Мъж Телец....1,2,3.....12

  • 69 955
  • 762
# 720
Чета темата и само се убеждавам, че или моето теле е най-нетипичният представител на зодията си, или зодията няма нищо общо с характера на човека. Или тук пишещите попадат на някави много кофти хора и приписват недостатъците им на зодията.
Виж целия пост
# 721
Чета темата и само се убеждавам, че или моето теле е най-нетипичният представител на зодията си, или зодията няма нищо общо с характера на човека. Или тук пишещите попадат на някави много кофти хора и приписват недостатъците им на зодията.
Уайлд, и аз не съм такъв, какъвто описват дамите, мъжете си в тази тема!
Да може би съм имал, някакви периоди в живота ми в които съм бил, но не и точно такъв!
Мер,  smile3501  202uu точно това имах в предвид ....
Виж целия пост
# 722
Аз не мисля, е домошар и скучен са някакви особено кофти качества. И малко ревност става.
Виж целия пост
# 723
Какво е поведението ни в секса, от женска гледна точка?
Виж целия пост
# 724
Отлично.
Виж целия пост
# 725
Отговора на този въпрос предполага доста широк опит в сферата със съответния зодиакален знак... и използване на логическа индукция при заключението.
Виж целия пост
# 726
Все повече се убеждавам, че ми трябва мъж телец  Mr. Green

И аз съм домошарка повече. Не мисля, че би ми било скучно с такъв мъж. Хиляди пъти предпочитам кино вечер вкъщи да речем, отколкото да обикалям барове и дискотеки (примерно). А и ако мъжът ми не иска да излиза никъде без мен  Crazy ми супер, кво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Поне ще знам, че не ми изневерява  Joy
Виж целия пост
# 727


А и ако мъжът ми не иска да излиза никъде без мен  Crazy ми супер, кво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Поне ще знам, че не ми изневерява  Joy
Ето тук вече не позна. Мъжът телец изнаверява. Явно не си чела темите назад  Grinning
Виж целия пост
# 728
Моите наблюдения са точно обратните  Peace За Телците семейството и верността са изключително важни.  Peace
Виж целия пост
# 729
 По мои наблюдения има два типа мъже Телец - изневеряващи и верни на половинката до себе си. Peace
Виж целия пост
# 730
По мои наблюдения има два типа мъже Телец - изневеряващи и верни на половинката до себе си. Peace


Две камили вървели през една пустиня. Стигнали до горичка. Едната камила казала "Зад тази горичка или ще има вода, или няма да има." Така и станало.

Та и горе (в цитата) така. Трети вариант няма.
Виж целия пост
# 731
Абе зависи си от самия човек, характер, възпитание, среда, опит, съзнание, взет/унаследен пример и т.н. Да не продължавам  Wink Някои неща не зависят от зодията специално!
Виж целия пост
# 732
mep_1984 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 733
Все повече се убеждавам, че ми трябва мъж телец  Mr. Green

И аз съм домошарка повече. Не мисля, че би ми било скучно с такъв мъж.

Освен ако не ти се падне телец като моя. Не обича да излиза само ако цялата компания е вкъщи. Mr. Green
Виж целия пост
# 734
Какво е поведението ни в секса, от женска гледна точка?

Животинско, в добрия смисъл на думата  Peace  Имала съм любовник Телец - без оплаквания съм. Дори от него понаучих 2-3 нови неща. Подлудяваше ме. Знае как да доставя удоволствие. Като си взема и своето, без съмнение.

Според мен ПОВЕЧЕТО мъже Телци НЕ изневеряват, ако са намерили ЖЕНАТА за тях  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия