Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 60
Ох, Каси, това за гинеколога не трябваше да го споменаваш, че се сетих как протича прегледа при девствениците.  Crazy
Виж целия пост
# 61
Аз пък се съмнявам, че след като до 33 не е успяла, тепърва ще има успех....
Само мога да си представя физиономията на мъж, като чуе, че жена над 30 е още девствена (в 21 век    Laughing  ) и скоростта, с която ще избяга от "местопрестъплението".   
Аз лично бих се усъмнила леко в истинността на девствеността й.  Wink
И аз имах една позната дето уж си креташе девствена до 30 г, пък после се оказа, че не е точно така.
А, то варианти всякакви може да има ......   Simple Smile  ама като знам какви кукумицинки съм виждала, кой знае!     Laughing
Извинявай, Касита, не е към братовчедка ти, не я познавам....      Peace



Виж целия пост
# 62
Ох, Каси, това за гинеколога не трябваше да го споменаваш, че се сетих как протича прегледа при девствениците.  Crazy

Скрит текст:
Как?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 63
Ми, тя не е куку, но тръби навсякъде, че е девствена. Един колега й предложил ... нали ... ъъъъ. Тя му отказала, защото не се чувствала готова. А шансове е имала сигурно повече и от мен.
Виж целия пост
# 64
2 Bad, през Дупница.  Peace
Виж целия пост
# 65
...Защо трябва сексът да е издигнат на такъв пиедестал?...

Не знам. Ти кажи. Само ти го издигаш там като нещо не знам си какво. А всъщност е нещо нормално и физиологично. Не виждам причина да го издигаш в някакъв култ.

Искрено се надявам темата да е пързалка, ако не е - това е прекрасен пример за това как човек без проблеми си ги създава.
Виж целия пост
# 66
Все си мисля, че зрели индивиди във фертилна възраст, които не правят секс, започват да се невротизират  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 67

 Shocked Благодаря, не знаех  Peace
Виж целия пост
# 68
Все си мисля, че зрели индивиди във фертилна възраст, които не правят секс, започват да се невротизират  Rolling Eyes
Аз имам не малко на брой приятели/познати, които правят секс с половинките си веднъж на високосна година. Хора в средата на 30-те години. Външно поне не им личи да им има нещо.  Wink
Виж целия пост
# 69
Глупости Simple Smile)) прегледа е с ехограф и каквото още технологиите дали.
Виж целия пост
# 70
Nesiha, и с е ехограф, разбира се, но не винаги е достатъчно. А технологиите за преглед в тази област не са безчет.  Mr. Green
Виж целия пост
# 71
Ох,  и аз имам позната,която тръби, че е девствена, а вече е почти на 35...Мило същество и хубаво даже... Но мъжете  някак не се свъртат много около нея...ми то си е плашещо някак, та ги разбирам. А и нея разбирам - колкото повече време минава, толкова повече се страхуваш.
П.П. И да - невротизират се и си личи при  разговори, в които  се намесва думата МЪЖ.
Виж целия пост
# 72
Глупости Simple Smile)) прегледа е с ехограф и каквото още технологиите дали.


Е, да де, ама т.нар. вагинален. То, ако всичко се виждаше с коремен, едва ли до 12 г.с. щяха да ни гледат с вагинален - едва ли е просто, за да оползотворят дупката.
Виж целия пост
# 73
Е, да де, ама т.нар. вагинален. То, ако всичко се виждаше с коремен, едва ли до 12 г.с. щяха да ни гледат с вагинален - едва ли е просто, за да оползотворят дупката.

Мен ме гледаха само с коремен. С вагинален в МД София ми казаха, че не виждат нищо.
Всичко си се вижда с коремния, стига докторът да е читав.
Виж целия пост
# 74
Всичко си се вижда с коремния, стига докторът да е читав.
Човече, а как, според теб, би се чуло сърцето на бебето в съвсем начална бременност? С коремен ехограф категорично не става. Минала съм по тоя път.  Peace (Само не ми казвай, че може да се изчакат още една-две седмици, тъй като имах леко кървене и трябваше да се установи веднага дали има сърдечна дейност.)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия