Избор на прахосмукачка

  • 259 752
  • 903
# 465
И аз в търсене на нова прахосмукачка, макар старата да е на около година и половина- Горение с контейнер. Май пак ще се върна към торбичките, че с тоя хепа филтър не можем се разбрА. Искам нещо "компактно и симпатично", добра смукателна мощност, дълъг кабел ... Чудя се още по бюджета, дали си заслужава инвестиция от 500+ лв или мога д амина с 200-300 и да е нещо читаво , което да сменя след някоя година  newsm78
Виж целия пост
# 466
Бая странички назад дадох моето решение. Зелмер, с хепа филтър, торбичка, 6 четки, едната турбо, друга с естествен косъм, метални дръжки и още много екстри за 170 лв. Заслужава си.
Ето, намерих я! Даже намалена.
http://gumbo.bg/white-electronics/for-home/vaccum-cleaners/bagged/82125041.html
Виж целия пост
# 467
Бая странички назад дадох моето решение. Зелмер, с хепа филтър, торбичка, 6 четки, едната турбо, друга с естествен косъм, метални дръжки и още много екстри за 170 лв. Заслужава си.
Ето, намерих я! Даже намалена.
http://gumbo.bg/white-electronics/for-home/vaccum-cleaners/bagged/82125041.html

На мен ми хареса като дизайн, компактна и симпатична. Но като гледам класа на почистване на твърди повърхности и килими ми се вижда слабичка  Peace
Аз още се чудя за Beko-то с воден филтър ама съм си дала още седмица да си купя нещо  Laughing
Виж целия пост
# 468
Аз си купих Зелмера от горния линк. Вече почти два месеца я ползвам и засега съм много доволна. Благодаря, че споделихте.
Виж целия пост
# 469
Аз си купих Зелмера от горния линк. Вече почти два месеца я ползвам и засега съм много доволна. Благодаря, че споделихте.
Радвам, се. И аз съм много доволна. Много е мощен, така че добре се справя и с твърди частици!
Само да питам дали ползваш торбички за еднократна употреба и кой номер.
Виж целия пост
# 470
Засега не съм купувала торбички,имах една, но мисля да поръчам по интернет. Като напиша марката и модела в гугъл ми излизат няколко сайта от които мисля да поръчам. Не съм обърнала внимание да имат номер.Дано да няма проблеми, хартиени миаля да поръчвам.
Виж целия пост
# 471
Четох, четох... То си е цяла наука - филтри, водни, торбички, четки... В момента сме под наем и ползваме един стар Самсунг, който колкото дърпа да почисти, толкова прах хвърля от себе си - ужасен е. За новото жилище търся нещо, което да не оставя повече прах след себе си, отколкото е поело, може би с воден контейнер? Бюджет 300-400лв?
Виж целия пост
# 472
Четох, четох... То си е цяла наука - филтри, водни, торбички, четки... В момента сме под наем и ползваме един стар Самсунг, който колкото дърпа да почисти, толкова прах хвърля от себе си - ужасен е. За новото жилище търся нещо, което да не оставя повече прах след себе си, отколкото е поело, може би с воден контейнер? Бюджет 300-400лв?
Ако имаш място Zelmer с воден филтър  Peace Аз не мога да преживея габаритите  Laughing и се чудя на Beko пак с воден филтър  Wink Накрая след толкоз четене и мислене ще си харесам една по външен вид и толкоз  Mr. Green
Виж целия пост
# 473
Аз имам с воден филтър, но задължително трябва да има и вариант почистване без вода, защото с вода е тегаво, не става да минеш набързо ъгълчето или под масата. После пък задължително имаш изпразване на мръсната вода и измиване на прахосмукачката. Всеки път, след всяко почистване. Трябва си и  обикновена прахосмкачка за бързото и инцидентно чистене.
Виж целия пост
# 474
Цялата прахосмукачка ли се чисти след почистване??? Не се ли изплаква само водното контейнерче??? Ооо, нещо по-елементарно търся аз... Чистене и след това друго чистене не е оферта за мен...
Виж целия пост
# 475
един стар Самсунг, който колкото дърпа да почисти, толкова прах хвърля от себе си
1. Хубава торбичка (UB )
http://www.toniclean.com/index.php?Itemid=89
2. Редовна профилактика(пране) или смяна на двата филтъра.
2.1. Преди мотора
Скрит текст:
2.2. След мотора
Скрит текст:
ПП Снимките са случайни от нета.
Виж целия пост
# 476
Цялата прахосмукачка ли се чисти след почистване??? Не се ли изплаква само водното контейнерче??? Ооо, нещо по-елементарно търся аз... Чистене и след това друго чистене не е оферта за мен...
Водното контейнерче е пълно с всякакви гнусотийки, черна вода, косми и прочее. Това се изпразва и изплаква. Отделно 2 филтъра трябва да се измият с чиста вода и да изсъхнат, иначе не може да се ползва при следващо почистване. Много е хубав водният филтър, но за седмичното почистване на цялата къща. Иначе си е занимавка и не е удобно.
Виж целия пост
# 477

Радвам, се. И аз съм много доволна. Много е мощен, така че добре се справя и с твърди частици!
Само да питам дали ползваш торбички за еднократна употреба и кой номер.
Мисля да поръчам номер UB 24, дано да е правилния за този модел.
http://www.toniclean.com/index.php?page=shop.product_details& … rt&Itemid=174
Виж целия пост
# 478
или мога д амина с 200-300 и да е нещо читаво
За 130 лв бих купила  Miele S4212 от тук:
Скрит текст:
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9315320353 … D0%B0-miele-s4212
Мотора е 2000W, което предполага над 350W всмукателна мощност!
Както преди отбелязох, тя е необходима за фините частици,
които не могат да бъдат събрани от прахосмукачки с малка такава.

ПП PHILIPS 2000W, 350W всмукателна (70лв)
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9314032722 … D0%BD%D0%B8%D1%8F
http://www.mea.philips.com/c-p/FC8452_01/powerlife-vacuum-cleaner-with-bag


Виж целия пост
# 479
или мога д амина с 200-300 и да е нещо читаво
За 130 лв бих купила  Miele S4212 от тук:
Скрит текст:
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9315320353 … D0%B0-miele-s4212
Мотора е 2000W, което предполага над 350W всмукателна мощност!
Както преди отбелязох, тя е необходима за фините частици,
които не могат да бъдат събрани от прахосмукачки с малка такава.

ПП PHILIPS 2000W, 350W всмукателна (70лв)
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9314032722 … D0%BD%D0%B8%D1%8F
http://www.mea.philips.com/c-p/FC8452_01/powerlife-vacuum-cleaner-with-bag
Благодаря, предпочитам нова , но ще ги имам предвид  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия