Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 553
  • 739
# 540
При мен миглите се извиват и фиксират от максимайзер, подреждам ги донякъде, а после и със спиралата (с някои спирали), но не е достатъчно  Confused

Не се ли продават и само гумички?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 541
На времето когато търсих гумички не успях да намеря оригинални, за това и карам с каквито ми падне, но определено не мисля че е проблем.
Само с спирала извиването, не е толкова добро колкото с миглоизвивачката. 
Виж целия пост
# 542
При мен уникално извиване имаше с Ле Волюм на Шанел  Peace Тази спирала е феноменална в това отношение за моите мигли и май силиконовите четки са ми по-добре  Peace Днес пробвах една на ЕЛ с такава четка - добре беше, но нямам търпение да включа и миглоизвивачката в играта  Heart Eyes

Ти какви спирали предпочиташ?
Виж целия пост
# 543
А чисто информативно ми е любопитно, къде е този м-н "Изабела" горе-долу? Благодаря ви за отговорите, дами. Flowers Bouquet
Изабела-та е след пешеходния продължаваш направо,има един ДМ там, подминаваш го и малко след това е въпросният магазин.Точно до него има Кристиан ъф Рома.

Значи съм чувала точно за него - закъсняло "благодаря"(извинявам се за което) !!
Виж целия пост
# 544
Знам че някои момичета ползват миглоизвивачката след като са сложили спиралата, но аз я ползвам преди спиралата и задължително водойстойчива Peace иначе другите спирали изправят миглите и пак стават на клечки Mr. Green

Много ми беше полезна тази информация, благодаря.   bouquet

Аз имам миглоизвивачка на Шу Уемура, която много харесвам, извива миглите много хубаво, без да прищипва, дърпа, скубе или каквото и да било неприятно чувство. Проблемът е, че след като сложа спирала или максимайзера на Диор се изправят отново и се обезмисля извиването. Ще пробвам с водоустойчива спирала, за да видя дали ще се задържат извивките и ще споделя, как е при мен.  Peace
Виж целия пост
# 545
Харесвам красиво гримирани дами  Peace.
Алена, снимките ти са чудесни!
за да имате такава техника на гримирани сигурно сте професионалисти или сте посещавали  курс по гримиране?
Препоръчайте ми фон дьо тен, който приляга идеално към кожата и се слива с нея? да не стои като маска.
Виж целия пост
# 546
Ползвам миглоизвивачка на Шисейдо , и извивам преди спиралата. Обаче определено с водоуствойчеа става най- добре! Така си взех на Make up Studio и наистина е много добра и има приятен аромат на ванилия. Иначе любимата ми спирала е на Chanel Le Volume , много е писано за нея и предимно хубави неща. Та при нея като я сложа след извиването леко клюмват миглите и все едно не съм ги извила , за това нея без извивачката и после като по засъхне с пръсти извивам миглите.
Виж целия пост
# 547
Ползвам предимно водоустойчивите спирали на мейбелин. Пробвала съм да иЗвивам миглите след спирала, но не ми харесва как става.
Виж целия пост
# 548
Мисис Даутфайър  Hug благодаря за милите думи, само тук във форума съм се учила (далеч от професионализма), бих посещавала и курс, но няма време за жалост Simple Smile

Не мога да помагам за ФДТ, понеже ползвам само ББ крем, но в тази тема - именно това с коментира  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=767729.0  Peace



Аз днес реших да комбинирам 2 цвята от електрическата - установих, че ми е трудно да излизам с грим, в който тъмният цвят не е кафеникаво  Crazy Почти бях на ръба да си сложа очилата, но на излизане от асансьора ме засече съседка, която изобщо не се гримира и толкова хареса грима, че реших да не го крия  Blush

Миглите пак са излезли 5 за 4, но взех миглоизвивачката - да видим утре с нея  Blush Heart Eyes







Виж целия пост
# 549
Аленка, много ти отива този грим. Добре, че те е срещнала съседката  Simple Smile
Виж целия пост
# 550
Alena, цветовете са хубави и ти отиват, но се опитай да подреждаш малко миглите и не напластявай толквоа  Peace
Виж целия пост
# 551
Благодаря, Момичета  Blush

tier, на живо съвсем не изглежда така, но е вярно, че има нужда от подреждане. Ще видим утре как ще се справя с миглоизвивачката  Blush
Виж целия пост
# 552
Аленка - много лятно и свежо:)
Виж целия пост
# 553
Аленка, много интересен грим  Flutter Ще го пробвам тези дни.

Аз днес се бях наканила да снимам грима, че отдавна не съм си правила снимки. Макар, че основното беше оранжевото червило  Crazy Но набързо ми развалиха грима непредвидено, докато се натуткам да го снимам  Blush
Виж целия пост
# 554
Амиии  Embarassed да ти развалят червилото е нещо хубаво  Blush Особено, като е неочаквано  Heart Eyes

Хайде снимай утрешния грим, отдавна си пас в темата  Blush

Аз сега Heart Eyes трябва да мисля за акватичен грим, мисля, мисля ....  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия