Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 450
Аз също вярвам,че с любов и разбирателство каквото и да има във връзката - може да се оправи.Намира за гнусно пробвай този,онзи,трети ,четвърти,докато някой ти хареса.

С майка ми никога не сме говорили на тема секс, изключение прави разговорите как трябва да се пазя до брака.Питала съм,тя ми казва че отговорите на тези въпроси ще ги открия в брака.

Бих се развела,ако човекът до мен рязко се промени и ме тормози.Просто пак бих чакала до брака.За мен сексът е за брака.
Виж целия пост
# 451
И кой бяга, че не разбрах? Grinning


Ами който го е написал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 452
А откъде видя, че бягам? Laughing Нещо ти е криво ли?
Виж целия пост
# 453
Аз също вярвам,че с любов и разбирателство каквото и да има във връзката - може да се оправи.Намира за гнусно пробвай този,онзи,трети ,четвърти,докато някой ти хареса.

С майка ми никога не сме говорили на тема секс, изключение прави разговорите как трябва да се пазя до брака.Питала съм,тя ми казва че отговорите на тези въпроси ще ги открия в брака.

Бих се развела,ако човекът до мен рязко се промени и ме тормози.Просто пак бих чакала до брака.За мен сексът е за брака.

Омъжена ли си?

Щото ако не си- лесно могат да те излъжат за размери и способности. А си е важно. И аз се взех с първия...еми не беше удачно. Някак не ме грееше "чистотата" на положението.

Мисля, че грамотният човек трябва да говори за секс, иначе и брак няма да се получи. Не всички отговори се откриват от двамата в брака- понякога са доста далеч от истината.
Виж целия пост
# 454
Аз също вярвам,че с любов и разбирателство каквото и да има във връзката - може да се оправи.Намира за гнусно пробвай този,онзи,трети ,четвърти,докато някой ти хареса.

С майка ми никога не сме говорили на тема секс, изключение прави разговорите как трябва да се пазя до брака.Питала съм,тя ми казва че отговорите на тези въпроси ще ги открия в брака.

Бих се развела,ако човекът до мен рязко се промени и ме тормози.Просто пак бих чакала до брака.За мен сексът е за брака.
Би се развела,след това вероятно би намерила друг по-добър съпруг,с който евентуално също може да не си допаднете,след това се развеждаш и с него,следва трети...и т.н.,това не е ли същото,но просто с усложнението подпис и след това с поредният развод...
И още нещо,до колкото разбирам,според твоите разбирания жената трябва да се пази до брака,а мъжа не е задължително...това си е чиста дискриминация към  жената,което изобщо не намирам за редно...
Виж целия пост
# 455
Не само това: рискуваш хем да си се пазила, хем още с първия и единствен да се сдобиеш с разнообразни и екзотични вируси и бактерии, хванати от по-палавите момичета.
Виж целия пост
# 456
още с първия и единствен да се сдобиеш с разнообразни и екзотични вируси и бактерии, хванати от по-палавите момичета.

Това вече за втори път го чета като причина да не се пази.
Явно съм доста тъпичка, че не схващам връзката къде е.
Виж целия пост
# 457
Разговорите са си разговори, те са моя работа От учителя друго очаквам.
Имам седмокласник, та ми е точно по темата, изобщо не им е работа да учителите да водят полова просвета на тази възраст.
А кога бе, Бърди?    Laughing
Когато станат на 18 и вече са "успели" да спретнат по едно бебе?
Големият ми син беше точно в 7 клас май, когато класната им ги привика веднъж в часа на класния с краставица и презерватив.Щото на някои може и родителите им да ги ограмотят, ама нещо ми е трудно да си представя как сядаш със сина си и краставицата и му обясняваш как точно стават нещата.Може да съм задръстена, ама смятам, че точно тези техники е по-добре да ги обясни/покаже неутрален човек.И децата не се притесняват толкова, колкото от родителите си.

Аз също вярвам,че с любов и разбирателство каквото и да има във връзката - може да се оправи.Намира за гнусно пробвай този,онзи,трети ,четвърти,докато някой ти хареса.
Представяш си, че мъжете са наредени на конвейр, а жената всеки ден пробва различен модел, докато попадне на точния размер?    Laughing
Ох, Божеее, а аз съм седнала да говоря за духовно съвместителство, сходни разбирания за живота и подобни.Отписвам те, ти напълно си заслужаваш кръста, който Господ ти е отредил, какъвто и да е той.Надявам се да е изключително благосклонен към теб, защото ще имаш огромна нужда от Неговата помощ.
Виж целия пост
# 458
Краси, надявам се, че прочете и следващия ми пост, в който отговарям на същия въпрос, а именно, че изобщо нямам предвид възрастта.
Виж целия пост
# 459
А откъде видя, че бягам? Laughing Нещо ти е криво ли?
Не започвай, че на нея са и толкова неадекватни всички включвания където и да се разпише с тройните си човечета, че просто ще стане още по-досадно, ако я провокираш да се обяснява. ooooh!


Откакто 5 годишен от детската градина големият ми син, който сега е на 24, донесе у дома порно списания, дадени му от приятелче в градина, говоря и с трите си деца за това. До ден днешен. Днешните времена не са на баба ми времената и моралът в повече е излишен и неправилен. Умните родители се съобразяват с това, че традициите не са това, което бяха и започват разговорите тогава, когато трябва, за да не е късно после. От всякъде ни залива свобода в сексуалното общуване. Точно когато синът ми беше на 5, павилионите за вестници от горе до долу бяха окичени на показ с първите порноиздания. Голотата е нещо обикновено. Открито се демонстрират хомосексуални отношения, даже се и пропагандират. За всичко това децата трябва да могат свободно да говорят у дома, с родителите си и няма нищо срамно в това! Задължително е, защото после растат и порастват индивиди с изкривена представа за това какво е сексът и за какво служи. Вече интелигентността на родителите е тази, която ще представи на децата информацията за всичко това по подходящия за възрастта им начин, за да има полза от тези разговори. До днес продължаваме да говорим с момчетата за това. Та те още от малки са съвсем наясно, че не са намерени в зелките, а сме си ги направили аз и баща им и с направата им не сме приключили с тази дейност. Повечето 20 годишни казват за родителите си "леле, ма те още ли правят секс"... а като станат на 40 самите те, ще се сетят за това, сигурна съм. Както се сещам аз сега, защото и моята майка за нищичко не беше говорила с мен, просто небрежно остави сред книгите тогавашната библия за секса "Мъжът и жената интимно", но пак направи достатъчно и с това, може би защото аз имах акъла освен да чета и да разбирам какво пише там.
Виж целия пост
# 460
Аз също вярвам,че с любов и разбирателство каквото и да има във връзката - може да се оправи.Намира за гнусно пробвай този,онзи,трети ,четвърти,докато някой ти хареса.

С майка ми никога не сме говорили на тема секс, изключение прави разговорите как трябва да се пазя до брака.Питала съм,тя ми казва че отговорите на тези въпроси ще ги открия в брака.

Бих се развела,ако човекът до мен рязко се промени и ме тормози.Просто пак бих чакала до брака.За мен сексът е за брака.
Мила ми авторке, ти не отговори на най- важния въпрос... Щом секса е за след сватбата и майка ти обяснява как трябва да се пазиш за брака, защото трябва да си само с един партньор, защо брат ти е правил секс преди да се ожени... той няма ли ценности или не е възпитаван от родителите ти?
Виж целия пост
# 461
Аз също вярвам,че с любов и разбирателство каквото и да има във връзката - може да се оправи ....
Естствено,че може, но само ако и другата страна иска същото. Ако мъжът ти те бие от време на време, но много те обича, как ще го оправиш това с любов и разбирателство? Или ако е възпитан,че жената е слугиня и той не пипва нищо, а на теб от работа и домакинстване ти излиза душата, и това ли се оправя с любов и разбирателство?
Друго ми е много странно. За едната девственост трепериш, бракът уж е нещо свято за теб, а с лекота казваш, че ще се разведеш newsm78 .
Виж целия пост
# 462
Аз също вярвам,че с любов и разбирателство каквото и да има във връзката - може да се оправи.Намира за гнусно пробвай този,онзи,трети ,четвърти,докато някой ти хареса.

Някои липси не се оправят с разбирателство. Не става дума да пробваш наред, но ако имате много общи неща и се харесвате, може да опитате и секс. Не е гнусно, това са нормалните неща от живота. Представи си да се омъжиш и в първата брачна нощ да запееш "а бре, либе, будала, х**т ти е кат' игла!". Това не се оправя с любов и разбирателство, защото сексът като не върви, почвате не просто да не се разбирате, а да не се понасяте и любовта също изчезва. Всъщност за да има любов, трябва да има и секс, ако говорим за любов между мъж и жена, които не са брат и сестра все пак.
Виж целия пост
# 463
Авторката, шапка ти свалям Simple Smile Ако има шампионат по най-дълго поддържане на пързалка, първа си. Че и сериозни и авторитетни риби си окачила на въдицата гледам... Simple Smile Ако стигнеш 50 стр., ще черпя.
Виж целия пост
# 464
nofelet, просто си разсъждаваме вече по зададената тема. Хич и не мисля за авторката като за човек с реална история. Това е провокация на разговор по темата просто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия