ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 360
Някой да е чувал за тридневна екскурзия другия месец?
Виж целия пост
# 361
Някой да е чувал за тридневна екскурзия другия месец?

Че кога започнаха, кога вече екскурзия  Mr. Green Mr. Green Mr. Green За кои класове  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 362
9а-учителите от днес са:
Психология - Владимир Христов
География - Иван Запрянов
Ел. вериги и електротехника - Анна Апостолова
БЕЛ - Георгиева (от миналата година)
Мат - Тодорова (също)
Засега това от нас.
А екскурзия ще има до Пловдив и околностите към 17.окт.-три дни май.
Виж целия пост
# 363
Честит празник на всички именици днес   bouquet  bouquet  bouquet  Да са живи, здрави и много щастливи  Hug Hug Hug Hug




И се почерпете за мое здраве

Скрит текст:
Виж целия пост
# 364
Честит празник, Надя! Много здраве, хармония и любов в къщи! Другото май не е много важно  Hug Hug
Виж целия пост
# 365
Честито Наде, жива и здрава да си Simple Smile

Честито и на всички софиянци и именяци!!!   bouquet
Виж целия пост
# 366
Честито и от мен на всички именяци Tada
Виж целия пост
# 367
Пак съм аз този път да напиша учебниците за 8 кл., от които ще се отървем:
Бълг. език - Булвест2000 - Димчев,Петров, Падешка;
Литература -  Булвест2000 - Герджикова и др.;
Мат. - сборника на Архимед - Математика - книга за ученика - Паскалева,Алашка;
Англ. език - English for you - Просвета 2,3,4 учебник;
Биология -  Булвест2000 - Овчаров и др.;
География - Анубис - Попов и др.;
Химия - Педагог - Павлова и др.
Атлас по геогр. - Атласи
Контурни карти - Просвета

А ние си търсим "Основи на електротехниката" на Ананиев.

Виж целия пост
# 368
Привет и от мен.  Stop Hug
И от мен предложение за учебници за 9 клас, закупени чисто нови миналата година. Ако някой се интересува, оставете ми телефон на лични.
Виж целия пост
# 369
Учебниците на всички са чисто нови - не са ги отваряли през годината  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А има и нова програма в сила от 23 септември  Hug Hug
Виж целия пост
# 370
Много ми се иска да реша въпроса с учебниците за 8ми клас
и с вашето любезно съдействие, но не мога да получа никаква информация за момента по кои учебници ще учат.  Crossing Arms
В сайта няма качена информация, те в момента почти нямат часове, само по английски- там организирано ги купуват. От вашите предложения виждам известни разлики, в това по което са учили /явно при различни учители/ и не смея на този етап да рискувам.
Най- вероятно другата седмица като започнат сериозно да учат ще трябва скорострелно да ги осигурявам, което не ми харесва никак  Naughty
Никога ли не ги качват в сайта? Така ми се вижда най- нормално, да може всеки да ги види, а не да разпитват учителите един след друг!
Виж целия пост
# 371
Миналата година на общата род. среща казаха всички учебници. Най-вероятно ще е другата седмица. Те повечето деца от 8 клас сега не са ли на зелено у-ще? Ние сме насреща с нашия комплект.  bouquet
Виж целия пост
# 372
Аз също смятам да купя от тук предложените учебници за 8 клас:
1. Защото ще и ги занесат на място (налии Simple Smile )
2. Защото ще са по-евтини от нови
3. По-екологично е и други
Виж целия пост
# 373
Миналата година на общата род. среща казаха всички учебници. Най-вероятно ще е другата седмица. Те повечето деца от 8 клас сега не са ли на зелено у-ще? Ние сме насреща с нашия комплект.  bouquet
Тоест да очакваме включване...
Днес се свързах с училището за да се опитам да получа информация за учебниците, насочиха ме към класната. От нея засега няма информация. Вероятно другата седмица.
Понеже предполагам, че от училището хвърлят поглед в темата, имам предложение, както ни предоставят седмичната програма в сайта, да ни предоставят и списък с учебници.
Ще ни улеснят много. Предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 374
Хмхммм, темата с учебниците в ТУЕС... Не бързайте, всичко ще си дойде на мястото. Няма да останете без учебници, проблема е да има кой да ги отваря. Grinning Mr. Green Mr. Green В девети клас ми се струва, че не бяха нужни, всичко беше по записки. Не е ли така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия