ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 555

Защото са уникални  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Майтапя се, но явно така са решили да не накъсват почивните дни от матури, празници и т.н.
Виж целия пост
# 556
Брех  Mr. Green Щерката както винаги не е разбрала  Wink
Виж целия пост
# 557
Брех  Mr. Green Щерката както винаги не е разбрала  Wink

Това вече е проблем, да не разбереш, че имаш домашно или нов урок е разбираемо, но да не чуеш за ваканция е недопустимо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 558
Абе и ние не сме чули точно кога няма да се учи. Тя заплесията е и за домашни и за почивки май. hahaha
Виж целия пост
# 559
Здравейте, не съм се вмъквала отдавна тук! Нещо много дини под "нежните" ми мишници!!!
Но май надникнах точно навреме Laughing
И аз се чудех дали на 21.05 ще учат и предложих на сина ми да обявят Спасов ден за патронен празинк на училището Laughing С тази информация, че няма да учат откъде се сдобихте?  newsm78
В сайта нищо не пише... на горките осмокласници нищо не им казват...
Аз тъкмо мислех за едни "домашни причини", че ще си имаме и кака от "Острова" за десетина дни точно по това време и ми се искаше всички да сме заедно за малкото време което имаме с нея Blush
Това, което чета за липсващите часове по програмиране и в по- горните класове хич не ми харесва.
Мислех, че само при "малките" се приемат по- лежерно тези неща. Нали точно за това са тук! С претенцията, че ще получат най- добрите знания и умения в тази област в средното образование  Thinking
Знаете ли дали има развитие идеята за дейност на Телерик в у-щето. Моят разсеян младеж нищо не знае.
Пожелавам ви лека и успешна седмица  Peace
Виж целия пост
# 560
Днес видях, че са сложили съобщение за изпращане на 12 клас, но няма нищо за неучебните дни. newsm78
Виж целия пост
# 561
Било е разлепено на вратата на училището.  Hug Hug
За Телерик доколкото знам няма развитие, защото никой не е представил списъци за желаещите деца. Но дори и да няма развитие, то това не изключва нормалното провеждане на часовете по програмиране. Да не говорим, че на 25 пак ще ги пропуснат  ooooh! ooooh!
Усмихната седмица на всички
Виж целия пост
# 562
        http://i.newsroom.bg/uploads/asset/2 … sp;    
Виж целия пост
# 563
Здравейте,

Имате ли информация за утре, в кой блок и зала на ТУ ще се проведе приемния изпит по МАТ за 7клас?

На сайта не намерих такава информация.
http://www.elsys-bg.org/admission/campaign/
Виж целия пост
# 564
Предишни години качваха списък на сайта кой в коя зала е. Мисля, че и на училището залепваха. Вижте да не са я написали на идентификационното картонче. Ако отидете без да си знаете залата там няма кой да ви каже коя е.
Виж целия пост
# 565
Разпределението е на страницата на училището. Долу в ляво има линк в червено, който води до ТУК
Виж целия пост
# 566
Благодаря magina и mlv.

Нямаше да го намеря сам.
Коректното място на линка е при останалата информация за приемната кампания.
Виж целия пост
# 567
Успех на всички кандидатстващи деца! Хайде, че ни е скучно без вас, идвайте!
Виж целия пост
# 568
Успех на всички кандидатстващи деца! Хайде, че ни е скучно без вас, идвайте!

Запътили сме се.... Дано да ни се сбъднат мечтите!
Виж целия пост
# 569
Стискаме палците и на двете ръце  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия