Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 420
е, те ако ще "Заподоздрат", значи дори на самите тях им е ясно, че в днешните времена хората се сближават преди да се заженят така да го кажа  hahaha Twisted Evil

П.С. Сори, но просто вече цялата история ми е смешна  Peace
Виж целия пост
# 421
Питаш се "СТРУВА ЛИ СИ ДА ЧАКАМ???"  Ами хайде напъни малко мозъчните си клетки и си намери отговорите сама. Помисли върху вариантите. Не че те са толкова много.
Вариант 1: Чакаш, чакаш, ставаш на 35 години и тогава какво? В най-добрия случай ще те вземе някой разведен или вдовец със свои деца, и то няма да те вземе защото е запленен от девствеността ти, а най-вероятно с цел да отглеждаш децата му.
Вариант 2: Дигай си краката момиче, защото един ден като се обърнеш назад, ще си скубеш косите за миговете, които така и не си преживяла. МИСЛИ!
Виж целия пост
# 422
Sweety m счупи тъпометъра.
Виж целия пост
# 423
Sweety m счупи тъпометъра.

Да.
Виж целия пост
# 424
Ако е имало някога такова пазене при турците е било много, много отдавна. Излязат ли след 8 клас от село и става страшно. Паркове, пейки, горички - пълно е. Живея в такъв регион. Грозно е да разказвам. Има изключения, разбира се.
Това пазене се практикува много строго в помашките общности. Държат на това. При тях пък след брака задължително съпругата поема освен домашните задължения и работата на полето. Мъжете им са в кръчмите. Това предполагам го знаете.
Виж целия пост
# 425
Хайде, пак умозаключения на килограм....

По темата, или не съвсем... Бях седми или осми клас. Една съученичка беше забегнала нещо, уж щяла да се жени, щото иначе родителите и не одобрявали гаджето и. Един вид да ги надцака. Та покрай тази случка една от учителките ни седна да си поговори с нас за по - сериозни неща, извън тези от уроците. Та тогава даде един съвет, нейна философия го наречи. Та думите и бяха, че много рядко се случва първата любов да е и последната. Случва се, ама е толкова рядко, че не бива човек да вярва сляпо в това. Та Да не бързаме да се женим за първия срещнат. Да излизаме смело с момчетата, мъжете. Да, да правим любов с тях. Защото преди да тръгне да създава истинското семейство трябва да си напълно наясно с какъв човек се събираш. Дали си допадате във всичко, и да - и това е важно в една връзка.
Сега, след толкова години - съгласна съм с нея. И един ден сигурно бих посъветвала същото и моята дъщеря.

Към авторката - Ако твърдо вярваш в това, че сексът преди брак е нещо грешно - следвай си го. Най - малкото, защото хората и от девет кладенеца вода да ти носят, няма да си промениш мнението. Да, в днешния свят това е трудно за разбиране, затова и очаквай различни мнения - както ги срещаш и сега... Но дори и да намериш човек, който ще чака до това да сключите брак и тогава да изконсумирате връзката си,  би трябвало да си наясно, че това никога няма да е гаранция за щастлив и дълъг брак. И не, понякога не е по - добре да си сключил брак, пък после и да си нещастен... 
Виж целия пост
# 426
Егати даскалицата. #Crazy Родителите ви знаеха ли, какви съвети ви дава?
Виж целия пост
# 427
Много смислен съвет. Дано има повече като тази учителка.
Виж целия пост
# 428
Егати даскалицата. #Crazy Родителите ви знаеха ли, какви съвети ви дава?
Какво им е лошото на съветите да опознаеш някого  преди  брака, вместо да се хвърляш със затворени очи на първия срещнат?
Много мъдра учителка, бих казала аз.
Сега, ако ти "чуваш" нещо като :"Най-добре е да ходите като разпрани, да си лягате с всеки срещнат....!" е друга работа.     Laughing
Ама едва ли точно това е имала предвид жената.....    Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Хайде, пак умозаключения на килограм....

По темата, или не съвсем... Бях седми или осми клас. Една съученичка беше забегнала нещо, уж щяла да се жени, щото иначе родителите и не одобрявали гаджето и. Един вид да ги надцака. Та покрай тази случка една от учителките ни седна да си поговори с нас за по - сериозни неща, извън тези от уроците. Та тогава даде един съвет, нейна философия го наречи. Та думите и бяха, че много рядко се случва първата любов да е и последната. Случва се, ама е толкова рядко, че не бива човек да вярва сляпо в това. Та Да не бързаме да се женим за първия срещнат. Да излизаме смело с момчетата, мъжете. Да, да правим любов с тях. Защото преди да тръгне да създава истинското семейство трябва да си напълно наясно с какъв човек се събираш. Дали си допадате във всичко, и да - и това е важно в една връзка.
Сега, след толкова години - съгласна съм с нея. И един ден сигурно бих посъветвала същото и моята дъщеря.

На момичета в седми-осми клас да кажеш да излизат смело с момчета, мъже и да правят любов с тях е меко казано смело. Не знам доколко добра ви се вижда философията на въпросната учителка, но аз я разглеждам като нож с две остриета. В случая прозира стремеж на даскалицата да се хареса, да стопи дистанцията между нея и учениците и всички да казват колко е готина госпожата. Такъв тип разговори се водят между родители и деца и никой друг няма право да дава толкова интимни съвети. В тази възраст някои пубертети само това и чакат, някой да им даде такъв акъл. Не съм против трупането на опит преди сериозното обвързване или брак, но то е въпрос на лично усещане.
Виж целия пост
# 430
Глупости на търкалета  ooooh!
Виж целия пост
# 431
Абе я си чакай най-добре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 432
Хаха, между родители и деца... Колко родители биха провели такъв разговор с децата си? На мен съветът на даскалицата ми харесва, но интерпретацията на хора, излезли вчера от село, винаги пречи да се разбере нормално от масата.
Виж целия пост
# 433
Хайде, пак умозаключения на килограм....

По темата, или не съвсем... Бях седми или осми клас. Една съученичка беше забегнала нещо, уж щяла да се жени, щото иначе родителите и не одобрявали гаджето и. Един вид да ги надцака. Та покрай тази случка една от учителките ни седна да си поговори с нас за по - сериозни неща, извън тези от уроците. Та тогава даде един съвет, нейна философия го наречи. Та думите и бяха, че много рядко се случва първата любов да е и последната. Случва се, ама е толкова рядко, че не бива човек да вярва сляпо в това. Та Да не бързаме да се женим за първия срещнат. Да излизаме смело с момчетата, мъжете. Да, да правим любов с тях. Защото преди да тръгне да създава истинското семейство трябва да си напълно наясно с какъв човек се събираш. Дали си допадате във всичко, и да - и това е важно в една връзка.
Сега, след толкова години - съгласна съм с нея. И един ден сигурно бих посъветвала същото и моята дъщеря.



За мен това е хубав съвет.Един вид да опознаеш другия пол и най-вече да си дадеш сметка ,че като намериш Човека,по-добър от него няма да има.Познавам твърде много хора,които рано са влезли във връзка,без почти никакъв опит и после са съжалявали.Това е довело или до изневери и след като всеки се е наживял,са се събирали отново...или до окончтелна раздяла.А са си подхождали.
Любимата фраза на много хора,без опит пък обвързани,която чувам ,е :Ами ако има някой по-добър?Този ми е писнал.
Когато си излязъл на среща с поне 5 човека,си даваш сметка,че това което имаш в момента,едва ли би могъл да го намериш другаде.
Виж целия пост
# 434
Хаха, между родители и деца... Колко родители биха провели такъв разговор с децата си? На мен съветът на даскалицата ми харесва, но интерпретацията на хора, излезли вчера от село, винаги пречи да се разбере нормално от масата.

Ами да, по-добре учителката отколкото никой. Не знам защо, но моята майка мълчеше като пукел, почудих се какво става като ми дойде цикъла. Да не говорим за други неща, които научих от приятелки, а не от собствената си майка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия