Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 15
Момиче, ще ти отговоря на въпроса поставен в заглавието на темата- не не си струва да чакаш ,ама изобщо
Не си струва да подариш девствеността си на евентуалния съпруг ,който в последствие може да излезе голямо леке или пък изобщо да не се впечатли и да оцени това което му даваш


 Peace
Виж целия пост
# 16
А после...След брака "секс" само  за възпроизводство  ли ще правите? Не се заяждам, просто  искам да си  наместя картинката с принципите. И последен въпрос, дано не ставам нахална - към коя църква си?
Виж целия пост
# 17
Момиче, ще ти отговоря на въпроса поставен в заглавието на темата- не не си струва да чакаш ,ама изобщо
Не си струва да подариш девствеността си на евентуалния съпруг ,който в последствие може да излезе голямо леке или пък изобщо да не се впечатли и да оцени това което му даваш


Без брак би било по-лошо.Да ме използва и захвърли.С брак се чувствам по-сигурна,че щом се е оженил за мен - значи ме обича.

А после...След брака "секс" само  за възпроизводство  ли ще правите? Не се заяждам, просто  искам да си  наместя картинката с принципите. И последен въпрос, дано не ставам нахална - към коя църква си?
За след брака сексът ще е израз на нашето съединение като двойка.Господ така е повелил.Иначе съм католичка.
Виж целия пост
# 18
Амин.
Виж целия пост
# 19
Цитат
Без брак би било по-лошо.Да ме използва и захвърли.С брак се чувствам по-сигурна,че щом се е оженил за мен - значи ме обича.

Сега ,изобщо не трябва да си сигурна че като имаш брак няма да те захвърли.Има доста такива примери.Хармонията  и чувствата в една връзка нямат нищо общо с подписа в гражданското или с благословията в църквата.
Виж целия пост
# 20
Цитат
Без брак би било по-лошо.Да ме използва и захвърли.С брак се чувствам по-сигурна,че щом се е оженил за мен - значи ме обича.

Сега ,изобщо не трябва да си сигурна че като имаш брак няма да те захвърли.Има доста такива примери.Хармонията  и чувствата в една връзка нямат нищо общо с подписа в гражданското или с благословията в църквата.
Обаче пред себе си ще знам,че аз съм била чиста и не е моя вината.Като Хенри VIII и Катерина Арагонска.
Виж целия пост
# 21
 rotfImbo rotfImao Popcorn
Виж целия пост
# 22
Е айде сега ще се връщаме в средновековието.
Хенри VIII толкова е ценил съпругите си, че е ималл7-8
Явно обаче ти си се родил в неправилната епоха
Виж целия пост
# 23
Бракът е свещено тайнство между двама души и в него поне жената трябва да влезе чиста.
А мъжът? Той може да е изчукал всичко, което мърда?
Виж целия пост
# 24
Щом задаваш такъв въпрос във форум, явно все пак са се прокраднали някакви съмнения в убежденията ти. Нали?
Виж целия пост
# 25
Не разбирам схващанията ти, което не означава, че не ги уважавам. Виждала съм и по-странни неща, така че - ако си ок с това си решение, какво всъщност питаш? Ако питаш мен - ми не, не си струва, но ти питаш за себе си, не за мен, така че - ако това от идва отвътре, явно си струва Peace
Според мен - събери се с хора, които мислят като теб. В църква примерно. В доста религиозни формирования държат на тези неща, така че там можеш да намериш съмишленици. И да срещнеш мъж, който мисли точно като теб. Да си намериш половинката с други думи. Иначе да разчиташ, че ей така ще срещенеш в днешно време в България мъж, който изповядва тези ценности - мноого малко вероятно. Не невъзможно, но малко вероятно. Направи някакво активно усилие и си намери среда.
Виж целия пост
# 26
Бих предпочела мъжът ми да е като мен.Но за тях е трудно постижимо,предвид нагона им.
В църквата ни са обикновено по-възрастни хора,инак съм пробвала.Засега не се е появил някой около моята възраст или по-голям.

Прокрадват се съмнения ,да.Особено след провала на предишната ми връзка.Още повече,че той каза че не е заради самият секс,а заради условието - сватба.
А за мен това е дори 100 пъти по важно от секса - сватбата.Тоест дори и да правехме секс,той пак би ме зарязал ,защото искам сватба.
Виж целия пост
# 27
Искам съпругът ми да бъде единственият мъж в живота ми.Да дам най-скъпото ми само на него.Искам първата брачна нощ да е специална.
Не разбирам защо сексът трябва да е толкова важен.
А ако първата брачна нощ се окаже пълно фиаско?Както най-вероятно би станало, поради твоята неопитност и факта, че изобщо не познавате телата си.
Перфектната първа брачна нощ, изпълнена със страст, вълнение, "светкавици" и зашеметяващи оргазми е само по филмите.А в обикновения живот първата секс-нощ на жената, брачна или не, изглежда по съвсем различен начин.    Laughing
А сексът е важен дотолкова, доколкото е част от любовта и хармонията в една връзка.Ако искаш да имаш добър, хармоничен, щастлив, и изпълнен с разбиране между двама ви брак, сексът е много важен.
Опитът преди брака, включително и в секса, е важен, именно за да "опиташ различни мъже" и да избереш този,  с когото най-много и най-добре бихте си пасвали като темперамент, като характери, като химия ако щеш,  и в секса, и извън него.
А шансът да попаднеш на перфектния точно за теб партньор още от първия път е нищожен.
Ако все пак решиш да чакаш, имай едно на ум и бъди готова за разочарования.
Виж целия пост
# 28
Искам съпругът ми да бъде единственият мъж в живота ми.Да дам най-скъпото ми само на него.Искам първата брачна нощ да е специална.
Не разбирам защо сексът трябва да е толкова важен.
А ако първата брачна нощ се окаже пълно фиаско?Както най-вероятно би станало, поради твоята неопитност и факта, че изобщо не познавате телата си.
Перфектната първа брачна нощ, изпълнена със страст, вълнение, "светкавици" и зашеметяващи оргазми е само по филмите.А в обикновения живот първата секс-нощ на жената, брачна или не, изглежда по съвсем различен начин.    Laughing
А сексът е важен дотолкова, доколкото е част от любовта и хармонията в една връзка.Ако искаш да имаш добър, хармоничен, щастлив, и изпълнен с разбиране между двама ви брак, сексът е много важен.
Опитът преди брака, включително и в секса, е важен, именно за да "опиташ различни мъже" и да избереш този,  с когото най-много и най-добре бихте си пасвали като темперамент, като характери, като химия ако щеш,  и в секса, и извън него.
А шансът да попаднеш на перфектния точно за теб партньор още от първия път е нищожен.
Ако все пак решиш да чакаш, имай едно на ум и бъди готова за разочарования.

За мен важен е самият човек,не толкова сексът.Специално имам предвид да отдам най-съкровеното от моето тяло на човекът с когото,априори ще бъда за цял живот.
Виж целия пост
# 29
Да влезеш "чист" в брака си, много вероятно да е значело съвсем друго, много  хора тогава са  се къпали само в деня на бракуването си...Както и да е, шегувам се. И все пак Библията е писана  за  определени хора, с определено мислене или поскоро немислене. Писана е като  за деца - с точни и ясни заплашителни заповеди, написани за добро, точно както  родителите възпитават децата си и им поставят граници, за да могат децата да оцелеят. Това в старозаветието, в Новия завет, вече Исус поправя стария закон, защото времето вече е било друго...Сега времената са съвсем други и прочитът на книгите трябва да е друг. Мислете повече, това е полезно за всички и е редно - отдавна не сме  в детството на цивилизациите и  най-скъпото ни нещо не е някаква междукрачна  ципа, а способността ни да мислим. П.П. и аз съм католичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия