Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 553
  • 739
# 555
Аленка, то и този минаваше за акватичен:)
Виж целия пост
# 556
М, да Simple Smile но не се сетих навреме Simple Smile  Crazy
Виж целия пост
# 557
Амиии  Embarassed да ти развалят червилото е нещо хубаво  Blush Особено, като е неочаквано  Heart Eyes

Хайде снимай утрешния грим, отдавна си пас в темата  Blush

Мда, днес ще съм по-организирана и ще се захвана за фотото, веднага като се прибера  Crazy

Между другото искам да ви похваля новата ми спирала - Pierre Rene Lash Precision  Heart Eyes
Аз рядко мога да се прехласна по спирала, просто защото нямам основа, на която да си разгърне потенциала  Mr. Green
НО тази спирала НАИСТИНА ме впечатли  Heart Eyes Четката е върховно постижение на аеродинамиката за мен, защото хем разделя миглите, хем напластява добре спиралата, хем не се мажа, особено като нанасям на малките косъмчета във вътрешната част при носа  Flutter Ето това е формат на четката:

С тумбестата част нанасям перфектно туша на външните мигли, а отпред с тясната част - на малките косъмчета  Grinning
Туша също ми харесва - не е много сух, не е и прекалено "мокър" и да цапа. Няма сплъстяване и топчета, както с предната ми спирала - прословетата Биг Болд на ИзаДора.
С един пласт става идеалено леко нанасяне, което само подчертава миглите. С два слоя постигам по-плътното покритие, което аз обичам  Flutter
Като отидох в Мория и им казах, че искам нова спирала,но не знам каква, момичето веднага ме насочи към тези спирали. Явно е имало защо  Grinning Имаше още една за обем, с по-широка четка. Сигурно ще я взема и нея за проба, но за момента тази ми е тотален фаворит  Heart Eyes

И два грима, коитомного ми харесаха и мисля да пробвам  Flutter


Принципно тази мацка показва неща, много по моя вкус:
http://hedonistka2.rssing.com/chan-25295963/all_p3.html
Виж целия пост
# 558
Аленка, много красиви синьо-зелени цветове и така ти отиват, че не можах да не изкоментирам Heart Eyes
Да споделиш непременно за ефекта от миглоизвивачката, че и на мен на едното око миглите ми страдат от възглавницата и ще ми бъде интересно дали този всяващ страхопочитание в мен уред би помогнал  Crazy

Веси също много хубави идеи дава  Hug

Къде се губят Епонка и В§С?  Hug
Виж целия пост
# 559
Веси, тази мацка ме разби ... Това е най-хубавият, изпипан, стилен блог, който съм виждала ... А тя е прекрасна!
Виж целия пост
# 560
Някой да е виждал тази полска марка в БГ?

Виж целия пост
# 561
Ето тук ги продават например - http://www.online-kozmetika.eu/products/preview/product-246/%D0% … ashion-Colour-406
По магазините не съм ги засичала отдавна, едно време си купувах техни червила, предполагам, че по масовите дрогерии ги има Thinking
Виж целия пост
# 562
Някой да е виждал тази полска марка в БГ?
Скрит текст:


http://www.online-kozmetika.eu/products/show/brand-bell/offset-

http://beautycosmetic.biz/advanced_search_result.php?keywords=Be … l&x=0&y=0
Виж целия пост
# 563
Бел има и в много квартални, малки магазинчета и павилиони. Peace
Виж целия пост
# 564
Виждала съм марката в Мол Галерия Пловдив в Карфур на първия етаж имаше отделение за козметика,скоро не съм ходила и не знам дали я има още ,но там съм виждала стелажа им.
Виж целия пост
# 565
В Карфур в Дъ мол също я има тази марка, но не съм заглеждала подробно.
Виж целия пост
# 566
Аленка, уникален грим , а цветовете все едно за теб са мислени..., Разкошна си!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 567
Благодаря, отново, Момичета, мислех днес да пробвам още един цвят, но май не остана време  Confused   Blush



divna_  Blush ти получи ли си вече палитрата  Rolling Eyes пробва ли я?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 568
Mila Farfalla, тук съм, чета ви и ви се радвам!  Hug

Виж целия пост
# 569
Mila Farfalla, тук съм, чета ви и ви се радвам!  Hug

И аз така...  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия