Намаления 2014 – лято

  • 111 239
  • 751
# 345
Не е редно да се слагат стари неща при новите- това е нарушение на политиката на Zara- тези дрехи са най-малкото амортизирани, затова е редно да бъдат намалени. Същото съм виждала и в OYSHO- те вече нямат право да разпространяват серията на Disney, но са ги скрили най-отзад и ги пробутват... Няма такова нещо в другите магазини по света  Peace
Виж целия пост
# 346
Бях харесала едни кецове в Зара миналата зима, но цената им беше пркалена изкуственяк. Да казвам ли, че бяха и в пролетната колекция на редовната си цена. А в Германия бяха в зимната разпродажба  Wink
Или политиката им не е еднаква навсякъде, или тук шмекеруват.
Виж целия пост
# 347
Бях харесала едни кецове в Зара миналата зима, но цената им беше пркалена изкуственяк. Да казвам ли, че бяха и в пролетната колекция на редовната си цена. А в Германия бяха в зимната разпродажба  Wink
Или политиката им не е еднаква навсякъде, или тук шмекеруват.

Именно, всички магазини на Inditex шмекеруват доста сериозно... В Гърция съм виждала много неща, вече намалени, докато тук междувременно са си на редовни цени и така и не стигат до намаление. После ги изкарват пак през един сезон, когато няма никакви намаления, за да мине с новата колекция. Да не говорим, че Зарите в други държави изглеждат по съвсем различен начин и предлагат много по-качествени линии....
Виж целия пост
# 348
По друг начин изглеждаща Зара съм виждала само в Милано.  Peace В останалите градове из Европа, където съм била си е било като тук. Това че предлагат различни линии в различните си магазини е нормално. И тук е така. Например Зара Уоман има само на Витошка и в Дъ Мол.  Peace
Виж целия пост
# 349
И в Милано, и в Солун, и във Виена- в тези съм била и твърдя, че поне 50% от нещата са различни- като материи, качество, кройки. Разбира се, че е нормално, въпросът не е само, че самите модели са различни...
Виж целия пост
# 350
И в Милано, и в Солун, и във Виена- в тези съм била и твърдя, че поне 50% от нещата са различни- като материи, качество, кройки. Разбира се, че е нормално, въпросът не е само, че самите модели са различни...

+1 . Аз мога да потвърдя за Лондон  Peace
Виж целия пост
# 351
А за Испания да не ви говоря разлика в цените.
Виж целия пост
# 352
Тука сме богати  Mr. Green
Много ме ядосват ,че тука са доста завишени цените,а качеството е под всякаква критика.


Виж целия пост
# 353
Зара Виена е приказка.
Виж целия пост
# 354
Същото нещо с високите цени съм го забелязала и в Дайхман - едни ботуши тук бяха 70 лв., а същите в Англия, Турция и др. - на много по-ниска цена. Не разбирам защо искат да изкарват пари от бедния българин, докато в тези държави всеки може да си позволи да плати и много повече.

Относно ХМ: днес бях там и почти всички бански бяха намалени, мисля че изнасяха и нови намалени неща.  Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Момичета в Уайкики дали има намаление, някой ходил ли е?
Виж целия пост
# 356
Момичета в Уайкики дали има намаление, някой ходил ли е?

Здравейте,
В събота бяхме в Уайкики - имаше много добри намаления. В reserved също - дънки по 15-17 лв. блузки по 5-8 лв. с дълъг и къс ръкав. От Уайкики си купих риза за 10 лв.
Виж целия пост
# 357
Да, наистина в Уайкики има доста голямо намаление. Единичните бройки артикули дори ги намалят още. Пред мен лепиха нови етикети на доста неща. Simple Smile
Виж целия пост
# 358
OVIESSE CITY CENTRE са сложили табелките за намаление до 70 %, но цените са същите, всичко е на 50%  Rolling Eyes

Чакам и финалното намаление на Benetton вече, но нещо се бави
Виж целия пост
# 359
Някой сеща ли се в Зара намалението до кога е? Някъде назад някой беше писал, че на входа на магазина е обявена дата, но не намерих поста (върти ми се нещо около 20-21.07). Благодаря предварително ако някой се отзове. Simple Smile)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия