Окръжна Болница Варна - тема 7

  • 172 730
  • 1 595
# 225
ами УСПЕХ хахаха
Виж целия пост
# 226
Ако трябва да съм честна ОБ ме изгуби като пациентка в момента, в който д-р Якуб напусна. Ако той беше там, нямаше да имам никакви претенции към нищо, но след като го няма вече, за мен няма смисъл. И все пак чета темата, ослушвам се от познати за мнения и всички са единодушни- сравнително доволни от раждането и екипите в родилна зала, но после проблемите започват с детските акушерки и педиатрите. Освен това категорично не одобрявам тази практика по всяко време да се влиза и да ти носят нещо. Това е болница все пак, за каква хигиена говорим след като всеки си влиза и излиза, когато иска? newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 227
Няма такава практика да се влиза. Да, по всяко време могат да ти донесат нещо, но ти излизаш да си го вземеш. Излизаш от коридора на етажа до акансьора (асансьора и коридора ги дели врата). Дори и в коридора на отделението външни лица не се допускат. Само момичетата във ВИП стаите могат да имат посетител в стаята, но ВИП стаите са 2, въпросния посетител влиза по коридора с калцуни върху обувките си.
Виж целия пост
# 228
Защо реши, че всеки влиза, когато си иска, никой не е писал подобно нещо Laughing
Виж целия пост
# 229
Защо реши, че всеки влиза, когато си иска, никой не е писал подобно нещо Laughing
Защото съм го видяла и с очите си Wink
Виж целия пост
# 230
Аз вкарах ММ 2 илик 3 пъти до стаята,но единия път го видяха как гледа преез прозореца на  стаята Отвън и се развика някаква Simple Smile Всеки ден ми носеше нещо,иначе щях да умра там 8 дни!!!Виждала съм лично как рекламни лица ли какви са там някакви изгубени влизат ,да, само с калцуни... та защо и ММ да не влезе да си види детето?!В другите държави не знаете ли как стават ражданията?!
Виж целия пост
# 231
Ако всеки разсъждава така... Колкото повече хора влизат- толкова повече болести и бактерии! Не го разбирам това- за мен една майка трябва да защитава бебчетата.На бащата я показвах с ММС,по-важно е бебетата да са здрави,а не друго... Peace
Виж целия пост
# 232
В другите държави, а и във ВИП-а си сама в стая и ти преценяваш кого ще пуснеш при току що роденото си бебе, ако искаш пусни родата до 9-то коляно Laughing Обаче ако съм в една стая с теб аз пък може да не искам моето бебе да контактува с твоята рода. Затова си има правила, на който не му изнасят има частни болници и вип стаи.
Хелия,
на твое място бих вдигнала скандал на момента, когато аз бях там не е имало такова нещо, всички чинно си стояха пред асансьора, не съм видяла външен човек да влезе.
Виж целия пост
# 233
влизат външни защото са нахални!жена ти ражда ти си застанал на вратата и гледаш към залата,след малко сина ти си влиза като у тях си и седи до бокса и зяпа,друга мама пък вкара набързо таткото да види бебето #2gunfire,минават акушерки,санитарки,карат се заключват ама пак нахалници,и накрая управата била виновна,че не може родата да види бебето,ми нали ти го показват веднага като се роди,после 18години ше го гледаш,заради нахалници отделението ви виновно,стига глупости
Виж целия пост
# 234
Моят мъж не можа да види малкия, защото не ми дадоха телефона да му се обадя. И все мрънкаше да му го изкарам да го види, но не го изведох естествено. Та наистина пред нахалството всички са безсилни, защото в часа на свижданията няма кой да застане на вратата и да следи да не влизат навлеци.
Виж целия пост
# 235
В другите държави посетителите са със защитни дрехи върху своите и както са споменали, всяка майка си е в собствена стая. И ако в друга държава така безцеремонно нарушиш правилата, ако не те помолят да напуснеш, със сигурност ще отнесеш тлъста глоба. После отделенията виновни, че имало инфекции....ами ако всеки по 2-3 пъти намъкне някой външен, така ще е. Няма как нито ти, нито мъжа ти да знаете дали докато е бил на работа или някъде другаде, не е имал контакт със заразно болен....
Виж целия пост
# 236
Да,те тея микроби са много умни и веднага пък влязоха  през ключалката на вратата  при дугото бебе  Joy  И до сега не съм видяла в Англия някой да е влязъл със стерилни престилки  в стаята на родилката,нито родилката е с такива Simple Smile Тези търговски представители,както и мамите и не знам си какви дето влизат да ЧЕРПЯТ  и тях не съм ги видяла със специално защитно облекло...Вие като излизате за свиждане в скафандър ли се обличате и после преди да влезете в бокса го събличате и се дезинфектирате?! И такава екстра не съм видяла Simple Smile Чак толкова не бива да се вманиачавате..нали по практика на 3тия ден ви изписват...в найлон ли ще го завържете детето та да няма контакт с въздуха в цялата болница до изхода?!
Виж целия пост
# 237
Да,те тея микроби са много умни и веднага пък влязоха  през ключалката на вратата  при дугото бебе  Joy  И до сега не съм видяла в Англия някой да е влязъл със стерилни престилки  в стаята на родилката,нито родилката е с такива Simple Smile Тези търговски представители,както и мамите и не знам си какви дето влизат да ЧЕРПЯТ  и тях не съм ги видяла със специално защитно облекло...Вие като излизате за свиждане в скафандър ли се обличате и после преди да влезете в бокса го събличате и се дезинфектирате?! И такава екстра не съм видяла Simple Smile Чак толкова не бива да се вманиачавате..нали по практика на 3тия ден ви изписват...в найлон ли ще го завържете детето та да няма контакт с въздуха в цялата болница до изхода?!

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 ти ме уби,ама така си е
Виж целия пост
# 238
Каква ключалка? Нали бебетата са при майките си? Аз пък не искам до моето бебе да се доближават непознати, нито ги знам кои са нито какви са. Не съм си завивала детето с найлони, говорим за бебе на часове и дни. И извинявай, правиш ли разлика между преминаване по коридорите на болницата и навиране в стая 2 на 3 метра с една камара непознати? Хайде да не се заяждаме, има правила и те трябва да се спазват, като не ви харесват - както казах има вип стаи, има частни болници, там ако искате поканете целия град, ваша си работа. В държавна болница ще спазвате изискванията, другото е признак на ниска култура.
Виж целия пост
# 239
Здравейте, предстой ми второ раждане и мисля отново, като първото да е в ОБ. Първия път имах уговорка с акушерка, но мисля, че вече не работи там и съм се насочила към д-р Георгиева. Моля, ако имате наблюдения да дадете мнение за нея. Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия