а дано и не се наложи... Вчера на вечерната разходка опитах твоя начин с хранене преди излизане и после доизцеждане и мисля, че ми се получи БЛАГОДАРЯ за съвета
А ти пиеш ли нещо за кърма, аз постоянно имам чувство че намалява, но май си втълпявам а бебка яде повече, все пак вече сме на 52 дни
а тепърва ни предстои двойната ваксина 
Но пък и бебчетата растат и респективно изсмукват нужното количество по-бързо
важното е да има пълен памперс 
към 12:30 й стоплих на водна баня (носех термос с гореща вода) цялото количество - от 80 изяде 40, по-късно към 14 ч хапна още 20 (вече не го претоплях повторно) . В 15:30 вече си я на кърмих..
важното е, поне според мен, бебчето наистина да е огладняло,като му се предложи шишето. Иначе нашата отказва да яде, ако не са минали поне 2,5 ч
а замръз едната кърма не бързай да я ползваш - тя издържа 3-6м, зависи колко често отваряте фризера. Аз съм забранила фризера да се бара хаха но от август ще започнем лека полека да ги употребяваме, че са ни от април
?

, много неприятно това с дечицата, дано бързо се оправят
. Прави ми впечатление, това лято, ако изобщо може да го наречем така, че хората масово са болни, ама то в това време... Ще чакам да споделиш за консултацията.
. В неделя отидохме на село, детето да подиша чист въздух в балкана, тъкмо пристигнахме и след няма и 30 мин. заваля пороен дъжд
. Последната седмица общо взето я изкарвам в двора за някой час или най-много да обиколим квартала, като гледам да съм на 5 мин. от нас, за ходене в градинките и дума не може да става
. А си мислех, че по цял ден ще сме навън, но уви тази година, това лошо време край няма.
?



или?
бързо оздравяване пожелавам на дечицата
за това избягвам да я срещам с много хора
колкото се може да се опазим 
честит режим
или?
. Ние на шишкавост сме добре
, тя си качва по кг. на месец и с нейните 54 см е 5300гр, такива бузки е направила само за целуване
, мен ме притеснява, че на см. не расте много, а не на кг. Надявам се да навакса, знам че бебчетата някой път израстват рязко то и ние с ММ не сме от най-високите. Много сладки роклички и гащеризончета ни подариха, но повечето са размер 68, които с този темп на растеж ще и стават чак зимата, ние още носим главно размер 56, само някой неща които са 62 и стават. След като родих доки дойде да види как съм и ми каза да спя, че от утре започва трудното, а сега е минало лесното, от утре все ще се притеснявам, дали яде достатъчно, дали спи достатъчно, дали расте достатъчно, беше права.


Като писне дребното и доги само ходи и го проверява, близва го да го провери как е на вкус
Изобщо идилия. А той милия все по често се хили сам - оня ден в магазина се смееше на преградата на касата а продавачката го гледаше умно. 

Препоръчани теми