Избор на прахосмукачка

  • 259 755
  • 903
# 240
Аз не бих си купила техника от е маг, но всеки си преценява. При евентуален проблем уредът трябва за сметка на клиента до Румъния да се праща. То не че нашите сервизи са цвете, но пък и този вариант нещо не ми допада.

Още не съм получила прахосмукачката, но получих гаранцията в моя профил в Емаг. Гаранционният сервиз действително е в Румъния, но изрично пише, че купувачът не дължи разходи за транспортиране. Както трябва да си е. Четох също и в темата за Емаг - има и негативни и позитивни мнения.
Виж целия пост
# 241
Преди месец купих този Филипс от еМаг - http://www.emag.bg/prahosmukachka-philips-power-pro-active-1-7-l … -91/pd/DQHGJYBBM/ - беше на промоция, с 60 лева по-евтин. Доволна съм. Мощен е.
Виж целия пост
# 242
Преди месец купих този Филипс от еМаг - http://www.emag.bg/prahosmukachka-philips-power-pro-active-1-7-l … -91/pd/DQHGJYBBM/ - беше на промоция, с 60 лева по-евтин. Доволна съм. Мощен е.
Какво пише в гаранцията, къде е гаранционният сервиз?
Виж целия пост
# 243
На работа съм - не зная какво пише. Simple Smile. По принцип съм с хартиена гаранция. Мога да я видя у дома.
Виж целия пост
# 244
Аз пък писах на сервиза в София, който фигурира в сайта на Зелмер, и от там ми казаха, че гаранцията важи и за тях, въпреки че в нея пише, че сервизът е в Букурещ.
Виж целия пост
# 245
И на мен ми трябва спешно прахосмукачка, старата ми беше https://www.technomarket.bg/prahosmukachki/samsung-sc-4360-09026981 и бях много доволна, но изгоря исках да си купя същата, но не я намирам никъде, та ще ви помоля за помощ в избора,не искам да е с торба, искам да е мощна и до 150лв  Grinning ще се радвам ако споделите точен модел от който сте доволни
Виж целия пост
# 246
Няма никакво значение коя марка и модел са.
Всичко е едно и също...

Последни 4-5 които сте показали... Всички са ми минали през ръцете.

ven_j, ще ти намеря дв-л за твоята... Но цената ще ти е като за нова.
Виж целия пост
# 247
Да проверих и знам че са скъпи, купих си вече нова прахосмукачка пак самсунг,но не съм особено очарована, не може да се мери със старата Rolling Eyes ще има да я оплаквам  Grinning
Виж целия пост
# 248
Преди месец купих този Филипс от еМаг - http://www.emag.bg/prahosmukachka-philips-power-pro-active-1-7-l … -91/pd/DQHGJYBBM/ - беше на промоция, с 60 лева по-евтин. Доволна съм. Мощен е.
Какво пише в гаранцията, къде е гаранционният сервиз?

Поддържа се и у нас, гаранцията е обща за цяла Централна и Източна Европа. Та, ако се наложи, няма да я пращам в Букурещ.
Виж целия пост
# 249
Помощ!

Трябва да си купя прахосмукачка, която да дърпа добре и да е без сменяеми торби.
Четох, четох, четох и съвсем се обърках.
Имам доста гъвкав бюджет, мога да стигна и до 350 лева, но наистина си мисля, че ми трябва нещо базисно, здраво и да не трябва много да му слугувам. (тук доста четох за тръбички, филтри, чистене, мъки разни).
Виж целия пост
# 250
По принцип си права за слугуването, обаче прахосмукачката е важно да има добри филтри освен всичко останало, иначе си е направо прахоразпръсквачка. Не мога да препоръчам модел, моята е от старите с висока всмукателна мощност. Може би да отидеш в някой магазин и да гледаш всмукателната мощност на уредите, друго не се сещам.
Виж целия пост
# 251
По принцип си права за слугуването, обаче прахосмукачката е важно да има добри филтри освен всичко останало, иначе си е направо прахоразпръсквачка. Не мога да препоръчам модел, моята е от старите с висока всмукателна мощност. Може би да отидеш в някой магазин и да гледаш всмукателната мощност на уредите, друго не се сещам.

Аз по принцип не схванах какво трябва да търся - има някакви еко танк/ воден филтър? Тоест за да не е със сменяема торбичка.
Виж целия пост
# 252
Търсиш или с контейнер, или с воден филтър щом не искаш торбичка. Сигурно това е "еко танк" - контейнер демек. Имам и от двата вида, водния филтър е за по-основно почистване, другата ми е за всеки ден, че имам куче. Задължително с турбочетка ако имаш килими.
Виж целия пост
# 253
Търсиш или с контейнер, или с воден филтър щом не искаш торбичка. Сигурно това е "еко танк" - контейнер демек. Имам и от двата вида, водния филтър е за по-основно почистване, другата ми е за всеки ден, че имам куче. Задължително с турбочетка ако имаш килими.


Благодаря ти! Ето сега ми се изясни разликата, ще си търся с контейнер. Решила съм утре да си купя, защото ми е почивен ден, ще ви се похваля вечерта.  Flutter
Виж целия пост
# 254
Непременно  Simple Smile да видим новите тенденции в почистващата техника
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия