че всички са като теб
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия