ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 345
Английски на "Просвета"... newsm78
Не ми звучи обнадеждаващо
Благодаря на всички за споделената информация  bouquet
Успех и късмет през новата учебна година!
Виж целия пост
# 346
Със сигурност са могли да изберат по-добри учебници по английски. А в 9 клас някой ще сподели ли кой е учебника? Пак ли е просвета? Shocked
Виж целия пост
# 347
За 9a клас беше Inglish in mind students book 4, което пише, че се равнява на В2 със съответната тетрадка. Това беше определено по-сполучливо попадение от предишната година в 8 клас  Peace Peace Peace Peace


И поздрав за всички ученици и родители  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 348
Пожелавам на всички нови и настоящи ученици здраве, късмет и успехи през новата учебна година!
Виж целия пост
# 349
Присъединявам се. Добавям здраве, търпение и сили и на нас, защото ще ни трябват, сигурно.
Дето се казва, дойде време да заключваме хладилниците.  Grinning Mr. Green
Виж целия пост
# 350


 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 351
Още нищо не е известно за учебниците, но ......................

Да се отървем от старите учебници, за да направим път на новите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Продаваме следните учебници за 9 клас:
1. История и цивилизация, издателство Просвета, Борислав Гаврилов и др.;
2. Атлас по история и цивилизация, издателство datamap, не виждам автори;
3. Литература, издателство Просвета, Виолета Герджикова и др.;
4. Химия, задължителна подготовка, издателство Педагог, Митка Павлова и др.;
5. Информатика, Паскал, издателство Просвета, Павел Азълов и др.;
6. Логика, издателство Просвета, Лидия Лазарова и др.;
7. Психология, издателство Просвета, Толя Стоицова;
8. Физика, профилирана подготовка, Булвест 2000, Маским Максимов и др.;
9. География, задължителна подготовка, издателство Анибус, С. Карастоянов и др.;



Ако някой има желание да ги купи, да пише на лични  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 352
Също продавам следните учебници за 8 клас:

Български език - АНУБИС: В. Жобов, Д. Димитрова, К. Велинова
Литература - АНУБИС: К. Протохристова, С. Черпокова, А. Странджева, Д. Николова, Е. Иванова
Биология - БУЛВЕСТ 2000: Владимир Овчаров, Огнян Димитров, Мариана Христова, Таня Димитрова
Химия - ПЕДАГОГ: Митка Павлолва, Милена Кирова, Елена Бояджиева, Валентина Иванова, Александър Кръстев
География - АНУБИС: А. Попов, П. Славейков, И. Чолеев, Ж. Желев
Атлас и контурни карти по География - ПРОСВЕТА:
Математика - АНУБИС: Ч. Лозанов, Т. Витанов, П. Недевски
Физика - БУЛВЕСТ 2000: Максим Максимов

Ако има желаещи да пишат на лични. Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Ще-ще. Ама да кажат все пак кои. Нашата класна е г-жата по български от миналата година, което лично аз смятам за много добре. Математичката си остава и тя същата. Така, че по тези толкова важни предмети подготовката ще е на ниво. Химичката е друга, което също е добре. Току виж изкласиме за повече от 4. #Crazy
И аз ще пусна списъче на учебниците за 8 клас, но да видим дали все пак ще има входни нива.
Виж целия пост
# 354
Качиха учебните програми. Преподавателите са много кодирани - инициали, а на места цифри  newsm78
Доколкото можах да дешифрирам - Елена Вакарелова (английски), Лидия Христова (математика), Чавдар Спасов (БЕЛ), Николета Горанова (физика), Мая Ташева (биология). По физкултура някой с инициали ЛП.
За история, химия, география и информационни технологии нямам никаква идея - някакви цифри са отбелязали.

Някой може ли да даде отзиви?
Виж целия пост
# 355
Привет! Честита нова учебна година!!! Да са ни живи и здрави децата, и много УЧЕНОЛЮБИВИ Simple Smile
Ние започваме с Руски Simple Smile Много сладко. Да видим как ще им потръгне този език. Решила съм и аз с него да го уча, да си го припомня, че от време на време ми трябва и се излагам.

За учителите, споменати в предния пост не мога да коментирам. Може и някой да ни е преподавал, но нищо не ми говорят тези имена Sad
 
Виж целия пост
# 356
Има известна промяна в учителите за 8 клас. Миналогодишните по БЕ и Мат продължават с 9 клас. По география няма даже и  инициали, а само номера на кабинета. Вчера моят младеж намери някакъв рейтинг на учителите в ТУЕС и там ги има голяма част и може горе-долу да се види кои инициали на кого са. В нашата програма, обаче инициалите са еднакви на учителите по АЕ и Ел.техника newsm78 Мисля, че е крайно време в сайта да си качат колектива, ако може и със снимки.
Виж целия пост
# 357
И една културна новина - в театъра на армията в четвъртък има "Декамерон" - за 10 клас  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 358
Мда, руския е един от малкото езици, които не сме почвали да учим... Сега този пропуск ще се навакса. Аз понеже съм от поколението на тези дето си мислят, че го знаят - скоро се правехме, че говорим на руски в един магазин и продавачката изведнъж каза - Ну, сдавайте, я все понимаю, говорите спокойно по польски! Такива ми ти неща, това ме подсети за баща ми, дето се беше мъчил да говори с руснак и  той му казал да си говори на български, защото му е по-лесно да го разбере... 
Виж целия пост
# 359
Здравейте,


 Мога да кажа кои ще са по информационни за 9 клас - Стоил Стоилов и по география - Иван Забрянов.
По биология ще е същата госпожа. Разбрах, че и по история ще е нов учител.
Толкова като информация за днес.

Поздрави Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия