Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 55 тема

  • 63 553
  • 739
# 570
Аз в последно време спрях да купувам нови продукти Grinning Mr. Green
А и се гримирам всеки път по един и същ начин и нямам нищо ново, което да мога да покажа  Rolling Eyes
А да показвам все едно и също няма смисъл
Виж целия пост
# 571
Ето го днешният ми грим  Grinning
Виж целия пост
# 572
Веси, страхотен грим.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Какви сенки си ползвала?
Виж целия пост
# 573
Радвам се, че ти харесва  Hug

Ето това са продуктите:
Виж целия пост
# 574
Веси, върховно!!
Виж целия пост
# 575
Ооооо, Веси Simple Smile Много, много хубаво  Blush Heart Eyes  bouquet

И лилав руж ли виждам  Party
Виж целия пост
# 576
divna_  Blush ти получи ли си вече палитрата  Rolling Eyes пробва ли я?  Rolling Eyes

Аленка
, ДА, получих я , много Благодаря   bouquet

Току що я пробвах - е уникална е ....., без основи и тн. си извади и цвят и се прелива лесно.
Сега съм само за снимка  Embarassed - едното око съм коралово-лилава, а другото е твоята комбинация  Heart Eyes
Сега е ред да си купя и метеоритите - кой номер и кои?- компактни или перли?

veselina_s_p , страхотна комбинация!
Виж целия пост
# 577
Веси, страхотен, страхотен грим  bouquet
Моля те, кажи коя е малката палитра, много ми харесаха цветовете от нея Simple Smile
Ти взе ли Шоколадовата палитра - аз не съм се отказала от нея, само чакам да пуснат някое намаление, ако ли пък -не, пак ще я взема със сигурност.
Виж целия пост
# 578
Аз в последно време спрях да купувам нови продукти Grinning Mr. Green
А и се гримирам всеки път по един и същ начин и нямам нищо ново, което да мога да покажа  Rolling Eyes
А да показвам все едно и също няма смисъл

И аз ви се радвам много като се включвате, дори само с коментари  Hug
Иначе и аз съм ограничила купуването на козметика този месец, защото ми се иска да си използвам по-пълноценно натрупаните неща, а точно като теб имам усещане, че все към едни и същи ме влече и направо е неоправдано да купувам нови и нови. То в един момент човек даже спира да им се радва (тръпка има докато не е в ръцете и след това - отива при другите притежания)  Crazy
Виж целия пост
# 579
Аз в последно време спрях да купувам нови продукти Grinning Mr. Green
А и се гримирам всеки път по един и същ начин и нямам нищо ново, което да мога да покажа  Rolling Eyes
А да показвам все едно и също няма смисъл

И аз ви се радвам много като се включвате, дори само с коментари  Hug
Иначе и аз съм ограничила купуването на козметика този месец, защото ми се иска да си използвам по-пълноценно натрупаните неща, а точно като теб имам усещане, че все към едни и същи ме влече и направо е неоправдано да купувам нови и нови. То в един момент човек даже спира да им се радва (тръпка има докато не е в ръцете и след това - отива при другите притежания)  Crazy

Така си е  Sunglasses Последно време и аз избягвам да купувам нови неща, защото искам натрупаното да му се порадвам. Иначе само купувам, подреждам в чекмеджето и до там. Някои неща дори ги забравям  ooooh! За това си купих от кутиите в Джъмбо, да си поразхвърлям малко нещицата, та да ги ползвам всичките  Crazy Тези дни примерно се присетих отново за златната Здрач пудра на Есенс  Heart Eyes Не я бях ползвала от поне година, а е толкова хубава.
Загледах и Вайс 2 тези дни, че не съм я пипнала и нея от месеци. А за мой срам откакто я имам (а с нея беше едно чаканеее), съм ползвала сигурно 3-4 цвята само, от цялата палитра  ooooh!
Сега на дневен ред имам само 2-3 неща, които искам да си взема, но са перманентни и няма да бързам да ги купувам  Wink

Веси, страхотен, страхотен грим  bouquet
Моля те, кажи коя е малката палитра, много ми харесаха цветовете от нея Simple Smile
Ти взе ли Шоколадовата палитра - аз не съм се отказала от нея, само чакам да пуснат някое намаление, ако ли пък -не, пак ще я взема със сигурност.

Благодаря, Бисквитка  Hug

По-малакта палитпра е на Wet&Wild. И нея доста я мислих  Crazy Беше ми любопитно да я пробвам и имам, защото съм чела доста добри отзиви за нея. Е, накрая се навих да я купя. Взех я от един магазин на Рефан на Витошка - там имат голям щендер с мостри.
Хубава е палитрата - цветовете са добри, наситени, трайни и се нанасят лесно и "мазно" Естенстено не всичките в палитрата са ми особено любими, но пък поне половината ще си ги ползвам с кеф  Flutter
Мисля да й направя едно ревю уикенда...
Иначе Шоколада ще го взимам, да  Crazy Само да стигна до Сефора и дано да е налична съответно.

Ооооо, Веси Simple Smile Много, много хубаво  Blush Heart Eyes  bouquet

И лилав руж ли виждам  Party

 Hug По-скоро сливов  Wink Това ми е единственият руж в лилавата гама и си го купих за експеримент. Не бях сигурна дали ще ми допадне, пък то се оказа,ч е стои много хубаво този цвят  Grinning
Виж целия пост
# 580
Благодаря ти Hug дори си намерих палитрата в нет-а и ще си я поръчам Wink Ще чакам с нетърпение ревюто ти Flutter
Виж целия пост
# 581
Веси - на елф ли е ружът? Ако да - какви са ти впечатленията, имаш ли и други ружове на марката?
Виж целия пост
# 582
Веси - на елф ли е ружът? Ако да - какви са ти впечатленията, имаш ли и други ружове на марката?

Аленка, да - на Елф е ружът  Peace От Студио серията ми е само този. Харесва ми. Не е нещо велико, но за парите си е добър. Аз го взех за експеримент, дали въобще ще се харесам с такъв цвят. Замислила съм по-нататък да се огледам за някой "по-така"  Crazy
Този не е много пигментиран и е маалко сух. Но реално на мен това ми харесва, защото така много лесно регулирам количеството  Whistling Тези дни се присетих за един руж на Флормар и реших да го сложа. Но явно съм забравила колко е пигментиран и после коригирах 10мин бузите  Mr. Green Аз не обичам много силен цвят по бузите и предпочитам ружовете да не са със силна пигментация  Peace
Иначе на Елф имам и 2бр от печените (в кръглите кутийки). И те ми харесват. И двата са с основно прасковен цвят и леко перлени. Стоят много "леко" и естествено  Peace
Но всъщност не мога да се сетя за руж, който да не ми е харесвал, като качество  Thinking То какво може да му объркат на такъв продукт  newsm78 Не е като сенките. Единствено се сещам за матов руж на Зоева, който си взех и докато му свикна как се нанася, малко трудно ми се преливаше плавно.
Виж целия пост
# 583
Аз също не трупам ружове, а и палитрата с ружове, която имам е повече от великолепна, макар не и толкова "маркова" - за мен са идеални  Heart Eyes като качество Simple Smile

Иска ми се да взема един розово-златен, нямам такъв  Blush
Виж целия пост
# 584
Благодаря на всички които ми отговориха за Bell  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия