ТУЕС - 7 тема

  • 82 750
  • 746
# 570
Здравейте Simple Smile
Резултатите от вътрешният изпит на седмокласниците дали са излязли? Питам, защото на бележката, с която се яви на изпит детето пишеше, че ще излязат днес, а в сайта на ТУЕС пише - на 4-ти след 18ч. В сайта ли да ги чакаме или има вероятност да бъдат предварително разлепени някъде в училището?
Виж целия пост
# 571
Предполагам, че утре ще излязат резултатите, както е обявено.... Дано ни изненадат по-рано както МОН днес. Успех на децата ни!
Виж целия пост
# 572
5.964!!! При вас сме Hug
Виж целия пост
# 573


Едно голямо браво  Hug Hug Hug Hug Точно като нас преди 3 години   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Чакаме и още да се похвалят  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 574
Но май кандидатите са с около 100 по-малко  Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 575
Браво Simple Smile Хайде и други да се похвалят  Hug

Тази година изпитът като формат същия ли е бил като миналата година? Миналата година са били 559 кандидатстващи. Тази година са малко по-малко - 542. Чисто статистически резултатите от миналата година са по-добри.
Виж целия пост
# 576
То май от година на година средният резултат става по-нисък  ooooh! ooooh! ooooh! Това го отчетоха и  за БЕЛ и мат  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 577
Аз имах предвид резултатите 5 и нагоре. Другите са много да се преценят набързо  Simple Smile.
Виж целия пост
# 578
Здравейте, моят син е с голямо желание за ТУЕС, резултатът от изпита е 5,179. Надявам се да успее.
Виж целия пост
# 579
Браво на децата Simple Smile Успех с приема!!!  Hug
Виж целия пост
# 580
Здравейте Simple Smile
И ние имаме голямо желание да учим в ТУЕС, но оценката ни не е от най-блестящите - 5,143 ....
Може ли да попитам кое друго училище бихте ми препоръчали да запишем, ако не ни приемат в ТУЕС?
Виж целия пост
# 581
Джон Атаносов е алтернатива. Програмите са еднакви.
Колко е балът на детето? Защо мислиш, че няма шанс, оценката хич не лоша.
Виж целия пост
# 582
Джон Атаносов е алтернатива. Програмите са еднакви.
Колко е балът на детето? Защо мислиш, че няма шанс, оценката хич не лоша.

По математика  5,744
По БЕЛ             5,232
БЕЛ от у-ще      6
Физика             6
БАЛ за ТУЕС     43,548
Притеснявам се от факта, че деца с по-ниски оценки в ТУСЕ, но по-високи на НВО, може да го изместят. За сега на първо четене е на около 70-то място, но ...... знае ли човек, 30-тина деца с по-високи оценки на НВО, може и да го изместят ....
Виж целия пост
# 583
Според няма  за какво да се притеснявате. Сигурно ще влезе.
Виж целия пост
# 584
Според няма  за какво да се притеснявате. Сигурно ще влезе.

Дано! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия