Намаления 2014 – лято

  • 111 239
  • 751
# 330
Oviesse в Сердика дали още е отворен, да не се разкарвам напразно?


 Малко късно,но да кажа все пак,че в Сердика няма магазин на OVS
Има магазин на OVS, но не е същия като този в мола на Цариградско.

мда, там си е, но очаквах вече по-голямо намаление, поне 60 %
Виж целия пост
# 331
Има намаление на плажни масла, спрейове и т.н. в Аптеката в the Mall и то на мн хубави цени. bioderma, vichy, la roche
Виж целия пост
# 332
Има намаление на плажни масла, спрейове и т.н. в Аптеката в the Mall и то на мн хубави цени. bioderma, vichy, la roche

В Deichmann в Рaradise center има намаление на сандали - от 17.90 започват цените. В Nickels също, но няма номера, останали са основно големи номера. В Zara все още се намират сандали на цени от 29.90. Има тениски по 8-9 лв. и хубави рокли по 30.00. Дънките са намалени, но са с висока талия. В Оysho също има намаление - можете да намерите сутиен за 12 лв.
Виж целия пост
# 333
Oviesse в Сердика дали още е отворен, да не се разкарвам напразно?


 Малко късно,но да кажа все пак,че в Сердика няма магазин на OVS
Има магазин на OVS, но не е същия като този в мола на Цариградско.

мда, там си е, но очаквах вече по-голямо намаление, поне 60 %



 Хм  newsm78, а уж си го обичам този мол и ходя що годе често там / поне по веднъж на 2 макс. 3 месеца/ И да не го забележа този магазин? Направо съм притеснена за себе си ooooh!
 Bradley Cooper,ужасно съжалявам за подвеждащата информация.Много мразя така,а ето,че и на мен се случи Blush
Виж целия пост
# 334
H и М ме дразнят малко с етикетите за намаление...ако се е откъснал червеният етикет за намаление ( някои дрехи се търкалят дори по земята), не ти признават намалението  Tired
Мислиш ли?1 newsm78 Аз миналата седмица се сдобих със дамски чехли намалени от 34 и нещо на 20. Съответно на всички модели имаше етикет с намалената цена, но на моя номер-не. Отивам на касата и младежът ми казва първоначалната цена без намаление  Crazy Казах му,че на другите номера има етикет, само на този номер няма ,да си го провери  Naughty Направи проверка и ми се извини! Peace
Виж целия пост
# 335
Аз вчера огледах детското в Маркс и Спенсър в Парадайз. Някой беше казал, че там има само два вида цени ... и май е прав. Имаше намалени неща - всичко беше или по 9 или по 19 лв. Намаляват първо на 19, и ако не се продаде - тогава 9 лв. Можеше да се избере нещо. И хубави сутиени си взех - два броя за 19 лв. Но са останали нещо повечето малки номера.
Виж целия пост
# 336

 Хм  newsm78, а уж си го обичам този мол и ходя що годе често там / поне по веднъж на 2 макс. 3 месеца/ И да не го забележа този магазин? Направо съм притеснена за себе си ooooh!
 Bradley Cooper,ужасно съжалявам за подвеждащата информация.Много мразя така,а ето,че и на мен се случи Blush

Магазинът е точно до детската площадка с кораба. Ако не се лъжа нещо... До Хиполенд.
Виж целия пост
# 337

 Хм  newsm78, а уж си го обичам този мол и ходя що годе често там / поне по веднъж на 2 макс. 3 месеца/ И да не го забележа този магазин? Направо съм притеснена за себе си ooooh!
 Bradley Cooper,ужасно съжалявам за подвеждащата информация.Много мразя така,а ето,че и на мен се случи Blush

Магазинът е точно до детската площадка с кораба. Ако не се лъжа нещо... До Хиполенд.

там , да

Виж целия пост
# 338
 Благодарско момичета,ще знам за следващия път!
 
 И по темата - Днес в Зара ми направи впечатление,че риза,която бях харесала март месец,но не купих заради материята не беше в намаленията,а при новата колекция.
Виж целия пост
# 339
Това си име редовен номер на Зара  Mr. Green
Виж целия пост
# 340
Това е така, защото не всички дрехи са от старата колекция. Явно блузата е от новата, затова и не е намалена.
Виж целия пост
# 341
Това е така, защото не всички дрехи са от старата колекция. Явно блузата е от новата, затова и не е намалена.

 Блузата за която говоря е от март месец.То тогава всичко е нова колекция,а сега вече трябва да е стара според мен Crossing Arms
Виж целия пост
# 342
Не, наред със старата колекция излизат дрехи и от новата колекция. А когато дойдат разпродажби-само старата колекция е намалена.
Виж целия пост
# 343
Е, каква нова колекция е нещо, което го е имало в магазина и март месец? Значи е от пролетната колекция или преди нея. Сега излизат есенните колекции.
Друг е въпроса дали ще намалят всичко от старата колекция, но поне да не го слагат пак при новата.
Виж целия пост
# 344
Аз казвам как стоят нещата, друг е въпросът дали това ти харесва или не. Освен това напр. блузи с къс ръкав се носят и есента, т.е. не пречи блузи от новата колекция да излязат в началото на лятото и да се продават наравно с есенната колекция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия