не успях да го публикувам грррр 


да видим до кога ще ни върши работа...
за момента се вози спокойно, щипе едни играчки и най-често спи 


, успяхте ли да замразите известни количества кърма и ако да опитвали ли сте да давате на бебчо от нея... ?С това кърмене най-много през 3 часа с бебка не може да излезем никаде, докато излезем и се прибираме в тези жеги аз се потя, тя се поти и на вън ми е почти невъзможно да я хране
а пък и от потта се чувствам толкова мръсна и солена, че не мога да предложа на беби гърдата без да се измия
та си мислех ако излизам за повече време и си извадя от замръзените запаси и и предлагам дали ще ни се получат нещата
как мислите, вариант ли е

)
Не знам откъде го залепи туй чудо посред лято. Казаха, че не бил много зле, но има опасност да се обезводни /повръща заради храчките и кашлицата/. Много ми е мъчно, че не мога да съм до него... Добре поне, че казаха, че ще го пуснат да е у дома за събота и неделя. 


сега рядко има какво да се цеди, най-много някоя сутрин да има напрежение от дълга пауза вечерта или като споменах епизодично за разходка

Дано следващите приеми ги минат с усмивка. На нас ни предстои другия месец и от сега ми е свито как ще ги понесе.
Препоръчани теми