Всеки ден ми носеше нещо,иначе щях да умра там 8 дни!!!Виждала съм лично как рекламни лица ли какви са там някакви изгубени влизат ,да, само с калцуни... та защо и ММ да не влезе да си види детето?!В другите държави не знаете ли как стават ражданията?!
,минават акушерки,санитарки,карат се заключват ама пак нахалници,и накрая управата била виновна,че не може родата да види бебето,ми нали ти го показват веднага като се роди,после 18години ше го гледаш,заради нахалници отделението ви виновно,стига глупости
И до сега не съм видяла в Англия някой да е влязъл със стерилни престилки в стаята на родилката,нито родилката е с такива
Тези търговски представители,както и мамите и не знам си какви дето влизат да ЧЕРПЯТ и тях не съм ги видяла със специално защитно облекло...Вие като излизате за свиждане в скафандър ли се обличате и после преди да влезете в бокса го събличате и се дезинфектирате?! И такава екстра не съм видяла
Чак толкова не бива да се вманиачавате..нали по практика на 3тия ден ви изписват...в найлон ли ще го завържете детето та да няма контакт с въздуха в цялата болница до изхода?!
И до сега не съм видяла в Англия някой да е влязъл със стерилни престилки в стаята на родилката,нито родилката е с такива
Тези търговски представители,както и мамите и не знам си какви дето влизат да ЧЕРПЯТ и тях не съм ги видяла със специално защитно облекло...Вие като излизате за свиждане в скафандър ли се обличате и после преди да влезете в бокса го събличате и се дезинфектирате?! И такава екстра не съм видяла
Чак толкова не бива да се вманиачавате..нали по практика на 3тия ден ви изписват...в найлон ли ще го завържете детето та да няма контакт с въздуха в цялата болница до изхода?!
ти ме уби,ама така си е
Препоръчани теми