Сбогом! Довиждане! Чао! Адиос! Гудбай! До свидания!

  • 19 798
  • 336
# 75
Тъкмо щях да пиша нещо весело, че форума знае повече нас
и се стресирах, като видях аз къде съм се намърдал.
Виж целия пост
# 76
Нищо де, да се стреснем малко колко много инфо даваме без да се усетим. Simple Smile
Виж целия пост
# 77
Тъкмо щях да пиша нещо весело, че форума знае повече нас
и се стресирах, като видях аз къде съм се намърдал.
hahaha
Печелиш приза!
Виж целия пост
# 78
А какво е значението на групите и какво ни засяга има ли ни, няма ли ни в тях? Някакви конкретни ползи или вреди?
Не ми се обикаля и "отписва" наред. Където ще и да са ме сложили.

Старата визия вече я няма, така ли?
Виж целия пост
# 79
Labrador,  да не си в Бъдещи майки и ти  hahaha hahaha

Елица, виж как знаеш само - по-добре само тук, отколкото навсякъде

Aludra , Голяма работа пък  - нали са Аноним всички  Peace
Виж целия пост
# 80
Моите конкретни вреди са, че ми се предлагат теми, които не ме вълнуват, по натрапчив на мен начин.
(моля да не се коментира "натрапчив', аз не коментирам тези, които се възторгват)
Виж целия пост
# 81

Елица, виж как знаеш само - по-добре само тук, отколкото навсякъде
...
Къде съм писала такива подчертани тъпотии? Ако са твои "мисли", ги изразявай така, че да не се обвързват подвеждащо с моето име.
Виж целия пост
# 82
Labrador,  да не си в Бъдещи майки и ти  hahaha hahaha

...
и в Красива мама ...  ooooh!
Виж целия пост
# 83
joy,

Скрит текст:
какво и има на думата "натрапчив"  newsm78 ,че му пречи на някой ?

Да - честно казано и на мен не ми е приятно това, че са ни наблъскали по групи ,като сърнели... това определено не ми допада, ама как да е, майната му...  Mr. Green

Labrador, признавам си, не ти е комфортно  Flutter hahaha hahaha
Виж целия пост
# 84


Aludra , Голяма работа пък  - нали са Аноним всички  Peace

Да де, то защото сме анонимни уж, затова споделяме. Мен няколко пъти ме разпознават, а умишлено гледам да не давам инфо. Единият път по снимка на кучето, кояо бях постнла за малко в един форум. Е можеш ли да предположиш, че има хора дето са способни да разлпознаят куче? Аз хората не разпознавам като ги видя на снимка и в действителност.
Виж целия пост
# 85
За себе си мога да кажа,че новия face ми харесва Peace. Разходих се насам-натам Grinning нема лошо...все едно съм си направила освежаване на къщата Grinning
Виж целия пост
# 86
Labrador,  да не си в Бъдещи майки и ти  hahaha hahaha
и в Красива мама ...  ooooh!

Я си спомни, дали преди пет години не си похвалил червилото на някоя съфорумка.  
Или прическата... Wink

Дойде ред да търпиш неудобства заради кавалерски жест, май.
Виж целия пост
# 87
Моите конкретни вреди са, че ми се предлагат теми, които не ме вълнуват, по натрапчив на мен начин.
(моля да не се коментира "натрапчив', аз не коментирам тези, които се възторгват)
Там са само раздели, в които си писал някога, като естествено остава възможността да си коментирал някоя тема и тя впоследствие да бъде преместена в подфорума с турските сериали.
И не ти ги натрапват чак толкова, щом можеш да си ги редактираш и подреждаш по твой вкус.
Виж целия пост
# 88
Е, то е трябвало по някакъв признак да те сложат първоначално в група. Признакът е писал ли си или не. Няма как да знаят дали мнението ти е било възторгнато Simple Smile, не и автоматично, де Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Освен това можеш и да се скриеш, демек да си следиш турските сериали без да си разваляш реномето.


Да - честно казано и на мен не ми е приятно това, че са ни наблъскали по групи ,като сърнели...
Изразът е "наблъскани като сардели," не сърнели... hahaha smile3544
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия